Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana
Dobrý deň,
pár riadkov napísať nie je problém :)
Keď som si zakladal zoznamku, ktorá je platená, myslel som si, že to bude rozdiel oproti tým neplateným. Ľudia sú rovnakí všade, či už tam, alebo tam. Ale hovoril som si, že keď už za to ľudia zaplatia, myslia to vážne.
Nejaký čas som síce nemohol nikoho nájsť, alebo dievčatá neodpisovali, ale v decembri sa to prelomilo a jedno dievča ma označilo, že som ju zaujal. Potom sme si začali písať.
Chceli sme sa aj vidieť, ale bývam v Rakúsku a tak to bolo trochu zložité, ale ona sa nevzdávala. Videli sme sa až po mesiaci písania a padli sme si do oka. Je ale ťažké mať vzťah na diaľku. Takže dúfam, že to vydrží. Keď sa ale dvaja majú radi a dôverujú si, tak to fungovať bude :)
S pozdravom Alan
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ingrid
Moje zoznamenie bola čistá náhoda. Pán mi bol sympatický na fotografiach. Napísala som mu. Potom sme si asi 10 dní písali. Vymenili sme si základné informácie. Chcel ma vidieť. Stretli sme sa a preskočila iskra.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja
Vážené dievčatá na nedeľu, ospravedlňujem sa Vám, že Vás už nehľadám, lebo som jednu už našiel. Nemyslím si, že je len na nedeľu a dúfam, že aj na všedný deň. Keď má niekto niekoho rád a má šťastie, že ten druhý mu to opláca rovnakým dielom, tak je jedno, aký je deň v kalendári, pretože všetky tieto dni sú sviatočné.
Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme
Zoznámili som sa tu v auguste minulého roka a sme šťastní, že sme sa našli 💕.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla
Našiel som si tu úžasnú ženu. Najprv sme si písali, musím sa priznať, ona bola tá iniciatívna. Potom sme si volali. Po mesiaci sme mali prvé rande, bolo nádherné. Prežili sme spolu krásny Silvester. Teraz si voláme každý deň, niekedy aj dve hodiny.
Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život
Bývame od seba veľký kus cesty. Spojiť dva samostatné svety v jeden spoločný je náročný proces. Ale veríme si. Milujeme sa. Viem, že to spolu zvládneme. A ako to viem? Jednoducho to cítim.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
Obaja sme neverili, že tu stretneme niekoho, s kým nám bude pekne a budeme mať spoločné záujmy, zmysel pre humor atď. Keď to tak hodnotím, tak sme boli v správny čas na správnej zoznamke :-)