Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Dobrý deň,

na zoznamku Elite Date som sa prihlásila v septembri 2016. Využila som priestor a do koloniek som sa rozpísala o sebe, aby môj partner o mne mohol zistiť už z profilu viac informácií. Vložila som niekoľko fotiek, z ktorých bolo zrejmé, aká asi som a čo mám rada. Fotku z výstavy historických vozidiel, fotku z hubárčenia, fotku s lúčnou kvetinou za uchom, fotku, na ktorej s deťmi posúvame oblečenie v rieke.

Po pár dňoch ma zaujal profil môjho priateľa. Aj on o sebe prezradil viac, než muži v iných profiloch. Čiastočne sme sa zhodli, obaja nefajčiari, obaja máme deti, obaja radi cestujeme a fotografujeme.

Na jeho profile ma tiež zaujali výstižné tri otázky. Dalo sa z nich usúdiť, že na druhej strane monitoru je šikovný a vtipný človek.

Tak som mu napísala. Nie len "zaujal si ma", ale rovno písanie, v ktorom som mu odpovedala na jeho otázky. A neboli to jednoslovné odpovede typu áno / nie / neviem.

Odpovedal mi na druhý deň. Týždeň sme si intenzívne písali, vtipkovali, kládli si otázky a spoznávali sa. Potom sme sa dohodli na osobnom stretnutíe.

Išli sme sa prejsť po starej časti mesta a potom zašli do kaviarne. Z oboch nás bolo cítiť, že sme uvoľnení a že sa v spoločnosti toho druhého cítime príjemne. V nasledujúcich štyroch dňoch sme sa videli každý deň. A tak nejako mlčky z toho vyplynulo, že spolu chodíme.

Sme spolu 4 mesiace. Stále sa spoznávame a stále je nám spolu pekne. Čo sa cestovania týka, stihli sme už Salzburg, Viedeň, Prahu aj Benátky a tiež spoločnú dovolenku s deťmi v južných Čechách. A tiež spoločné Vianoce a Silvester. Plánujeme jarnú dovolenku na horách a pre nás dvoch výlet do Budapešti.

Obaja máme radi kultúru, takže sme už boli na koncerte, v divadle aj v kine.

Spoločné chvíle sú veľmi krásne.

Prajem všetkým, aby tiež čoskoro našli to, čo hľadajú.

Renáta

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny a Martina

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny a Martina

Pomerne rýchlo sme sa našli, vlastne Martin mi písal, bol mi podľa fotky sympatický, tak  po pár dňoch písania začali volať. Stretnúť sa nám podarilo trikrát, čo tiež bolo veľmi príjemné. Žiaľ kvôli pandémii stretnutia sme museli odložiť, ale si voláme, píšeme si denne.

Referencie Lucie a Pavla: 30.7.2016 sme si povedali svoje ÁNO

Referencie Lucie a Pavla: 30.7.2016 sme si povedali svoje ÁNO

Milá zoznamka. Ďakujeme. Vďaka Vám sme mali 25.2.2015 prvé rande a ako to dopadlo?

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Chcela by som Vám veľmi poďakovať. Vaša zoznamka je na veľmi vysokej úrovni. Páči sa mi spôsob, ktorým je možné sa stat jej členom a ako je vytvorená. Som veľmi spokojná. Ďakujem celému pracovnému tímu za profesionálny prístup a hľadanie riešení pre klienta.

Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu

Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu

Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Dobrý deň, rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercia ......

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Chvíľu sme si dopisovali. Potom musela odísť do cudziny a ja už myslel ze sa neozve. Ozvala, dali som si stretnutie v piatok a už pri prvom pohľade z očí do očí sme vedeli ze je to ono. Bola krásna romantická prechádzka, obed, ďalšie prechádzka a stále bolo o čom rozprávať. Pri rozlúčke nádherným bozkom som obaja vedeli zo to nie je posledný ....