Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory a Jána
Dobrý deň,
chceli by sme vám s mojím snúbencom, a za mesiac už manželom, poďakovať za to, že ste.
Vlani v lete som si u vás zriadila profil, ku koncu augusta ma priateľ oslovil, vymenili sme si kontakty a pár dní si dopisovali na sociálnej sieti a bolo rande. Padli sme si do oka. A nielen my dvaja navzájom, ale aj priateľ s mojím, v tom čase 11. mesačným synom.
Od nášho prvého rande sme sa spolu snažili byť čo najviac, čoskoro sme sa presťahovali a tento rok v júni ma požiadal o ruku a 8.10.2016 sa budeme brať.
Vďaka vašej zoznamke sme sa našli. A verte, mi že k sebe vážne patríme. Už máme obaja niečo za sebou, tak to človek proste spozná ... :)
Týmto vám ďakujeme, že ste nám pomohli k tomu, aby sa naše životné cesty spojili a prajeme vám, aby sa vám toto podarilo aj u ďalších vašich užívateľov a aby zoznamka slúžila naozaj k tomu, k čomu má.
Vďaka !!
S pozdravom,
Machačová Barča a Vystrčil Jan
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzky a Víta
Celá rozechvená som čakala a zavolal do 2 minút. Mal sympatický hlas, srdečne sme sa pobavili a zasmiali a dohodli na druhý deň športový výjazd na inlinoch. Povedala som si. Áno, super !! Niekto je aktívnejší ako ja. Tešila som sa ako malé dievča, bola som napätá, či náhodou nebude o 10cm menší, viac šedivý ... Ale nie, vyzeral presne ako by vypadol z tej svojej fotky. Nič menej, nič viac. Hneď ako som ho uvidela, vedela som, že je to ON.
Michaela - Naše stretnutie nás len ubezpečilo, že sme si súdení
Napriek mnohým záujemcom o zoznámenie, vynikal iba jeden. Iba s ním som rozvinula komunikáciu a za dva dni sme si stihli vymeniť nespočetné množstvo správ. Už nám to nestačilo a museli sme sa stretnúť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Obaja máme pocit, že sa poznáme už veľmi dlho a nie iba pár mesiacov. Neverila som, že sa mi môže ešte niečo tak krásne prihodiť. Aj keď vravím, že sme si boli súdení, osudu treba aj trošku pomôcť. A tak môžem len odporučiť túto zoznamku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Keď však prišiel ON a prvýkrát sa usmial, vedela som, že káva nebude to, na čo budem myslieť po zvyšok dňa. O pár dní neskôr sme zašli do kina a ja som vedela, že som sa zamilovala.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety
Bolo to moje prvé zoznámenie sa cez zoznamku a prijala som prvé pozvanie, takže na prvý krát bolo dobré.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Chcela by som Vám veľmi poďakovať. Vaša zoznamka je na veľmi vysokej úrovni. Som veľmi spokojná, ako je zoznamka vytvorená a hlavne veľmi milo prekvapená ako rýchlo reagujete na prípadné problémy Vašich klientov. Je to veľmi milé, snažíte sa nám pomôcť pri zoznamovaní a pri tom dokážete človeka podporiť, dať mu ďalšiu nádej, vašimi milými slovami a úkony. Za to všetko Vám všetkým ktorí túto zoznamku tvoria, patrí veľká vďaka.