Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Dobrý deň,

rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercie.

Po krátkej dobe sme si vymenili emajlové adresy, preposlali sme si pár fotiek a ja som sa v posledný deň rozlúčil na mojom profile s prípadnými záujemkyne s tým, že som moju vyvolenú našiel a že končím. Moja partnerka po prečítaní bola sklamaná. Myslela si, že som si našiel inú ženu, ale druhý deň našla vo svojej pošte pozvanie na prvú schôdzku. Obaja sme si "padli do oka" a už plánujeme ako sa k sebe "sestěhujú" a ak nám aj po dvoch rokoch spoločného spolužitia bude rovnako dobre ako teraz, bude svadba. (Oznámenia pošleme).

Keď som sa mojej dcéry, ktorá sa momentálne rozvádza, pýtal, či nechce využiť Vašej ponuky, kde zadarmo ponúkate možnosť zoznámenia, pokiaľ sa s Vami podelím o náš príbeh, tak to odmietla s tým, že má profil na neplatené zoznamke. Včera sa ma pýtala, či má ponuka platí.Prý sa jej veľa ozývajú "zvláštne" potencionálny nápadníci, tak by chcela skúsiť, či sa na "platené zoznamke" uchylaci vyselektujú.

Tak toto je môj príbeh, ľudia nebojte sa a choďte do toho. Nebojte sa, Láska "kvitne v každom veku". Nám obom je 53 rokov a prežívame krásne chvíle a nie je to len o sexe ....

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Raz som oslovila chlapíka, ktorý ma na prvý pohľad zaujal, on mi odpovedal a potom sa stalo to, čo som naozaj nečakala. Začali sme si písať, po týždni sme si vymenili e-mail a telefónne číslo. Zhruba po mesiaci sme sa stretli a ja som dnes zamilovaná ako malé dievča. Naozaj to ide v každom veku.

Skúsenosť Alexe: Stretli sme sa a hneď sme si padli do oka!

Skúsenosť Alexe: Stretli sme sa a hneď sme si padli do oka!

Ďakujem krásne .. naše zoznámenie prebehlo úplne fantasticky .. po pár správach sme sa stretli a hneď sme si padli do oka a nasledovalo ešte zopár stretnutí až nakoniec preskočila iskra a zaľúbili sme sa do seba začo sme vďačný vašej zoznamke.. Alex

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Víta

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Víta

Vďaka vašej zoznamke som sa stretol s dievčaťom, ktoré som už poznal, ale nevideli sme sa a neboli sme v kontakte osem rokov.
Bola to náhoda alebo osud, to už je jedno. Môj život dostal zmysel.

Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn

Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn

Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou. Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aleny

Tak som ho oslovila a došlo ku konverzácii, ktorá bola veľmi príjemná a vychádzali z nej vzájomnej sympatie. Na prvom stretnutí určite "preskočili" iskry vzájomnej sympatie. Teraz so Shazia je nám spolu veľmi pekne a máme spoločné plány aj do budúcnosti. Vlastne sa mi zdá, že sa poznáme už dlho.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka a Lucky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka a Lucky

Napísal som úplne náhodne prvým desiatim ženám, nezajímajúc sa o vzhľad ani vzdelanie. Ako milo som bol prekvapený, keď jedna odpísala úplne zvláštne ... Slovo dalo slovo a začali sme si písať ... A ako to všetci poznáte, písanie prestalo stačiť. Vymenili sme si čísla. Náš prvý rozhovor bol pre mňa nezvyčajne dlhý. Rozprávali sme sa až do noci ...