Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory a Jána
Dobrý deň,
chceli by sme vám s mojím snúbencom, a za mesiac už manželom, poďakovať za to, že ste.
Vlani v lete som si u vás zriadila profil, ku koncu augusta ma priateľ oslovil, vymenili sme si kontakty a pár dní si dopisovali na sociálnej sieti a bolo rande. Padli sme si do oka. A nielen my dvaja navzájom, ale aj priateľ s mojím, v tom čase 11. mesačným synom.
Od nášho prvého rande sme sa spolu snažili byť čo najviac, čoskoro sme sa presťahovali a tento rok v júni ma požiadal o ruku a 8.10.2016 sa budeme brať.
Vďaka vašej zoznamke sme sa našli. A verte, mi že k sebe vážne patríme. Už máme obaja niečo za sebou, tak to človek proste spozná ... :)
Týmto vám ďakujeme, že ste nám pomohli k tomu, aby sa naše životné cesty spojili a prajeme vám, aby sa vám toto podarilo aj u ďalších vašich užívateľov a aby zoznamka slúžila naozaj k tomu, k čomu má.
Vďaka !!
S pozdravom,
Machačová Barča a Vystrčil Jan
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Sme ako reklama na romantickú drámu so šťastným koncom
Znovu sma sa zišli. A potom znova. A znova. A znova. Nasledovali dva najkrajšie víkendy v našich životoch. Po štrnástich dňoch bolo jasné, že sme našli takú zhodu, akú sme si ani vo sne nemohli predstaviť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny
Naozaj som sa vďaka Vašej zoznamke spoznala s mužom. O to väčšie prekvapenie bolo, že od seba bývame necelých 12km. Ja osobne do mesta dochádzam denne za prácou a napriek tomu sme sa nikdy nestretli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
Odvtedy sme si vymenili niekoľko správ, išli na niekoľko rande a od za necelý mesiac už sme boli spolu. Dnes je to skoro 3 mesiace a nemôžem si vynachváliť. Dokonca to bola jediná, s ktorou som si napísal.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Štefánia
Vďaka vášej zoznámke sme sa zoznámili, kde sme si najskor písali správy a po mesiaci sme sa stretli a stretavame sa stále. Zatial to medzi nami je dobre a rozumieme si. Dúfam že nám to vydrži. Kebý nebolo vašej zoznámky tak sa nestretneme.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka
Môj, náš príbeh bol priamo učebnicový, zoznámili sme sa hneď zo začiatku svojho členstva, vymenili sme si pár listov v réžii Elitedate, potom som prešli na súkromné adresy.Setkali sme sa a zdá sa že sa všetko dobre vyvíjí.Minulý týždeň sme spolu boli na krátkom pobyte v kúpeľoch. Vidíme sa najmä cez víkendy, ale aj v týdnu.Nechci to zakríknuť, ale myslím že sme sa vďaka vám našli.Děkujeme Mirek a Jana
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Karola a Jána
Neľutujem, že som si na Elitedate zaplatil prémiové členstvo. Rád investujem do niečoho, čo má zmysel. Profily sú tu kontrolované, žiadne „fejky“ ako inde a preto som do toho šiel. Vyplatilo sa! Po troch mesiacoch sa mi tu podarilo nájsť si lásku. Profily sme už obaja zrušili. Funguje nám to!