Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Dobrý deň,

na zoznamke mi skončilo členstvo, môj profil mal byť vymazaný. Ale našťastie nebol :)

Môj súčasný priateľ mi poslal správu a pretože som nemala predĺžené členstvo, nemohla som si ju prečítať. Bola som v tej dobe presvedčená, že si s hľadaním partnera dám na nejaký čas pauzu. Ale pretože ma zaujímalo, čo v tej správe je, predĺžila som si členstvo o ďalší pol rok.

Chvíľku sme si s priateľom písali a po týždni sme sa stretli a hneď na prvej schôdzke sme si padli do oka. Od toho dňa sa vidíme veľmi často a náš vzťah je naozaj veľmi silný. Nepamätám sa, kedy som sa v živote cítila tak veľmi šťastná.

Jana Sch.

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary

Musela som prekonať obrovský odpor k zoznamke, nieto ešte k internetovej. Keď mi bolo najhoršie, odpovedala som na jedno jediné zoznámenie.
A je to ten pravý.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Dobrý deň, ďakujem za mail a zároveň chcem povedať, že prostredníctvom vás som sa zoznámila s veľmi milým mužom, sme zamilovaní a všetok voľný čas trávime spolu ... Prajem vám plno takto spokojných dvojíc ... Eva

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Daniela

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Daniela

A na druhej schôdzke som vedel, že je to ona. Začali sme sa stretávať a nakoniec sme sa dohodli, že pôjdeme do hôr zalyžovať si. Oslava nového roku bola nielen veľmi romantická. Bola aj plná nádeje a očakávania toho, čo nás stretne.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Chvíľu sme si dopisovali. Potom musela odísť do cudziny a ja už myslel ze sa neozve. Ozvala, dali som si stretnutie v piatok a už pri prvom pohľade z očí do očí sme vedeli ze je to ono. Bola krásna romantická prechádzka, obed, ďalšie prechádzka a stále bolo o čom rozprávať. Pri rozlúčke nádherným bozkom som obaja vedeli zo to nie je posledný ....

Láďovo skúsenosť: Konečne som našiel ženu svojich snov

Láďovo skúsenosť: Konečne som našiel ženu svojich snov

Ďakujem Vám, že tá zoznamka existuje. Sme zamilovaní a máme veľa spoločného. Uvidíme ako to bude ďalej, ale veríme tomu.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dušana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dušana

Zavolala mi, začali sme komunikovať, zistili sme , že sa nachádzame  cca 5 km od seba, povedali sme si o svojich záľubách, zhodovali sa v mnohom, stretli sme sa a naše zoznámenie nabralo spráavny smer a už sme spolu cca 3 mesiace a naše smerovanie má reálny základ, oplatí sa touto formou zoznámiť.