Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy
Dobrý večer celému tímu Elite Date,
môj pribeh ... Ani ja som si nemyslela, že prostredníctvom zoznamky sa s niekým zoznámim a dokonca tak, aby to ešte aj vzájomne fungovalo. Vlastne ja som bola vzdy presvedčená o tom, že na žiadnu zoznamku ani nepôjdem.
Urobiť si profil na EliteDate bola zrejme súhra šťastných náhod, aj keď pre mňa v ten večer skôr také to "ale tak prečo nie, veď aj tak to bude nanič". Po vytvorení môjho profilu snáď neubehla ani minúta, a uz mi prichádzali správy od neznámych mužov, ktorých som ja v tej dobe ešte nevidela. Čakala som na prijatie platby. Medzi nimi bol aj ON. Bol tiež uplne nový - náhoda, alebo osud? Počas chvíľky som dostala naozaj veľa správ a vtedy som si pomyslela - kam som to len vliezla, na toto nemám čas. Asi za dva dni sa mi zmenilo členstvo na prémiové a ja som videla fotky všetkých tých neznámych. Schôdzky som mala celkom s troma mužmi, z ktorých jeden sa stal tým pravým. Vedeli sme to obaja hneď pri našom prvom stretnutí v kaviarni.
Prežili sme spoločne už vianočný pobyt a silvestrovský pobyt v horách vo dvojici a pred pár dňami aj prvú dovolenku spoločne s deťmi. Všetci sme šťastní a my dvaja zamilovaní. Neverila som, že ešte po 40-tke a s dvoma deťmi môžem nájsť takého skvelého muža, ktorý ma bude milovať, bude mať rád moje deti a oni jeho a ktorého budem milovať ja.
Zajtra to budú štyri mesiace (nádherné štyri mesiace, naplnené tým najdôležitejším na svete - láskou) od prvej schôdzky v kaviarni. Chodíme do nej vždy 20. v ďalšom mesiaci a aj ďalší mesiac pôjdeme.
Prajem všetkým šťastný koniec na zoznamke Elite Date vo dvojici. Hlavne sa toho nesmiete vzdať a tiež si nikdy nehovoriť "nikdy" a jednoducho založiť profil. Nič na tom nie je, zoznámiť sa na zoznamke. Za to sa nemusíme hanbiť.
Tak toto je môj pribeh. Zmenil sa mi úplne život. Celý sa naplnil. Dni už nie sú prázdne. Som šťastná už nielen ako mama, ale konečne som zase šťastná už aj ako žena.
Ďakujem vam všetkým v zoznamke ...
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana
Chceli sme sa aj vidieť, ale bývam v Rakúsku a tak to bolo trochu zložité, ale ona sa nevzdávala. Videli sme sa až po mesiaci písania a padli sme si do oka. Je ale ťažké mať vzťah na diaľku. Takže dúfam, že to vydrží. Keď sa ale dvaja majú radi a dôverujú si, tak to fungovať bude :)
Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro
Rada by som sa s Vami podelila o radostnú udalosť. Zoznámili sme sa vďaka Vašej zoznamke zhruba pred dvoma rokmi. 08. 08. 2020 sme sa vzali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja
Vašu zoznamku všade chválim a všade vrelo odporúčam. Chce to však byť aktívny a nebáť sa oslovovať, potom to ide skoro samo.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Na prvom rande sme boli spolu 6 hodín .. prechádzali sme sa na Vyšehrade .. a už sme si dohovárali budúce stretnutie .. No ... a potom už to išlo krásne samo ... Neverila by som, keby som to sama nezažila ..
Zoznamka recenzia: Zoznámenie nemenovanej užívateľky
V deň vloženia inzerátu som mala hneď dve zaujímavé ponuky. Odpísala som a na ďalší týždeň sme sa stretlii.Od vtedy sme, pokiaľ to čas dovolí, stále spolu. Prežila som nádherný rok a pol po boku muža, ktorý má rovnaké záujmy a veľmi podobné plány.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zoznámenie prebiehalo štandardne, po krátkom písaní, sme sa stretli aj osobne a všetko zafungovalo tak ako má. Okrem vzájomných sympatií sme si sadli povahovo a aj záujmami, zmyslom pre humor a odvtedy sme spolu.