Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja
Dobrý deň,
rada sa s Vami podelím o to, ako som sa zoznámila so s svojím partnerom...
Zoznamovať sa na internete som sa skúšala dlho. Lenže to nejako nevychádzalo. Zakaždým ma to na nejaký čas prešlo a potom som sa k zoznamovaniu opäť vrátila.
V súčastnosti som sa rozhodla, že skúsim znova Vašu platenú zoznamku. Obávala som sa, s koľkými mužmi sa budem musieť stretnúť, aby som našla toho jedného, s ktorým si budem rozumieť. Bola som tým znudená...už ma to nebavilo. Po založení profilu mi hneď odpísal Juraj, celkom pekný chlap. S Jurajom sme si vymenili pár správ a asi za týždeň od nášho prvého mailu sme sa stretli.
Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť. Bol sklamaný z predchádzajúcich schôdzok. A keď som mu napísala, ako som sľúbila, bol dosť prekvapený.
Vídali sme sa ďalej a zistili sme, že je nám spolu viac než dobre, že chceme obaja trvalý vzťah a následne i založiť rodinu. Spoločne sme chodili na výlety a poznávali tak jeden druhého. Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakom čase som uznala, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jurajovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovania si vážime, že jeden druhého máme.
Teraz sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu. Som moc rada, že som sa prehovorila a skúsila túto zoznamku. Preto ju vrelo odporúčam všetkým svojim známym i ostatným ľuďom. A určite sa čo najskôr stretnite, osobné stretnutie je jednoducho osobné stretnutie. To nenahradí žiadny email. Ďakujeme za to, že ste tu.
Prajeme všetkým veľa šťastia v zoznamovaní.
Evka a Juraj
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamenie Martiny
Je to v poriadku. Som šťastná. Našla som na zoznamke svojho partnera a sme spolu už 4 mesiac.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie L.V.
Plánujeme ďalšie stretnutie, spoločnú budúcnosť a všetko, čo nám čas a okolnosti prinesú chceme zdieľať spolu, aj keď poväčšine na diaľku (naozaj sme každý z druhého konca republiky), ale aj nablízko vždy, keď sa nám pošťastí byti spolu. Obaja dúfame, že to bude pomerne často.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla
Asi sme sa mohli niekedy niekde stretnúť náhodou, ale určite by sme sa na ulici nezoznámili, nikto z nás nemá na čele napísané, že je voľný a hľadá lásku ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivana
A ta spriaznena dusa ktoru som nasiel vo mne vybudovala najskor doveru.. potom som citil ze mi chyba a na koniec z toho je laska. Teraz je cas uzivat si ju uz v reale. Ale nebyt elitedate nikdy by sme k sebe cestu nenasli ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Chvíľku sme si s priateľom písali, po týždni sme sa stretli a hneď na prvej schôdzke sme si padli do oka. Od toho dňa sa vidíme veľmi často a náš vzťah je naozaj veľmi silný. Nepamätám sa, kedy som sa v živote cítila tak veľmi šťastná.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja
Vašu zoznamku všade chválim a všade vrelo odporúčam. Chce to však byť aktívny a nebáť sa oslovovať, potom to ide skoro samo.