Zoznamka recenzia: Zoznámenie Daniela
Dobrý deň,
keďže som bol už asi rok po rozvode a pretože som sa rozhodol, že by som rád stretol príjemné dievča, tak som sa zaregistroval na zoznamke. Avšak po pár stretnutiach som bol trochu neistý, či je to tá správna cesta. Predsa len pár informácií o partnerke nie je vždy úplne vypovedajúcich.
Ale povedal som si, že ešte pár stretnutí absolvujem. A potom som ju stretol. Ani mi nevadilo, že na prvú schôdzku dorazila o 25 minút neskôr. Priebežne som dostával fajn ospravedlňujúce správy, celkom sme sa bavili ešte pred tým, než sme sa stretli.
A na druhej schôdzke som vedel, že je to ona. Začali sme sa stretávať a nakoniec sme sa dohodli, že pôjdeme do hôr zalyžovať si. Oslava nového roku bola nielen veľmi romantická. Bola aj plná nádeje a očakávania toho, čo nás stretne.
Nájsť partnerku na zoznamke nie je nijako jednoduché, ale v konečnom dôsledku tento spôsob môžem vrelo odporučiť, pretože okruh dievčat, ktoré človek spozná, je veľmi rozmanitý a naozaj záleží len na tom, či preskočí tá iskra.
Dan
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny
Momentálne plánujeme, že spolu strávime vianočné sviatky, tiež už sme hovorili o spoločnom bývaní. Všetkým odporúčam nebáť sa a pokojne do toho ísť naplno.
Dvojročné výročie od zoznámenia sme oslávili v Thajsku
Sme do seba neskutočne stále zamilovaní, je to prekrásny pocit, ktorý prajem všetkým čo skúšajú vašu zoznamku, aby tiež mali také šťastie ako ja a moja Janička.
Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu
Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja a Zdenky
Mily Tyme Elitedate, zvlast Veronicu Aj kolegyne. Ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z diaľky od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! Bol som v sobotu vo Vrannem / Vltavou, odkiaľ je Zdenička, ktora mi odpovedala z vasu zoznamky. Jeste som sa tak dlho nepobavil, nezasmial! ...
Nevadí nám ani vzdialenosť, sme spolu tak často ako to len ide...
S Michalom sme sa nakontaktovali začiatkom októbra, písali sme si. Ja som navrhla videohovor, možno týždeň sme si volali. Dohodli sme sa na osobnom stretnutí, sme od seba 200 km. Prvýkrát prišiel on ku mne. Išli sme na pomerne dlhú prechádzku, veľa sme sa rozprávali. Vtedy preskočila iskra.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie a Zdena
Moja rada znie -dajte si záležať na profile. Dajte si tam naozaj pekné fotografie, na ktorých sa sami sebe páčite a potom tiež zahrňte do tých posledných troch otázok niečo osobnejšie, milé a príjemné. Nebuďte odmeraní a strohí, ale otvorení a pozitívni. Nikto predsa nechce mať vedľa seba nejakého mrzúta! Ja- pretože som trošku ukecaná, som sa v profile trochu viac, ale hlavne úprimne rozpísala. A viete, čo mi na to potom povedal Zdeno? Na tak nádhernémý profil jednoducho nešlo nenapísať ... :-) Tak dievčatá, buďte chytré a zoberte rozum do hrsti :-D