Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody

Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody

Vo svojich 40 rokoch som prišla o manžela a 11 rokov som bola sama.

Skúšala som rôzne zoznamky a dúfala, že sa to zmení. Jednalo sa vždy len o krátke zoznámenie a po pár schôdzkach, niekedy už aj na tej prvej som zistila, že to nie je to pravé. Veľa ľudí sa vydávalo za niekoho, kto nie sú a viac-menej hľadali flirt a povyrazenie.

Až keď som narazila na ELITE Date, spoznala som, že tu sú ľudia, ktorí stoja o vážny vzťah a nie len zábavu. Zhruba po mesiaci a pol hľadania som si začala písať s Kamilom, vzdialeným odo mňa 50km. Obom nám bolo 52 rokov a chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody. Písanie sme neskôr vymenili za telefonovanie a nakoniec sa aj zišli.

Strávili sme spolu krásne popoludnie a dohovorili si ďalšiu schôdzku, ktorá sa stala čoraz častejšou. Dnes sme spolu už rok a pol a je nám veľmi pekne.

Ďakujem Vašej zoznamke a prajem jej veľa šťastných a zamilovaných ľudí.

Jarmila


Skúsenosti so zoznamkami

Pred 6 rokmi sme sa spoznali a tento rok sme sa vzali

Pred 6 rokmi sme sa spoznali a tento rok sme sa vzali

Len vám chcem napísať, že v našom prípade sa to podarilo. Tak vďaka, že ste!

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Prebehlo niekoľko telefonátov a dohodli sme sa na schôdzke. Potom sa už všetko odohrávalo neuveriteľnou rýchlosťou. Za tri mesiace budeme oslavovať ročné výročie krásneho vzťahu, ktorý mne, aj mojim deťom priniesol späť radosť a šťastie, v ktoré som už nedúfala.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Richarda

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Richarda

Začali sme si písať všetko bolo úprimné nefalšované a práve to ma zaujalo. Po 12stich dňoch sme sa stretli na káve bolo to 22.12.2022. A odvtedy sme šťastní zamilovaný párik, ktorý sa správa ako pubertiaci.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Olívie a Markéty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Olívie a Markéty

Z tohto stretnutia sa nakoniec vykľul vzťah, ktoré nás obe prekvapil svojou silou a intenzitou. Ani jedna z nás pred tým tak silný a oddaných vzťah nezažila. Teraz už spolu chodíme pol roka. A keďže sme zvládli spoločne vkročiť aj do nového roka 2017, rozhodli sme sa svoj príbeh poslať vám do zoznamky.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Počas dvoch dní sme si dali zraz v jednej kaviarni a bolo zamiesené na lásku od prvej chvíle :) Vídame sa často a keďže obaja máme úžasné deti, tak si užívame každú chvíľu spolu s nimi :) ... Pevne dúfam, že je to osud a vydrží nám to. Všetkým odporúčam, aby neváhali a skúsili sa tiež touto cestou zoznámiť a verili, že ten pravý tu niekde čaká ... Možno to nebude hneď ,ale raz určite ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Osobne sme sa stretli v prvý deň písania si a aj živé stretnutie potvrdilo prvotné dojmy. Teším sa, že som spoznala muža podľa mojich predstáv.