Zoznamka recenzia: Zoznámenie Daniela
Dobrý deň,
keďže som bol už asi rok po rozvode a pretože som sa rozhodol, že by som rád stretol príjemné dievča, tak som sa zaregistroval na zoznamke. Avšak po pár stretnutiach som bol trochu neistý, či je to tá správna cesta. Predsa len pár informácií o partnerke nie je vždy úplne vypovedajúcich.
Ale povedal som si, že ešte pár stretnutí absolvujem. A potom som ju stretol. Ani mi nevadilo, že na prvú schôdzku dorazila o 25 minút neskôr. Priebežne som dostával fajn ospravedlňujúce správy, celkom sme sa bavili ešte pred tým, než sme sa stretli.
A na druhej schôdzke som vedel, že je to ona. Začali sme sa stretávať a nakoniec sme sa dohodli, že pôjdeme do hôr zalyžovať si. Oslava nového roku bola nielen veľmi romantická. Bola aj plná nádeje a očakávania toho, čo nás stretne.
Nájsť partnerku na zoznamke nie je nijako jednoduché, ale v konečnom dôsledku tento spôsob môžem vrelo odporučiť, pretože okruh dievčat, ktoré človek spozná, je veľmi rozmanitý a naozaj záleží len na tom, či preskočí tá iskra.
Dan
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Počas dvoch dní sme si dali zraz v jednej kaviarni a bolo zamiesené na lásku od prvej chvíle :) Vídame sa často a keďže obaja máme úžasné deti, tak si užívame každú chvíľu spolu s nimi :) ... Pevne dúfam, že je to osud a vydrží nám to. Všetkým odporúčam, aby neváhali a skúsili sa tiež touto cestou zoznámiť a verili, že ten pravý tu niekde čaká ... Možno to nebude hneď ,ale raz určite ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Havla
Môj nový vzťah nechcem ničím ohroziť - veľmi mi na ňom záleží. Bolo, je a bude nutné rodiacej sa vzťah chrániť. Je málo čistých vzťahov a málo otvorených poctivých ľudí. My sme sa našli a budeme sa chrániť navzájom.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlaďky
Ďakujem Vám za služby. Už som si partnera našla a to vďaka Vašej zoznamke. Mnohokrát ďakujem Vášmu tímu a službám, ktoré robíte pre ľudí. Keby do budúcna bolo treba využiť Vašich služieb, tak je rada obnovím. S pozdravom Vlaďka K.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Dobrý deň, rada by som požiadala o vymazanie môjho profilu, pretože ja už našla svojho princa. Nechám teda ostatné, nech si môžu tiež vybrať. Zdá sa mi nemiestne byť na stránkach. Som si istá, že máte veľa spokojných užívateľov a teda prajem aj naďalej veľa šťastia a pracovných úspechov.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Naše zoznámenie bolo asi šťastná náhoda. Ja sama som klikla na profil dnešného partnera a žiadala ho o zozname. Aj on potvrdil zoznámenie. A naše rozprávanie začalo. Asi po 3 dňoch stáleho písania, sme sa zišli a sympatie preskočila. Je pravda, že samota je hrozná a keď niekto niekoho hľadá, vie čo chce. V tomto prípade som bola ja, ako žena iniciátorom. Preto všetkým ženám radím, skúste to. Neváhajte .....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany
Po oslovení Milá Hanka:-), začala konverzácia s pánom V. Písali sme si pár dní. Potom sme si telefonovali a nakoniec sme sa stretli. Myslím že sme si padli do oka a stretávame sa i ďalej. Chodíme na prechádzky do prírody a je nám spolu fajn.