Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Dobrý deň,

na zoznamku Elite Date som sa prihlásila v septembri 2016. Využila som priestor a do koloniek som sa rozpísala o sebe, aby môj partner o mne mohol zistiť už z profilu viac informácií. Vložila som niekoľko fotiek, z ktorých bolo zrejmé, aká asi som a čo mám rada. Fotku z výstavy historických vozidiel, fotku z hubárčenia, fotku s lúčnou kvetinou za uchom, fotku, na ktorej s deťmi posúvame oblečenie v rieke.

Po pár dňoch ma zaujal profil môjho priateľa. Aj on o sebe prezradil viac, než muži v iných profiloch. Čiastočne sme sa zhodli, obaja nefajčiari, obaja máme deti, obaja radi cestujeme a fotografujeme.

Na jeho profile ma tiež zaujali výstižné tri otázky. Dalo sa z nich usúdiť, že na druhej strane monitoru je šikovný a vtipný človek.

Tak som mu napísala. Nie len "zaujal si ma", ale rovno písanie, v ktorom som mu odpovedala na jeho otázky. A neboli to jednoslovné odpovede typu áno / nie / neviem.

Odpovedal mi na druhý deň. Týždeň sme si intenzívne písali, vtipkovali, kládli si otázky a spoznávali sa. Potom sme sa dohodli na osobnom stretnutíe.

Išli sme sa prejsť po starej časti mesta a potom zašli do kaviarne. Z oboch nás bolo cítiť, že sme uvoľnení a že sa v spoločnosti toho druhého cítime príjemne. V nasledujúcich štyroch dňoch sme sa videli každý deň. A tak nejako mlčky z toho vyplynulo, že spolu chodíme.

Sme spolu 4 mesiace. Stále sa spoznávame a stále je nám spolu pekne. Čo sa cestovania týka, stihli sme už Salzburg, Viedeň, Prahu aj Benátky a tiež spoločnú dovolenku s deťmi v južných Čechách. A tiež spoločné Vianoce a Silvester. Plánujeme jarnú dovolenku na horách a pre nás dvoch výlet do Budapešti.

Obaja máme radi kultúru, takže sme už boli na koncerte, v divadle aj v kine.

Spoločné chvíle sú veľmi krásne.

Prajem všetkým, aby tiež čoskoro našli to, čo hľadajú.

Renáta

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Osobne sme sa stretli v prvý deň písania si a aj živé stretnutie potvrdilo prvotné dojmy. Teším sa, že som spoznala muža podľa mojich predstáv.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey

Chcela by som Vám veľmi poďakovať. Vaša zoznamka je na veľmi vysokej úrovni. Som veľmi spokojná, ako je zoznamka vytvorená a hlavne veľmi milo prekvapená ako rýchlo reagujete na prípadné problémy Vašich klientov. Je to veľmi milé, snažíte sa nám pomôcť pri zoznamovaní a pri tom dokážete človeka podporiť, dať mu ďalšiu nádej, vašimi milými slovami a úkony. Za to všetko Vám všetkým ktorí túto zoznamku tvoria, patrí veľká vďaka.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dušana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dušana

Zavolala mi, začali sme komunikovať, zistili sme , že sa nachádzame  cca 5 km od seba, povedali sme si o svojich záľubách, zhodovali sa v mnohom, stretli sme sa a naše zoznámenie nabralo spráavny smer a už sme spolu cca 3 mesiace a naše smerovanie má reálny základ, oplatí sa touto formou zoznámiť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Soni

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Soni

Už v prvých riadkoch spoznáte, o čo tomu druhému ide. U nás bolo cítiť, že k sebe cítime vzájomné sympatie a že máme veľa spoločného. Po pár stretnutiach sme spolu strávili víkend vo wellnese a vedeli sme obaja, že spolu chceme žiť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

S tými, ktoré som zaujal aj ja, som si dohodol schôdzku a hľadal som tú, pri ktorej preskočí iskra na oboch stranách. Na jednej schôdzke sme po hodine rozprávania v reštaurácii zistili, že sme si vlastne veľa vecí vôbec nestihli povedať a tak sme dohodli hneď ďalšie a ďalšie a ďalšie stretnutie...

Láďovo skúsenosť: Konečne som našiel ženu svojich snov

Láďovo skúsenosť: Konečne som našiel ženu svojich snov

Ďakujem Vám, že tá zoznamka existuje. Sme zamilovaní a máme veľa spoločného. Uvidíme ako to bude ďalej, ale veríme tomu.