Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana
Dobrý deň,
pár riadkov napísať nie je problém :)
Keď som si zakladal zoznamku, ktorá je platená, myslel som si, že to bude rozdiel oproti tým neplateným. Ľudia sú rovnakí všade, či už tam, alebo tam. Ale hovoril som si, že keď už za to ľudia zaplatia, myslia to vážne.
Nejaký čas som síce nemohol nikoho nájsť, alebo dievčatá neodpisovali, ale v decembri sa to prelomilo a jedno dievča ma označilo, že som ju zaujal. Potom sme si začali písať.
Chceli sme sa aj vidieť, ale bývam v Rakúsku a tak to bolo trochu zložité, ale ona sa nevzdávala. Videli sme sa až po mesiaci písania a padli sme si do oka. Je ale ťažké mať vzťah na diaľku. Takže dúfam, že to vydrží. Keď sa ale dvaja majú radi a dôverujú si, tak to fungovať bude :)
S pozdravom Alan
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený
Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial. Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa
Moja cesta za novým vzťahom nebola úplne priamočiara. Pred tou poslednou schôdzkou som absolvoval niekoľko predchádzajúcich, asi päť. Na schôdzku vždy dorazila príjemná žena a bolo vidieť, že úprimne hľadá vzťah a nevyužíva zoznamky len z rozmaru, ako som spoznal na iných zoznamkách, ktoré boli zadarmo a prihlásil sa na ne tak takmer ktokoľvek.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Nakoniec sa na mňa šťastie usmialo a podarilo sa. Zoznámila som sa s človekom, ktorý mi vyjadruje podporu v mojej súčasnej nepriazni osudu, je ku mne pozorný a dáva mi najavo, že som pre neho dôležitá. To sú pocity, ktoré som už niekoľko rokov nepoznala. O to isté sa snažím aj ja a vážim si to, že som mala to šťastie a prostredníctvom Vašej zoznamky nachádzam to, čo som si myslela, že už nenájdem.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nora
"AI" tejto apky prišla na to, že sa k sebe hodíme a profil dámy sa mi zobrazil v profile. Tak som jej napísal a po týždni písania sme sa stretli. Prvé stretko 7,5 hod. Reštaurácia, cukroška a prechádzky. Uvidíme ako bude ďalej... 🍀🙂
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany
Raz som oslovila chlapíka, ktorý ma na prvý pohľad zaujal, on mi odpovedal a potom sa stalo to, čo som naozaj nečakala. Začali sme si písať, po týždni sme si vymenili e-mail a telefónne číslo. Zhruba po mesiaci sme sa stretli a ja som dnes zamilovaná ako malé dievča. Naozaj to ide v každom veku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Prosím o zrušenie zoznamky, bola som tam 2 dni, ale mne sa zapáčil jeden muž a chcem komunikovať iba s ním.