Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany
Ďakujem za gratuláciu,
spoznala som u vás muža o 13 rokov staršieho ako ja, ale pretože som mala predtým skúsenosť s mojím vrstovníkom, ktorý svojím spôsobom života vyzeral skôr na seniora, povedala som si, že to napríklad môže byť aj tak, že kalendárovo starší muž môže byť biologicky podstatne mladší, tak som mu odpísala, stretli sme sa a baví ma zatiaľ tak, že som si zrušila u vás účet, pretože nemám záujem o niekoho iného.
Ale poznáme sa veľmi krátko, tak sa zatiaľ naozaj spoznávame. Ak sa z toho vyvinie niečo viac určite sa vám ešte ozvem.
Zatiaľ veľmi ďakujem za príležitosť, ktorú vďaka vašej zoznamke prežívam.
Dana
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla
Asi sme sa mohli niekedy niekde stretnúť náhodou, ale určite by sme sa na ulici nezoznámili, nikto z nás nemá na čele napísané, že je voľný a hľadá lásku ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Vážení Eliťáci, držte nám palce, aby sme konečne rozšírili rady tých Vašich šťastne zoznámených. Držím Vám palce do ďalšej práce, nech sa darí zoznamke aj vám. Ako hovorí Vrchlický: Za trochou lásky išiel by som na kraj sveta...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romana
Muj pribeh je nasledujuce: prezeral som si zoznamku a v mem profile som mal odkaz zo muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby sme spolu a stastni. Veľmi si rozumieme a mame sa moc radi. Vsem moc praje veľa šťastia. Roman Z.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
V piatok ráno sme si začali písať, v nedeľu mi zavolal, v utorok popoludní sme sa prvý krát stretli a hneď v piatok druhýkrát, takže trvalo presne týždeň, kým sa udiala tá nádherná vec aja som si uvedomila, že som sa zaľúbila do Adama. A Adam do mňa. Rýchly proces, všakže?
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľubomíra
Po vzájomnom spoznavani sa naše kamarátstvo prirodzene prerástlo do vzťahu. Ktorí je úžasný, chápavý, podporujúci a naplňuje nás oboch.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Štefánia
Vďaka vášej zoznámke sme sa zoznámili, kde sme si najskor písali správy a po mesiaci sme sa stretli a stretavame sa stále. Zatial to medzi nami je dobre a rozumieme si. Dúfam že nám to vydrži. Kebý nebolo vašej zoznámky tak sa nestretneme.