Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja
Dobrý deň,
rada sa s Vami podelím o to, ako som sa zoznámila so s svojím partnerom...
Zoznamovať sa na internete som sa skúšala dlho. Lenže to nejako nevychádzalo. Zakaždým ma to na nejaký čas prešlo a potom som sa k zoznamovaniu opäť vrátila.
V súčastnosti som sa rozhodla, že skúsim znova Vašu platenú zoznamku. Obávala som sa, s koľkými mužmi sa budem musieť stretnúť, aby som našla toho jedného, s ktorým si budem rozumieť. Bola som tým znudená...už ma to nebavilo. Po založení profilu mi hneď odpísal Juraj, celkom pekný chlap. S Jurajom sme si vymenili pár správ a asi za týždeň od nášho prvého mailu sme sa stretli.
Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť. Bol sklamaný z predchádzajúcich schôdzok. A keď som mu napísala, ako som sľúbila, bol dosť prekvapený.
Vídali sme sa ďalej a zistili sme, že je nám spolu viac než dobre, že chceme obaja trvalý vzťah a následne i založiť rodinu. Spoločne sme chodili na výlety a poznávali tak jeden druhého. Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakom čase som uznala, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jurajovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovania si vážime, že jeden druhého máme.
Teraz sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu. Som moc rada, že som sa prehovorila a skúsila túto zoznamku. Preto ju vrelo odporúčam všetkým svojim známym i ostatným ľuďom. A určite sa čo najskôr stretnite, osobné stretnutie je jednoducho osobné stretnutie. To nenahradí žiadny email. Ďakujeme za to, že ste tu.
Prajeme všetkým veľa šťastia v zoznamovaní.
Evka a Juraj
Skúsenosti so zoznamkami
Marek a Mirka - Moc vam dakujeme obaja za sancu aby sme sa mohli cez Vas najst
Uz v ten den sme spolu dlho do noci volali a volali sme sa kazdy den 4 az 5 hod. Po tyzdni smebsa stretli tesne pred Vianocami a odvtedy sme spolu. 2 stretnutie prebehlo na Vianoce na polnocnej omsi. Doteraz sme stastni a prezivame nas spolocny pribeh vdaka Vam.
Zoznámenie Adély
Zoznámenie prebehlo veľmi rýchlo, príjemné posedenie pri kávičke a plánujeme ďaľšie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Prežili sme vlani prvú spoločnú dovolenku, spoločné chvíle, spoločné spoznávanie, nikdy by som neverila, že vo svojom veku budem mať zase tie "motýliky v žalúdku". A to len vďaka vám a za to všetko sa vám chcem za nás oboch poďakovať. Existuje veľa zoznamovacích agentúr, ale asi sa to malo stať, že sme sa prihlásili obaja u vás a spoznali sa zoznamovacou formou, keď si dotyčný môže niečo o vás zistiť, prečítať a kontaktovať vás, je úžasné. Neverila som, že by mohla vzniknúť láska cez sociálne siete.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Osobne sme sa stretli v prvý deň písania si a aj živé stretnutie potvrdilo prvotné dojmy. Teším sa, že som spoznala muža podľa mojich predstáv.
Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme
Zoznámili som sa tu v auguste minulého roka a sme šťastní, že sme sa našli 💕.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany
Raz som oslovila chlapíka, ktorý ma na prvý pohľad zaujal, on mi odpovedal a potom sa stalo to, čo som naozaj nečakala. Začali sme si písať, po týždni sme si vymenili e-mail a telefónne číslo. Zhruba po mesiaci sme sa stretli a ja som dnes zamilovaná ako malé dievča. Naozaj to ide v každom veku.