Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Dobrý deň,

na zoznamku Elite Date som sa prihlásila v septembri 2016. Využila som priestor a do koloniek som sa rozpísala o sebe, aby môj partner o mne mohol zistiť už z profilu viac informácií. Vložila som niekoľko fotiek, z ktorých bolo zrejmé, aká asi som a čo mám rada. Fotku z výstavy historických vozidiel, fotku z hubárčenia, fotku s lúčnou kvetinou za uchom, fotku, na ktorej s deťmi posúvame oblečenie v rieke.

Po pár dňoch ma zaujal profil môjho priateľa. Aj on o sebe prezradil viac, než muži v iných profiloch. Čiastočne sme sa zhodli, obaja nefajčiari, obaja máme deti, obaja radi cestujeme a fotografujeme.

Na jeho profile ma tiež zaujali výstižné tri otázky. Dalo sa z nich usúdiť, že na druhej strane monitoru je šikovný a vtipný človek.

Tak som mu napísala. Nie len "zaujal si ma", ale rovno písanie, v ktorom som mu odpovedala na jeho otázky. A neboli to jednoslovné odpovede typu áno / nie / neviem.

Odpovedal mi na druhý deň. Týždeň sme si intenzívne písali, vtipkovali, kládli si otázky a spoznávali sa. Potom sme sa dohodli na osobnom stretnutíe.

Išli sme sa prejsť po starej časti mesta a potom zašli do kaviarne. Z oboch nás bolo cítiť, že sme uvoľnení a že sa v spoločnosti toho druhého cítime príjemne. V nasledujúcich štyroch dňoch sme sa videli každý deň. A tak nejako mlčky z toho vyplynulo, že spolu chodíme.

Sme spolu 4 mesiace. Stále sa spoznávame a stále je nám spolu pekne. Čo sa cestovania týka, stihli sme už Salzburg, Viedeň, Prahu aj Benátky a tiež spoločnú dovolenku s deťmi v južných Čechách. A tiež spoločné Vianoce a Silvester. Plánujeme jarnú dovolenku na horách a pre nás dvoch výlet do Budapešti.

Obaja máme radi kultúru, takže sme už boli na koncerte, v divadle aj v kine.

Spoločné chvíle sú veľmi krásne.

Prajem všetkým, aby tiež čoskoro našli to, čo hľadajú.

Renáta

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Víta

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Víta

Vďaka vašej zoznamke som sa stretol s dievčaťom, ktoré som už poznal, ale nevideli sme sa a neboli sme v kontakte osem rokov.
Bola to náhoda alebo osud, to už je jedno. Môj život dostal zmysel.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Nechodili mi žiadne vulgárne ponuky, ani podobné výroky. S priateľom sme sa zhodli, že ak sa chce človek naozaj zoznámiť, tak toto je v dnešnej dobe jediná možnosť. Musí sa však vyplniť dotazník pravdivo, inak to nemá cenu. Nám sa to vďaka bohu podarilo a dúfam, že budeme spolu naďalej.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja

ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem... klobúk dole a palec hore :-D ...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek

Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba

Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba

Do tej chvíle než som Martina spoznala, by som neverila, že ma stretne také pobláznenie a úprimná zamilovanosť. Som úprimne šťastná. A nielen ja ...❤️

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka

Po dlhšej dobe som sa prostredníctvom vás zoznámil s úžasnou ženou, do ktorej som sa zamiloval na prvý pohľad a čo som ani nečakal, je to obojstranné. Sme radi, že sme sa našli a plánujeme spoločný život.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša

Vďaka Vašej zoznamke som spoznal svoju lásku. Je pekná, milá, starostlivá, pracovitá,....je to proste úžasná žena.