Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody
Vo svojich 40 rokoch som prišla o manžela a 11 rokov som bola sama.
Skúšala som rôzne zoznamky a dúfala, že sa to zmení. Jednalo sa vždy len o krátke zoznámenie a po pár schôdzkach, niekedy už aj na tej prvej som zistila, že to nie je to pravé. Veľa ľudí sa vydávalo za niekoho, kto nie sú a viac-menej hľadali flirt a povyrazenie.
Až keď som narazila na ELITE Date, spoznala som, že tu sú ľudia, ktorí stoja o vážny vzťah a nie len zábavu. Zhruba po mesiaci a pol hľadania som si začala písať s Kamilom, vzdialeným odo mňa 50km. Obom nám bolo 52 rokov a chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody. Písanie sme neskôr vymenili za telefonovanie a nakoniec sa aj zišli.
Strávili sme spolu krásne popoludnie a dohovorili si ďalšiu schôdzku, ktorá sa stala čoraz častejšou. Dnes sme spolu už rok a pol a je nám veľmi pekne.
Ďakujem Vašej zoznamke a prajem jej veľa šťastných a zamilovaných ľudí.
Jarmila
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana
A to najlepsie? V den, kedy som sa chcela odhlasit, si moja laska aktivovala ucet na zoznamke, a moj profil sa po nastaveni filtra zobrazil ako prvy 🤣🤣🤣.
Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu
Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša
Priebeh môjho zoznámenia bol veľmi prostý. Zišiel som sa so ženou, s ktorou som si predtým na Elitedate cca mesiac a pol písal. A od prvého rande už pokračujeme vo vzťahu osobným kontaktom.
Anka - Hlavne aby sa tu stretli spriaznené duše ako ja a môj Michal
...vďaka vašej zoznamke a mojej odvahe prihlasiť sa som v mojich 72 rokoch stretla muža v mojich rokoch...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Koncom októbra spolu letíme na spoločnú dovolenku do Emirátov. Verím, že nám naša láska vydrží. Som šťastná. Aj vo vyššom veku je možné prežiť niečo krásne.
Narodilo sa nám krásne dievčatko Markétka
Akonáhle sme sa s Renatkou videli, hneď nám obom bolo jasné, že toto nie je len tak. Že sme sa najskôr hľadali, až sme sa našli :)