Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Dobrý večer celému tímu Elite Date,

môj pribeh ... Ani ja som si nemyslela, že prostredníctvom zoznamky sa s niekým zoznámim a dokonca tak, aby to ešte aj vzájomne fungovalo. Vlastne ja som bola vzdy presvedčená o tom, že na žiadnu zoznamku ani nepôjdem.

Urobiť si profil na EliteDate bola zrejme súhra šťastných náhod, aj keď pre mňa v ten večer skôr také to "ale tak prečo nie, veď aj tak to bude nanič". Po vytvorení môjho profilu snáď neubehla ani minúta, a uz mi prichádzali správy od neznámych mužov, ktorých som ja v tej dobe ešte nevidela. Čakala som na prijatie platby. Medzi nimi bol aj ON. Bol tiež uplne nový - náhoda, alebo osud? Počas chvíľky som dostala naozaj veľa správ a vtedy som si pomyslela - kam som to len vliezla, na toto nemám čas. Asi za dva dni sa mi zmenilo členstvo na prémiové a ja som videla fotky všetkých tých neznámych. Schôdzky som mala celkom s troma mužmi, z ktorých jeden sa stal tým pravým. Vedeli sme to obaja hneď pri našom prvom stretnutí v kaviarni.

Prežili sme spoločne už vianočný pobyt a silvestrovský pobyt v horách vo dvojici a pred pár dňami aj prvú dovolenku spoločne s deťmi. Všetci sme šťastní a my dvaja zamilovaní. Neverila som, že ešte po 40-tke a s dvoma deťmi môžem nájsť takého skvelého muža, ktorý ma bude milovať, bude mať rád moje deti a oni jeho a ktorého budem milovať ja.

Zajtra to budú štyri mesiace (nádherné štyri mesiace, naplnené tým najdôležitejším na svete - láskou) od prvej schôdzky v kaviarni. Chodíme do nej vždy 20. v ďalšom mesiaci a aj ďalší mesiac pôjdeme.

Prajem všetkým šťastný koniec na zoznamke Elite Date vo dvojici. Hlavne sa toho nesmiete vzdať a tiež si nikdy nehovoriť "nikdy" a jednoducho založiť profil. Nič na tom nie je, zoznámiť sa na zoznamke. Za to sa nemusíme hanbiť.

Tak toto je môj pribeh. Zmenil sa mi úplne život. Celý sa naplnil. Dni už nie sú prázdne. Som šťastná už nielen ako mama, ale konečne som zase šťastná už aj ako žena.

Ďakujem vam všetkým v zoznamke ...

 

 

 

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny a Martina

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny a Martina

Pomerne rýchlo sme sa našli, vlastne Martin mi písal, bol mi podľa fotky sympatický, tak  po pár dňoch písania začali volať. Stretnúť sa nám podarilo trikrát, čo tiež bolo veľmi príjemné. Žiaľ kvôli pandémii stretnutia sme museli odložiť, ale si voláme, píšeme si denne.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie

Rada by som zrušila moju registráciu u vás. Bola som s vami veľmi spokojná ako s kontaktom na Vás a aj ako zoznamku robíte. Je to na úrovni a naozaj ste mi hľadali zodpovedajúcich partnerov...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory

Áno, podarilo sa. Na moju odpoveď odpovedal dotyčný, že nie som jeho typ. Slušne. A moja odpoveď znela, že nie som z urážlivých dievčat. Rozpútali sme denné maily a po 3 týždňoch sme sa stretli. Maily a SMS zmenili náš život. Zahoreli sme obaja. Podarilo sa, že sme obaja našli, čo sme hľadali.

Silvia - Vzájomné sympatie spravili z nášho stretnutia dokonalý začiatok nášho vzťahu

Silvia - Vzájomné sympatie spravili z nášho stretnutia dokonalý začiatok nášho vzťahu

S Romanom som sa zoznámila 20.2.25 po tom ako prejavil o mňa záujem. Vyše 2 týždňov sme si intenzivne pisali, spoznavali sa a nakoniec sme sa rozhodli stretnúť sa. Verime, ze nás čaká spoločný a láskyplný život.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy a Ladislava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy a Ladislava

Prajem všetkým, ktorí majú skutočný záujem o zoznámenie, aby im to vyšlo a našli si partnera ako ja. Viete, nie je to vždy len o sexe, ako si mnoho ľudí na zoznamke myslí, ale sú aj iné, oveľa lepšie hodnoty a príležitosti na zoznámenie.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky

A moju neúspešnú  snahu neprisudzujem Vašej zoznamke. Nebola tá správna doba a moja netrpezlivosť ma odradila. Prajem všetkým potencionálnym párom veľa šťastia a vzájomnej  lásky. :-) Možno ma čaká šťastie v podobe novej lásky inde a za iných okolností. STE VEĽKÁ ZOZNAMKA!