Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Dobrý deň,
na zoznamku Elite Date som sa prihlásila v septembri 2016. Využila som priestor a do koloniek som sa rozpísala o sebe, aby môj partner o mne mohol zistiť už z profilu viac informácií. Vložila som niekoľko fotiek, z ktorých bolo zrejmé, aká asi som a čo mám rada. Fotku z výstavy historických vozidiel, fotku z hubárčenia, fotku s lúčnou kvetinou za uchom, fotku, na ktorej s deťmi posúvame oblečenie v rieke.
Po pár dňoch ma zaujal profil môjho priateľa. Aj on o sebe prezradil viac, než muži v iných profiloch. Čiastočne sme sa zhodli, obaja nefajčiari, obaja máme deti, obaja radi cestujeme a fotografujeme.
Na jeho profile ma tiež zaujali výstižné tri otázky. Dalo sa z nich usúdiť, že na druhej strane monitoru je šikovný a vtipný človek.
Tak som mu napísala. Nie len "zaujal si ma", ale rovno písanie, v ktorom som mu odpovedala na jeho otázky. A neboli to jednoslovné odpovede typu áno / nie / neviem.
Odpovedal mi na druhý deň. Týždeň sme si intenzívne písali, vtipkovali, kládli si otázky a spoznávali sa. Potom sme sa dohodli na osobnom stretnutíe.
Išli sme sa prejsť po starej časti mesta a potom zašli do kaviarne. Z oboch nás bolo cítiť, že sme uvoľnení a že sa v spoločnosti toho druhého cítime príjemne. V nasledujúcich štyroch dňoch sme sa videli každý deň. A tak nejako mlčky z toho vyplynulo, že spolu chodíme.
Sme spolu 4 mesiace. Stále sa spoznávame a stále je nám spolu pekne. Čo sa cestovania týka, stihli sme už Salzburg, Viedeň, Prahu aj Benátky a tiež spoločnú dovolenku s deťmi v južných Čechách. A tiež spoločné Vianoce a Silvester. Plánujeme jarnú dovolenku na horách a pre nás dvoch výlet do Budapešti.
Obaja máme radi kultúru, takže sme už boli na koncerte, v divadle aj v kine.
Spoločné chvíle sú veľmi krásne.
Prajem všetkým, aby tiež čoskoro našli to, čo hľadajú.
Renáta
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny
Momentálne plánujeme, že spolu strávime vianočné sviatky, tiež už sme hovorili o spoločnom bývaní. Všetkým odporúčam nebáť sa a pokojne do toho ísť naplno.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava
... po zodpovedaní tých troch otázok, na ktoré som partnerke odpovedal, sa mi ozvala a dohodli sme si stretnutie v reštaurácii - na káve a tak nejako sme si na prvý pohľad rozumeli. No a potom sme si dohodli ďalšie a ďalšie ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava a Renaty
Nestihli sme sa ani chvíľku nudiť, spoznali sme nových a dobrých ľudí. Zažili sme za pár dní veľa krásnych chvíľ, náš život sa zmenil...a všetko je ako má byť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny
S mojím terajším priateľom sme sa po písomnom zoznámení na druhýkrát stretli, padli sme si do ,,oka,,. Stretnutia sa opakovali, čas plynul vynikajúco, zostali sme spolu...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy
Teraz sme spolu ešte len dva mesiace, ale vzťah sa vyvíja veľmi dobre, plánujeme spoločnú budúcnosť, plánujeme spoločné bývanie, plánujeme veľa spoločných aktivít. Niekomu sa to môže zdať bláznivé, ale my sme šťastní.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja
ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem... klobúk dole a palec hore :-D ...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek