Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory a Jána
Dobrý deň,
chceli by sme vám s mojím snúbencom, a za mesiac už manželom, poďakovať za to, že ste.
Vlani v lete som si u vás zriadila profil, ku koncu augusta ma priateľ oslovil, vymenili sme si kontakty a pár dní si dopisovali na sociálnej sieti a bolo rande. Padli sme si do oka. A nielen my dvaja navzájom, ale aj priateľ s mojím, v tom čase 11. mesačným synom.
Od nášho prvého rande sme sa spolu snažili byť čo najviac, čoskoro sme sa presťahovali a tento rok v júni ma požiadal o ruku a 8.10.2016 sa budeme brať.
Vďaka vašej zoznamke sme sa našli. A verte, mi že k sebe vážne patríme. Už máme obaja niečo za sebou, tak to človek proste spozná ... :)
Týmto vám ďakujeme, že ste nám pomohli k tomu, aby sa naše životné cesty spojili a prajeme vám, aby sa vám toto podarilo aj u ďalších vašich užívateľov a aby zoznamka slúžila naozaj k tomu, k čomu má.
Vďaka !!
S pozdravom,
Machačová Barča a Vystrčil Jan
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava
No, zatiaľ sme na úplnom začiatku, takže toho nejako veľa nenapíšem. Podstatné, ale je, že táto zoznamka cez Váš program je veľmi dobrá. Neviem ešte, ako sa bude vyvíjať naše zoznámenie, ale každopádne túto otázku prediskutujeme s mojou nastávajúcou priateľkou, ktorá taktiež využila možnosť zoznámenia cez Váš program...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky
Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . .
Referencie Lucie a Pavla: 30.7.2016 sme si povedali svoje ÁNO
Milá zoznamka. Ďakujeme. Vďaka Vám sme mali 25.2.2015 prvé rande a ako to dopadlo?
Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla
Asi sme sa mohli niekedy niekde stretnúť náhodou, ale určite by sme sa na ulici nezoznámili, nikto z nás nemá na čele napísané, že je voľný a hľadá lásku ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja
Vážené dievčatá na nedeľu, ospravedlňujem sa Vám, že Vás už nehľadám, lebo som jednu už našiel. Nemyslím si, že je len na nedeľu a dúfam, že aj na všedný deň. Keď má niekto niekoho rád a má šťastie, že ten druhý mu to opláca rovnakým dielom, tak je jedno, aký je deň v kalendári, pretože všetky tieto dni sú sviatočné.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny
Rozhodli sme sa dlho nič nenaťahovať a vymenili sme si čísla, aby sme si písali inak, než na vašom webe a lepšie sa tak spoznali. Náš prvý telefón trval vyše tri hodiny a tak bolo takmer jasné, že je to ono. Keď sme sa neskôr stretli osobne, nebolo čo riešiť. Obaja máme pocit, že sa poznáme už niekoľko rokov a plánujeme spolu budúcnosť.