Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja
Dobrý deň,
rada sa s Vami podelím o to, ako som sa zoznámila so s svojím partnerom...
Zoznamovať sa na internete som sa skúšala dlho. Lenže to nejako nevychádzalo. Zakaždým ma to na nejaký čas prešlo a potom som sa k zoznamovaniu opäť vrátila.
V súčastnosti som sa rozhodla, že skúsim znova Vašu platenú zoznamku. Obávala som sa, s koľkými mužmi sa budem musieť stretnúť, aby som našla toho jedného, s ktorým si budem rozumieť. Bola som tým znudená...už ma to nebavilo. Po založení profilu mi hneď odpísal Juraj, celkom pekný chlap. S Jurajom sme si vymenili pár správ a asi za týždeň od nášho prvého mailu sme sa stretli.
Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť. Bol sklamaný z predchádzajúcich schôdzok. A keď som mu napísala, ako som sľúbila, bol dosť prekvapený.
Vídali sme sa ďalej a zistili sme, že je nám spolu viac než dobre, že chceme obaja trvalý vzťah a následne i založiť rodinu. Spoločne sme chodili na výlety a poznávali tak jeden druhého. Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakom čase som uznala, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jurajovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovania si vážime, že jeden druhého máme.
Teraz sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu. Som moc rada, že som sa prehovorila a skúsila túto zoznamku. Preto ju vrelo odporúčam všetkým svojim známym i ostatným ľuďom. A určite sa čo najskôr stretnite, osobné stretnutie je jednoducho osobné stretnutie. To nenahradí žiadny email. Ďakujeme za to, že ste tu.
Prajeme všetkým veľa šťastia v zoznamovaní.
Evka a Juraj
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Havla
Môj nový vzťah nechcem ničím ohroziť - veľmi mi na ňom záleží. Bolo, je a bude nutné rodiacej sa vzťah chrániť. Je málo čistých vzťahov a málo otvorených poctivých ľudí. My sme sa našli a budeme sa chrániť navzájom.
Zoznámenie Adély
Zoznámenie prebehlo veľmi rýchlo, príjemné posedenie pri kávičke a plánujeme ďaľšie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Dobrý deň, ďakujem za Vaše pekná a pravdivá slová. Každodenný beh života potvrdzuje Vaše tvrdenie, že nič nepríde samo. Je krásne, že Vaše stránky existujú. Napriek tomu to chce veľkú dávku odvahy ísť na schôdzku s niekým, koho poznáte len cez PC. Ja som sa zoznámila vďaka Vám s mužom, ktorého by som pri svojom pracovnom vyťažení v bankovom sektore nemohla stretnúť, pretože jeho odborom je polygrafie. Myslím, že nám je spolu pekne a nie je to muž, ktorý nehľadá rozptýlenie krátkodobého charakteru. Tak nám držte palce :-) Pekné dni Vášmu tímu a spokojné a hlavne úspešné klientmi praje Vaša Petra
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Zhruba po 14 dňoch sme sa dohodli na prvej schôdzke a odvtedy sa stretávame, ako to len dá, hoci nás delí vzdialenosť cca 80km. Už po týždni sme zoznámili spoločne aj naše deti a potom už sme nevynechali žiadny víkend. Trávime spoločne každú voľnú chvíľku. Plánujeme spoločné bývanie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Slávky
Zoznámila som sa u vás s báječným chlapom. Popravde, ale bol to zápas s členstvom. Viem, že je to podnikanie, ale verím, že by to išlo vyriešiť potrebné nejakým poplatkom za jednotlivú správu, nie hneď prémiovým členstvom. No napriek tomu vám ďakujem a držte mi palce, nech nám to vyjde. Prosím o zmazanie môjho profilu.
Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme
Na prelome roku 2021 a 2022 sme si založili oba zoznamky. 1.2.2022 sme mali prvé rande, 12.6.2022 sme sa zosťahovali a 9.9.2023 sme sa vzali.