Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana
Dobrý deň,
pár riadkov napísať nie je problém :)
Keď som si zakladal zoznamku, ktorá je platená, myslel som si, že to bude rozdiel oproti tým neplateným. Ľudia sú rovnakí všade, či už tam, alebo tam. Ale hovoril som si, že keď už za to ľudia zaplatia, myslia to vážne.
Nejaký čas som síce nemohol nikoho nájsť, alebo dievčatá neodpisovali, ale v decembri sa to prelomilo a jedno dievča ma označilo, že som ju zaujal. Potom sme si začali písať.
Chceli sme sa aj vidieť, ale bývam v Rakúsku a tak to bolo trochu zložité, ale ona sa nevzdávala. Videli sme sa až po mesiaci písania a padli sme si do oka. Je ale ťažké mať vzťah na diaľku. Takže dúfam, že to vydrží. Keď sa ale dvaja majú radi a dôverujú si, tak to fungovať bude :)
S pozdravom Alan
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava
... po zodpovedaní tých troch otázok, na ktoré som partnerke odpovedal, sa mi ozvala a dohodli sme si stretnutie v reštaurácii - na káve a tak nejako sme si na prvý pohľad rozumeli. No a potom sme si dohodli ďalšie a ďalšie ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Bohunky
Samú ma prekvapilo, že to šlo celkom rýchlo, aj keď som už trochu staršia. Prežili sme už krásnu dovolenku v Bulharsku a je nám spolu dobre.
Zoznámenie Tomáša - Máme spoločné plány
Po týždni sme sa stretli boli sme spolu v kine a na dlhej prechádzke. Bolo nám krásne a úžasne. Na prechádzke sme si dali vášnivú pusu. Teraz sme spolu, užívame si lásku a je nám nádherne. Stretávame sa a máme spoločné plány.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Olívie a Markéty
Z tohto stretnutia sa nakoniec vykľul vzťah, ktoré nás obe prekvapil svojou silou a intenzitou. Ani jedna z nás pred tým tak silný a oddaných vzťah nezažila. Teraz už spolu chodíme pol roka. A keďže sme zvládli spoločne vkročiť aj do nového roka 2017, rozhodli sme sa svoj príbeh poslať vám do zoznamky.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Víta
Vďaka vašej zoznamke som sa stretol s dievčaťom, ktoré som už poznal, ale nevideli sme sa a neboli sme v kontakte osem rokov.
Bola to náhoda alebo osud, to už je jedno. Môj život dostal zmysel.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jána
Nebojte sa zoznamky a keď nájdete človeka s ktorým si rozumiete, tak sa ho nevzdajte len kvôli tomu, že vám povie, že musí ešte na nejakú shôdzku s niekým ďalším. Musí tam ísť, aby mohol porovnávať. Má na to právo. Vyberá si partnera pre život a nie kabelku.