Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!
Dobrý deň.
na zoznamku ma nahovorila moja mladšia sestra. Raz keď sme tak spolu sedeli mi povedala, že mám chodiť aspoň na kávy a skúsiť aj zoznamku.
Tak jeden sobotný večer som teda skúsila.
Pravdupovediac som moc veľké šance nejakému zmysluplnému vzťahu nedávala.
No už v nedeľu ráno som si písala s mužom, ktorý bol pre mňa "iný " a zároveň ten, po akom som už dlllho snívala. Napokon sme sa aj stretli, išli do kina, na večeru a ja som bola čoraz viac presvedčená, že toto je ON.
Môj príbeh, čo všetko predchádzalo tomu, kým som sa dostala do bodu- zoznamka, bol samozrejme oveľa dlhší, predchádzalo mu veľa sklamaní a sĺz.
No základ podľa mňa je, nestratiť vieru a to by som odkázala všetkým, ktorý možno chcú ísť na cestu zatrpknutia.
Ďakujem 💜
Tatiana
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany
Raz som oslovila chlapíka, ktorý ma na prvý pohľad zaujal, on mi odpovedal a potom sa stalo to, čo som naozaj nečakala. Začali sme si písať, po týždni sme si vymenili e-mail a telefónne číslo. Zhruba po mesiaci sme sa stretli a ja som dnes zamilovaná ako malé dievča. Naozaj to ide v každom veku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
S priateľom sme na seba narazili viacmenej náhodou. Každopádne sme si začali písať a zhruba po necelých 14 dňoch sme sa stretli osobne... v ten deň sme spolu sedeli 8,5 hodiny v reštaurácii a len a len sa rozprávali .. odvtedy si máme stále čo povedať a trávime spolu aj napriek väčšej vzdialenosti niekoľko dní v týždni.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlastimila a Viery
Prežili sme spolu krásne Vianoce a aj privítali Nový rok. Trávime spolu všetok čas a je nám čím ďalej, tým krajšie. Za tento zázrak, nebojíme sa to tak napísať, ďakujeme ELITE Date.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety
Chcem poďakovať Vašej zoznamke, bez zoznamky by som nemala šancu sa s niekým zoznámiť. Našla som parťáka a priateľa, ktorý so mnou bude lyžovať, to som si veľmi priala. Držte palce, aby vzťah vydržal.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša
Písali sme si asi mesiac a pol kým sme sa zišli osobne. Pôvodne sme stretnutie plánovali až na jar, ale nakoniec nám zvedavosť nedala a Tomáš za mnou prišiel (vzdialenosť 90 km) ...
Norbert - naše zoznámenie bolo rýchle
Naše zoznámenie bolo rýchle, tuším v prvej vete som spomenul kávu a aj keď bola veľmi strohá (písalo jej veľa mužov.. 🙂), tak sme sa stretli po týždni a všetko zatiaľ ok.