Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja
Dobrý deň,
rada sa s Vami podelím o to, ako som sa zoznámila so s svojím partnerom...
Zoznamovať sa na internete som sa skúšala dlho. Lenže to nejako nevychádzalo. Zakaždým ma to na nejaký čas prešlo a potom som sa k zoznamovaniu opäť vrátila.
V súčastnosti som sa rozhodla, že skúsim znova Vašu platenú zoznamku. Obávala som sa, s koľkými mužmi sa budem musieť stretnúť, aby som našla toho jedného, s ktorým si budem rozumieť. Bola som tým znudená...už ma to nebavilo. Po založení profilu mi hneď odpísal Juraj, celkom pekný chlap. S Jurajom sme si vymenili pár správ a asi za týždeň od nášho prvého mailu sme sa stretli.
Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť. Bol sklamaný z predchádzajúcich schôdzok. A keď som mu napísala, ako som sľúbila, bol dosť prekvapený.
Vídali sme sa ďalej a zistili sme, že je nám spolu viac než dobre, že chceme obaja trvalý vzťah a následne i založiť rodinu. Spoločne sme chodili na výlety a poznávali tak jeden druhého. Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakom čase som uznala, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jurajovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovania si vážime, že jeden druhého máme.
Teraz sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu. Som moc rada, že som sa prehovorila a skúsila túto zoznamku. Preto ju vrelo odporúčam všetkým svojim známym i ostatným ľuďom. A určite sa čo najskôr stretnite, osobné stretnutie je jednoducho osobné stretnutie. To nenahradí žiadny email. Ďakujeme za to, že ste tu.
Prajeme všetkým veľa šťastia v zoznamovaní.
Evka a Juraj
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Timey
Možno po piatich mailoch som cítila, že by to mohlo víjsť . Bol milý, múdry, vtipný a záhadný lebo bol bez fotky. Napriek tomu ma zaujal a vedela som že ho chcem naprv čítať a potom vidieť. A hlavne netlačil na pílu a bol trpezlivý. No a včerajšie stretnutie ma nesklamalo. Sadli sme si aj duševne .
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra a Hanky
Vďaka Vašej zoznamke sa nám život zmenil k lepšiemu a chceme aj ostatným ľuďom dať správu, že Vaša zoznamka pomohla ďalším ľuďom nájsť lásku, porozumenie a vieru v lepšiu budúcnosť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Na prvom rande sme boli spolu 6 hodín .. prechádzali sme sa na Vyšehrade .. a už sme si dohovárali budúce stretnutie .. No ... a potom už to išlo krásne samo ... Neverila by som, keby som to sama nezažila ..
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Asi uznáte, že toto naozaj nie je žiarivá reklama na vaše služby ... ale za seba môžem Elite Date len odporučiť, tie dva mesiace, čo som bola prémiovým členom, ma fakt bavili. Systém máte vychytaný a na žiadnych úchylov som nenarazila ... a či je niečo, čo mi vadilo, tak to si fakt nespomeniem, lebo som tam včera vliezla po dlhých 7 mesiacoch len preto, aby som svoj účet zrušila ...
Marek a Mirka - Moc vam dakujeme obaja za sancu aby sme sa mohli cez Vas najst
Uz v ten den sme spolu dlho do noci volali a volali sme sa kazdy den 4 az 5 hod. Po tyzdni smebsa stretli tesne pred Vianocami a odvtedy sme spolu. 2 stretnutie prebehlo na Vianoce na polnocnej omsi. Doteraz sme stastni a prezivame nas spolocny pribeh vdaka Vam.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Slávky
Zoznámila som sa u vás s báječným chlapom. Popravde, ale bol to zápas s členstvom. Viem, že je to podnikanie, ale verím, že by to išlo vyriešiť potrebné nejakým poplatkom za jednotlivú správu, nie hneď prémiovým členstvom. No napriek tomu vám ďakujem a držte mi palce, nech nám to vyjde. Prosím o zmazanie môjho profilu.