Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody
Vo svojich 40 rokoch som prišla o manžela a 11 rokov som bola sama.
Skúšala som rôzne zoznamky a dúfala, že sa to zmení. Jednalo sa vždy len o krátke zoznámenie a po pár schôdzkach, niekedy už aj na tej prvej som zistila, že to nie je to pravé. Veľa ľudí sa vydávalo za niekoho, kto nie sú a viac-menej hľadali flirt a povyrazenie.
Až keď som narazila na ELITE Date, spoznala som, že tu sú ľudia, ktorí stoja o vážny vzťah a nie len zábavu. Zhruba po mesiaci a pol hľadania som si začala písať s Kamilom, vzdialeným odo mňa 50km. Obom nám bolo 52 rokov a chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody. Písanie sme neskôr vymenili za telefonovanie a nakoniec sa aj zišli.
Strávili sme spolu krásne popoludnie a dohovorili si ďalšiu schôdzku, ktorá sa stala čoraz častejšou. Dnes sme spolu už rok a pol a je nám veľmi pekne.
Ďakujem Vašej zoznamke a prajem jej veľa šťastných a zamilovaných ľudí.
Jarmila
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
S tými, ktoré som zaujal aj ja, som si dohodol schôdzku a hľadal som tú, pri ktorej preskočí iskra na oboch stranách. Na jednej schôdzke sme po hodine rozprávania v reštaurácii zistili, že sme si vlastne veľa vecí vôbec nestihli povedať a tak sme dohodli hneď ďalšie a ďalšie a ďalšie stretnutie...
Sme ako reklama na romantickú drámu so šťastným koncom
Znovu sma sa zišli. A potom znova. A znova. A znova. Nasledovali dva najkrajšie víkendy v našich životoch. Po štrnástich dňoch bolo jasné, že sme našli takú zhodu, akú sme si ani vo sne nemohli predstaviť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy
Teraz sme spolu ešte len dva mesiace, ale vzťah sa vyvíja veľmi dobre, plánujeme spoločnú budúcnosť, plánujeme spoločné bývanie, plánujeme veľa spoločných aktivít. Niekomu sa to môže zdať bláznivé, ale my sme šťastní.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
A keď už som nikomu neverila a zanevrela som na všetkých chlapov, ale tikot biologických hodín ma predsa len donútil opäť prísť k zoznamke a pozrieť sa na nové "odporúčanie", bol tam on, hneď ma zaujala jeho profilová fotka, jeho podmanivý pohľad a príjemný úsmev, potom sme si vymenili niekoľko správ a počas týždňa si dohodli schôdzku a teraz už spolu bývame a plánujeme spoločný život a rodinu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša
Vďaka Vašej zoznamke som spoznal svoju lásku. Je pekná, milá, starostlivá, pracovitá,....je to proste úžasná žena.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla
Našiel som si tu úžasnú ženu. Najprv sme si písali, musím sa priznať, ona bola tá iniciatívna. Potom sme si volali. Po mesiaci sme mali prvé rande, bolo nádherné. Prežili sme spolu krásny Silvester. Teraz si voláme každý deň, niekedy aj dve hodiny.