Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Dobrý deň,

rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercie.

Po krátkej dobe sme si vymenili emajlové adresy, preposlali sme si pár fotiek a ja som sa v posledný deň rozlúčil na mojom profile s prípadnými záujemkyne s tým, že som moju vyvolenú našiel a že končím. Moja partnerka po prečítaní bola sklamaná. Myslela si, že som si našiel inú ženu, ale druhý deň našla vo svojej pošte pozvanie na prvú schôdzku. Obaja sme si "padli do oka" a už plánujeme ako sa k sebe "sestěhujú" a ak nám aj po dvoch rokoch spoločného spolužitia bude rovnako dobre ako teraz, bude svadba. (Oznámenia pošleme).

Keď som sa mojej dcéry, ktorá sa momentálne rozvádza, pýtal, či nechce využiť Vašej ponuky, kde zadarmo ponúkate možnosť zoznámenia, pokiaľ sa s Vami podelím o náš príbeh, tak to odmietla s tým, že má profil na neplatené zoznamke. Včera sa ma pýtala, či má ponuka platí.Prý sa jej veľa ozývajú "zvláštne" potencionálny nápadníci, tak by chcela skúsiť, či sa na "platené zoznamke" uchylaci vyselektujú.

Tak toto je môj príbeh, ľudia nebojte sa a choďte do toho. Nebojte sa, Láska "kvitne v každom veku". Nám obom je 53 rokov a prežívame krásne chvíle a nie je to len o sexe ....

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ingrid

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ingrid

Moje zoznamenie bola čistá náhoda. Pán mi bol sympatický na fotografiach. Napísala som mu. Potom sme si asi 10 dní písali. Vymenili sme si základné informácie. Chcel ma vidieť. Stretli sme sa a preskočila iskra.

Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody

Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody

Zhruba po mesiaci a pol hľadania som si začala písať s Kamilom, vzdialeným odo mňa 50km. Písanie sme neskôr vymenili za telefonovanie a nakoniec sa aj zišli.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dušana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dušana

Zavolala mi, začali sme komunikovať, zistili sme , že sa nachádzame  cca 5 km od seba, povedali sme si o svojich záľubách, zhodovali sa v mnohom, stretli sme sa a naše zoznámenie nabralo spráavny smer a už sme spolu cca 3 mesiace a naše smerovanie má reálny základ, oplatí sa touto formou zoznámiť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja

Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Vašu zoznamku všade chválim a všade vrelo odporúčam. Chce to však byť aktívny a nebáť sa oslovovať, potom to ide skoro samo.