Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
Dobrý deň,
ďakujem za spätnú väzbu na moje zrušenia registračného. Bohužiaľ som nenašla vzťah, aký by som si priala, ale z 50% vlastnou vinou. Všetko je len o umení komunikovať a toto nevyhnutné umenie u mňa zlyhalo. Hoci som veľmi úprimná, komunikatívna, otvorená, tak sa mi to neoplatilo. Ďakujem za dotaz.
A moju neúspešnú snahu neprisudzujem Vašej zoznamke. Nebola tá správna doba a moja netrpezlivosť ma odradila. Prajem všetkým potencionálnym párom veľa šťastia a vzájomnej lásky. :-) Možno ma čaká šťastie v podobe novej lásky inde a za iných okolností.
PS: aj takýto odkaz môžete pokojne zverejniť na Vašich stránkach .... je len pravdivý .... Vášmu tímu ďakujem za spoluprácu a možnú nádej ...
STE VEĽKÁ ZOZNAMKA!
Majte sa Radka.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zaujal ma vtipný profil, ozvala som sa, začali sme si písať...a je to zo dňa na deň lepšie, krajšie. Ďakujem. Andrea
Michaela - Naše stretnutie nás len ubezpečilo, že sme si súdení
Napriek mnohým záujemcom o zoznámenie, vynikal iba jeden. Iba s ním som rozvinula komunikáciu a za dva dni sme si stihli vymeniť nespočetné množstvo správ. Už nám to nestačilo a museli sme sa stretnúť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nikol a Jaroslava
Som za neho veľmi vďačná, pretože takého dobrého človeka dnes nájsť je unikum. Viem, že ma má veľmi rád. Chodíme spolu tancovať, na koncerty a do kina. Ďalej spolu jazdíme na výlety a pod. Rozumiem si aj s jeho rodinou.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriam
Ozvalo sa mnoho muzov, niektori z dalej, niektori zas z blizkej vzdialenosti. Osudove stretnutie prislo po par tyzdnoch pisania a telefonovania. Ferko je uzasny, sarmantny, vtipny a uspesny zrely muz. Presne podla mojich predstav. Nase city su hlboke. Obaja tvrdime, ze Elitedate nam zmenila zivot.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Bohunky
Samú ma prekvapilo, že to šlo celkom rýchlo, aj keď som už trochu staršia. Prežili sme už krásnu dovolenku v Bulharsku a je nám spolu dobre.
Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu
Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovanie si vážime, že jeden druhého máme.