Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Dobrý deň,

rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercie.

Po krátkej dobe sme si vymenili emajlové adresy, preposlali sme si pár fotiek a ja som sa v posledný deň rozlúčil na mojom profile s prípadnými záujemkyne s tým, že som moju vyvolenú našiel a že končím. Moja partnerka po prečítaní bola sklamaná. Myslela si, že som si našiel inú ženu, ale druhý deň našla vo svojej pošte pozvanie na prvú schôdzku. Obaja sme si "padli do oka" a už plánujeme ako sa k sebe "sestěhujú" a ak nám aj po dvoch rokoch spoločného spolužitia bude rovnako dobre ako teraz, bude svadba. (Oznámenia pošleme).

Keď som sa mojej dcéry, ktorá sa momentálne rozvádza, pýtal, či nechce využiť Vašej ponuky, kde zadarmo ponúkate možnosť zoznámenia, pokiaľ sa s Vami podelím o náš príbeh, tak to odmietla s tým, že má profil na neplatené zoznamke. Včera sa ma pýtala, či má ponuka platí.Prý sa jej veľa ozývajú "zvláštne" potencionálny nápadníci, tak by chcela skúsiť, či sa na "platené zoznamke" uchylaci vyselektujú.

Tak toto je môj príbeh, ľudia nebojte sa a choďte do toho. Nebojte sa, Láska "kvitne v každom veku". Nám obom je 53 rokov a prežívame krásne chvíle a nie je to len o sexe ....

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Náš vzťah sa posúva míľovými krokmi a mám "podozrenie", že vo veľmi blízkej dobe dostanem zásnubný prsteň. Nedúfala som, že je ešte možné stretnúť veľkú lásku v mojom veku.

Za dva roky od zoznámenia sme sa vzali

Za dva roky od zoznámenia sme sa vzali

Po troch mesiacoch sme sa sťahovali, o dva roky, na výročie nášho zoznámenia u Vás, sme sa 23.10. 2023 vzali.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany

Tak som mu odpísala, stretli sme sa a baví ma zatiaľ tak, že som si zrušila účet u vás, pretože nemám záujem o niekoho iného. Ale poznáme sa veľmi krátko, tak sa zatiaľ naozaj spoznávame. Ak sa z toho vyvinie niečo viac, určite sa vám ešte ozvem.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie a Zdena

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie a Zdena

Moja rada znie -dajte si záležať na profile. Dajte si tam naozaj pekné fotografie, na ktorých sa sami sebe páčite a potom tiež zahrňte do tých posledných troch otázok niečo osobnejšie, milé a príjemné. Nebuďte odmeraní a strohí, ale otvorení a pozitívni. Nikto predsa nechce mať vedľa seba nejakého mrzúta! Ja- pretože som trošku ukecaná, som sa v profile trochu viac, ale hlavne úprimne rozpísala. A viete, čo mi na to potom povedal Zdeno? Na tak nádhernémý profil jednoducho nešlo nenapísať ... :-) Tak dievčatá, buďte chytré a zoberte rozum do hrsti :-D

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Skutočne je to pravda. Zoznámila som sa na Vašej zoznamke s veľmi príjemným a milým človekom. Som dokonca šťastná, už sme sa aj stretli a čuduj sa svete, už sa stretneme opäť a ideme na víkendový pobyt, aby sme sa lepšie spoznali.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Na prvom rande sme boli spolu 6 hodín .. prechádzali sme sa na Vyšehrade .. a už sme si dohovárali budúce stretnutie .. No ... a potom už to išlo krásne samo ... Neverila by som, keby som to sama nezažila ..