Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory a Jána

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory a Jána

Dobrý deň,

chceli by sme vám s mojím snúbencom, a za mesiac už manželom, poďakovať za to, že ste.

Vlani v lete som si u vás zriadila profil, ku koncu augusta ma priateľ oslovil, vymenili sme si kontakty a pár dní si dopisovali na sociálnej sieti a bolo rande. Padli sme si do oka. A nielen my dvaja navzájom, ale aj priateľ s mojím, v tom čase 11. mesačným synom.

Od nášho prvého rande sme sa spolu snažili byť čo najviac, čoskoro sme sa presťahovali a tento rok v júni ma požiadal o ruku a 8.10.2016 sa budeme brať.

Vďaka vašej zoznamke sme sa našli. A verte, mi že k sebe vážne patríme. Už máme obaja niečo za sebou, tak to človek proste spozná ... :)

Týmto vám ďakujeme, že ste nám pomohli k tomu, aby sa naše životné cesty spojili a prajeme vám, aby sa vám toto podarilo aj u ďalších vašich užívateľov a aby zoznamka slúžila naozaj k tomu, k čomu má.

Vďaka !!

S pozdravom,

Machačová Barča a Vystrčil Jan

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Dobrý deň, ďakujem za Vaše pekná a pravdivá slová. Každodenný beh života potvrdzuje Vaše tvrdenie, že nič nepríde samo. Je krásne, že Vaše stránky existujú. Napriek tomu to chce veľkú dávku odvahy ísť na schôdzku s niekým, koho poznáte len cez PC. Ja som sa zoznámila vďaka Vám s mužom, ktorého by som pri svojom pracovnom vyťažení v bankovom sektore nemohla stretnúť, pretože jeho odborom je polygrafie. Myslím, že nám je spolu pekne a nie je to muž, ktorý nehľadá rozptýlenie krátkodobého charakteru. Tak nám držte palce :-) Pekné dni Vášmu tímu a spokojné a hlavne úspešné klientmi praje Vaša Petra

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovanie si vážime, že jeden druhého máme.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany

Koncom októbra spolu letíme na spoločnú dovolenku do Emirátov. Verím, že nám naša láska vydrží. Som šťastná. Aj vo vyššom veku je možné prežiť niečo krásne.

Zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak - a zázraky sa dejú

Zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak - a zázraky sa dejú

A teraz sme spolu pol roka. Zažili sme spolu krásne zážitky a myslím, že toho máme ešte veľa pred sebou. A že máme dohromady štyri deti, to nám nevadí. Je s nimi sranda a obaja ich milujeme. A čo v spálni - máme kľúč a nebojím sa ho použiť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Vážené dievčatá na nedeľu, ospravedlňujem sa Vám, že Vás už nehľadám, lebo som jednu už našiel. Nemyslím si, že je len na nedeľu a dúfam, že aj na všedný deň. Keď má niekto niekoho rád a má šťastie, že ten druhý mu to opláca rovnakým dielom, tak je jedno, aký je deň v kalendári, pretože všetky tieto dni sú sviatočné.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Dobrý deň, ďakujem za mail a zároveň chcem povedať, že prostredníctvom vás som sa zoznámila s veľmi milým mužom, sme zamilovaní a všetok voľný čas trávime spolu ... Prajem vám plno takto spokojných dvojíc ... Eva