Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja
Dobrý deň,
rada sa s Vami podelím o to, ako som sa zoznámila so s svojím partnerom...
Zoznamovať sa na internete som sa skúšala dlho. Lenže to nejako nevychádzalo. Zakaždým ma to na nejaký čas prešlo a potom som sa k zoznamovaniu opäť vrátila.
V súčastnosti som sa rozhodla, že skúsim znova Vašu platenú zoznamku. Obávala som sa, s koľkými mužmi sa budem musieť stretnúť, aby som našla toho jedného, s ktorým si budem rozumieť. Bola som tým znudená...už ma to nebavilo. Po založení profilu mi hneď odpísal Juraj, celkom pekný chlap. S Jurajom sme si vymenili pár správ a asi za týždeň od nášho prvého mailu sme sa stretli.
Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť. Bol sklamaný z predchádzajúcich schôdzok. A keď som mu napísala, ako som sľúbila, bol dosť prekvapený.
Vídali sme sa ďalej a zistili sme, že je nám spolu viac než dobre, že chceme obaja trvalý vzťah a následne i založiť rodinu. Spoločne sme chodili na výlety a poznávali tak jeden druhého. Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakom čase som uznala, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jurajovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovania si vážime, že jeden druhého máme.
Teraz sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu. Som moc rada, že som sa prehovorila a skúsila túto zoznamku. Preto ju vrelo odporúčam všetkým svojim známym i ostatným ľuďom. A určite sa čo najskôr stretnite, osobné stretnutie je jednoducho osobné stretnutie. To nenahradí žiadny email. Ďakujeme za to, že ste tu.
Prajeme všetkým veľa šťastia v zoznamovaní.
Evka a Juraj
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Je to veľmi jednoduché. Vedieť čo chcem, kto som, koho chcem a čo pre to som ochotná podniknúť. Napísať riadky tak, aby sa ohlásil len ten, kto je pochopí. Keď mu sa dvaja jedinci majú stretnúť, môže to byť hneď na druhý deň po registrácii, ako u mňa. Po pár riadkoch sme obaja vedeli, že "to tam je". Nasledoval dlhý telefonát, schôdzka a od tej doby sme stále spolu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Markéty
Krásny vzťah dvoch pre seba stvorených ľudí začal typickými seznamkovými vetami: "Ahojky ako sa vedie? :) "," Ahoj :) Slniečko konečne svieti, takže skvele :) "..... Šťastie nechodí po horách, ale po zoznamkách, a týmto ďakujeme tímu ELITE Date za možnosť sa konečne nájsť. :) DO TOHO, držíme vám všetkým päste. :)
Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro
Rada by som sa s Vami podelila o radostnú udalosť. Zoznámili sme sa vďaka Vašej zoznamke zhruba pred dvoma rokmi. 08. 08. 2020 sme sa vzali.
Zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak - a zázraky sa dejú
A teraz sme spolu pol roka. Zažili sme spolu krásne zážitky a myslím, že toho máme ešte veľa pred sebou. A že máme dohromady štyri deti, to nám nevadí. Je s nimi sranda a obaja ich milujeme. A čo v spálni - máme kľúč a nebojím sa ho použiť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Simony
Prvé stretnutie v kaviarni napovedalo o vzájomných sympatiách ... Následné oťukávanie na našich výletoch, vzájomných návštevách a dovolenkách vyústilo v spoločné bývanie. Každý deň sa teším z prítomnosti spriaznenej duše a užívam si novo nadobudnutý nový život. To všetko vďaka Vám.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda
Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu.