Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.
Dobrý deň,
rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercie.
Po krátkej dobe sme si vymenili emajlové adresy, preposlali sme si pár fotiek a ja som sa v posledný deň rozlúčil na mojom profile s prípadnými záujemkyne s tým, že som moju vyvolenú našiel a že končím. Moja partnerka po prečítaní bola sklamaná. Myslela si, že som si našiel inú ženu, ale druhý deň našla vo svojej pošte pozvanie na prvú schôdzku. Obaja sme si "padli do oka" a už plánujeme ako sa k sebe "sestěhujú" a ak nám aj po dvoch rokoch spoločného spolužitia bude rovnako dobre ako teraz, bude svadba. (Oznámenia pošleme).
Keď som sa mojej dcéry, ktorá sa momentálne rozvádza, pýtal, či nechce využiť Vašej ponuky, kde zadarmo ponúkate možnosť zoznámenia, pokiaľ sa s Vami podelím o náš príbeh, tak to odmietla s tým, že má profil na neplatené zoznamke. Včera sa ma pýtala, či má ponuka platí.Prý sa jej veľa ozývajú "zvláštne" potencionálny nápadníci, tak by chcela skúsiť, či sa na "platené zoznamke" uchylaci vyselektujú.
Tak toto je môj príbeh, ľudia nebojte sa a choďte do toho. Nebojte sa, Láska "kvitne v každom veku". Nám obom je 53 rokov a prežívame krásne chvíle a nie je to len o sexe ....
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Libuše
Píšem Vám, že sa mi celkom zmenil život, teším sa z každého dňa, vlastne to nie je ani môj typ, ale ako ho poznávam, je mi s ním dobre čím ďalej viac. Máme krásny intímny vzťah a ideme spolu na veľkú noc do Poľska a v máji ideme do Egypta. Je to proste fešák, ako to nazývame.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Karola
Naše zoznámenie prebiehalo celkom štandartnom způsobem.Po výmene niekoľkých imeil správ, sme k sebe pocítili náklonnosť, tým ako si duševne rozumieme, máme spoločné záujmy, nechá sa napísať, že aj spoločný osud, čo sa stále prohlubovalo.Najednou sme zistili, že písmenká, ktoré si vymieňame nestačí, stále sme čakali kto kedy ten druhý napíše.Vyměnili sme si tel.čísla a hovory nebrali konce.Pak prišiel deň D, osobné stretnutie .....
Dvojročné výročie od zoznámenia sme oslávili v Thajsku
Sme do seba neskutočne stále zamilovaní, je to prekrásny pocit, ktorý prajem všetkým čo skúšajú vašu zoznamku, aby tiež mali také šťastie ako ja a moja Janička.
V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná
Prostredníctvom Vašej zoznamky som nadviazala kontakt s mužom, ktorý mi podľa svojho vyplneneho formulára bol sympatický. Samozrejme zaujala aj fotka. Začali sme si písať, potom telefonovať, až z toho bolo veľmi príjemné stretnutie.
Zoznamenie Martiny
Je to v poriadku. Som šťastná. Našla som na zoznamke svojho partnera a sme spolu už 4 mesiac.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu
Ty jo, chce sa stretnúť, čo keď si nebudeme mať, čo povedať ... Musím vymyslieť stráženie, kde sa stretneme a sakra- čo si vezmem na seba ?! Som strašne nervózny ... Ty jo, to je ON! To je ale krásny mužský a tie oči ... Tak nielen oči má úžasné, ten hlas sa strašne dobre počúva. A vieš čo? Má široké ramená a hruď, musí byť super sa u ňho schovať do náručia ...