Za dva roky od zoznámenia sme sa vzali
Radi by sme povzbudili všetkých, ktorí sa tu skúšajú zoznámiť.
My sme sa u Vás našli av našom vzťahu bolo okrem náhod veľa znamení aj osudovosti. Začalo to nedorozumením, kedy bude prvé rande. Jeden hovoril o sobote, druhý o nedeľu. Keď sme si to vyjasnili, zišli sme sa v sobotu aj v nedeľu, pretože sme rýchlo zisťovali, aké príjemne rovnaké máme vnímanie sveta.
Po troch mesiacoch sme sa sťahovali, o dva roky, na výročie nášho zoznámenia u Vás, sme sa 23.10. 2023 vzali. Vytvoriť nový vzťah ide aj v našom veku, keď človek nelipne na malichernostiach, dá šancu dôvere, prirodzenosti a vie počúvať.
Dnes skoro ani jeden nemôžeme uveriť, že naše zoznámenie bolo vďaka „zoznamke“. Poznáme sa totiž odjakživa.
Miloš a Hana
Skúsenosti so zoznamkami
Anka - Hlavne aby sa tu stretli spriaznené duše ako ja a môj Michal
...vďaka vašej zoznamke a mojej odvahe prihlasiť sa som v mojich 72 rokoch stretla muža v mojich rokoch...
Pred 6 rokmi sme sa spoznali a tento rok sme sa vzali
Len vám chcem napísať, že v našom prípade sa to podarilo. Tak vďaka, že ste!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka a Vlasty
Prežili sme spolu štyri úžasné dni a zistili sme, že si vo všetkých ohľadoch neuveriteľne rozumieme. Potom ďalšie telefonovanie a Vlasta sa niekoľkokrát vrátila do môjho profilu na zoznamke. Dnes sme sa dohodli, že sa vezmeme v závere tohto roka. Obaja sa vzájomne milujeme a dôverujeme si.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zoznámenie prebiehalo štandardne, po krátkom písaní, sme sa stretli aj osobne a všetko zafungovalo tak ako má. Okrem vzájomných sympatií sme si sadli povahovo a aj záujmami, zmyslom pre humor a odvtedy sme spolu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľubomíra
Po vzájomnom spoznavani sa naše kamarátstvo prirodzene prerástlo do vzťahu. Ktorí je úžasný, chápavý, podporujúci a naplňuje nás oboch.
Patrícia - pre mňa stránka splnila svoj účel serióznej zoznamky
Po prvom stretnutí sme naďalej ostali v aktívnom každodennom kontakte a o týždeň-dva sme plánovali ďalšie stretnutie. Bolo dobre, s partnerom sme spolu už dva roky, sme spokojní. 😊