Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty

Dobrý deň,

na zoznamku Elite Date som sa prihlásila v septembri 2016. Využila som priestor a do koloniek som sa rozpísala o sebe, aby môj partner o mne mohol zistiť už z profilu viac informácií. Vložila som niekoľko fotiek, z ktorých bolo zrejmé, aká asi som a čo mám rada. Fotku z výstavy historických vozidiel, fotku z hubárčenia, fotku s lúčnou kvetinou za uchom, fotku, na ktorej s deťmi posúvame oblečenie v rieke.

Po pár dňoch ma zaujal profil môjho priateľa. Aj on o sebe prezradil viac, než muži v iných profiloch. Čiastočne sme sa zhodli, obaja nefajčiari, obaja máme deti, obaja radi cestujeme a fotografujeme.

Na jeho profile ma tiež zaujali výstižné tri otázky. Dalo sa z nich usúdiť, že na druhej strane monitoru je šikovný a vtipný človek.

Tak som mu napísala. Nie len "zaujal si ma", ale rovno písanie, v ktorom som mu odpovedala na jeho otázky. A neboli to jednoslovné odpovede typu áno / nie / neviem.

Odpovedal mi na druhý deň. Týždeň sme si intenzívne písali, vtipkovali, kládli si otázky a spoznávali sa. Potom sme sa dohodli na osobnom stretnutíe.

Išli sme sa prejsť po starej časti mesta a potom zašli do kaviarne. Z oboch nás bolo cítiť, že sme uvoľnení a že sa v spoločnosti toho druhého cítime príjemne. V nasledujúcich štyroch dňoch sme sa videli každý deň. A tak nejako mlčky z toho vyplynulo, že spolu chodíme.

Sme spolu 4 mesiace. Stále sa spoznávame a stále je nám spolu pekne. Čo sa cestovania týka, stihli sme už Salzburg, Viedeň, Prahu aj Benátky a tiež spoločnú dovolenku s deťmi v južných Čechách. A tiež spoločné Vianoce a Silvester. Plánujeme jarnú dovolenku na horách a pre nás dvoch výlet do Budapešti.

Obaja máme radi kultúru, takže sme už boli na koncerte, v divadle aj v kine.

Spoločné chvíle sú veľmi krásne.

Prajem všetkým, aby tiež čoskoro našli to, čo hľadajú.

Renáta

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey

Chcela by som Vám veľmi poďakovať. Vaša zoznamka je na veľmi vysokej úrovni. Som veľmi spokojná, ako je zoznamka vytvorená a hlavne veľmi milo prekvapená ako rýchlo reagujete na prípadné problémy Vašich klientov. Je to veľmi milé, snažíte sa nám pomôcť pri zoznamovaní a pri tom dokážete človeka podporiť, dať mu ďalšiu nádej, vašimi milými slovami a úkony. Za to všetko Vám všetkým ktorí túto zoznamku tvoria, patrí veľká vďaka.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zdravím. Naše zoznámenie prebehlo veľmi rychle.Jediným problémom zo začiatku bolo to, že som nemala vip členstvo a teda som nevidela fotky ostatných ani im nemohla odepsat.Zaujala som veľa ľudí, ale ozvala sa len jednému a to len na základe informácií z jeho profilu.Ten človiečik bol tak duchaplný, že mi napísal svoj mail, keby som sa náhodou chcela ozvat.No a ja sa ozvala, potom už to išlo ráz na ráz ......

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey

Zaujal ma vtipný profil, ozvala som sa, začali sme si písať...a je to zo dňa na deň lepšie, krajšie. Ďakujem. Andrea

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany

Je to veľmi jednoduché. Vedieť čo chcem, kto som, koho chcem a čo pre to som ochotná podniknúť. Napísať riadky tak, aby sa ohlásil len ten, kto je pochopí. Keď mu sa dvaja jedinci majú stretnúť, môže to byť hneď na druhý deň po registrácii, ako u mňa. Po pár riadkoch sme obaja vedeli, že "to tam je". Nasledoval dlhý telefonát, schôdzka a od tej doby sme stále spolu.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Dnes spolu bývame a sme šťastní. Preto radím všetkým, ktorí po prvých neúspechoch majú tendenciu to vzdať, aby nehádzali tak zbrklo flintu do žita. Možno sa aj im pošťastí a už nabudúce príde to pravé.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

S tými, ktoré som zaujal aj ja, som si dohodol schôdzku a hľadal som tú, pri ktorej preskočí iskra na oboch stranách. Na jednej schôdzke sme po hodine rozprávania v reštaurácii zistili, že sme si vlastne veľa vecí vôbec nestihli povedať a tak sme dohodli hneď ďalšie a ďalšie a ďalšie stretnutie...