Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!

Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!

Dobrý deň.

na zoznamku ma nahovorila moja mladšia sestra.  Raz keď sme tak spolu sedeli mi povedala, že mám chodiť aspoň na kávy a skúsiť aj zoznamku.

Tak jeden sobotný večer som teda skúsila.

Pravdupovediac som moc veľké šance nejakému zmysluplnému vzťahu nedávala.

No už v nedeľu ráno som si písala s mužom, ktorý bol pre mňa "iný " a zároveň ten, po akom som už dlllho snívala.  Napokon sme sa aj stretli, išli do kina,  na večeru a ja som bola čoraz viac presvedčená, že toto je ON.

Môj príbeh, čo všetko predchádzalo tomu,  kým som sa dostala do bodu- zoznamka, bol samozrejme oveľa dlhší,  predchádzalo mu veľa sklamaní a sĺz.
No základ podľa mňa je,  nestratiť vieru a to by som odkázala všetkým,  ktorý možno chcú ísť na cestu zatrpknutia.  

Ďakujem 💜

Tatiana

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Raz som oslovila chlapíka, ktorý ma na prvý pohľad zaujal, on mi odpovedal a potom sa stalo to, čo som naozaj nečakala. Začali sme si písať, po týždni sme si vymenili e-mail a telefónne číslo. Zhruba po mesiaci sme sa stretli a ja som dnes zamilovaná ako malé dievča. Naozaj to ide v každom veku.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

S priateľom sme na seba narazili viacmenej náhodou. Každopádne sme si začali písať a zhruba po necelých 14 dňoch sme sa stretli osobne... v ten deň sme spolu sedeli 8,5 hodiny v reštaurácii a len a len sa rozprávali .. odvtedy si máme stále čo povedať a trávime spolu aj napriek väčšej vzdialenosti niekoľko dní v týždni.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlastimila a Viery

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlastimila a Viery

Prežili sme spolu krásne Vianoce a aj privítali Nový rok. Trávime spolu všetok čas a je nám čím ďalej, tým krajšie. Za tento zázrak, nebojíme sa to tak napísať, ďakujeme ELITE Date.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety

Chcem poďakovať Vašej zoznamke, bez zoznamky by som nemala šancu sa s niekým zoznámiť. Našla som parťáka a priateľa, ktorý so mnou bude lyžovať, to som si veľmi priala. Držte palce, aby vzťah vydržal.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša

Písali sme si asi mesiac a pol kým sme sa zišli osobne. Pôvodne sme stretnutie plánovali až na jar, ale nakoniec nám zvedavosť nedala a Tomáš za mnou prišiel (vzdialenosť 90 km) ...

Norbert - naše zoznámenie bolo rýchle

Norbert - naše zoznámenie bolo rýchle

Naše zoznámenie bolo rýchle, tuším v prvej vete som spomenul kávu a aj keď bola veľmi strohá (písalo jej veľa mužov.. 🙂), tak sme sa stretli po týždni a všetko zatiaľ ok.