Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory a Jána
Dobrý deň,
chceli by sme vám s mojím snúbencom, a za mesiac už manželom, poďakovať za to, že ste.
Vlani v lete som si u vás zriadila profil, ku koncu augusta ma priateľ oslovil, vymenili sme si kontakty a pár dní si dopisovali na sociálnej sieti a bolo rande. Padli sme si do oka. A nielen my dvaja navzájom, ale aj priateľ s mojím, v tom čase 11. mesačným synom.
Od nášho prvého rande sme sa spolu snažili byť čo najviac, čoskoro sme sa presťahovali a tento rok v júni ma požiadal o ruku a 8.10.2016 sa budeme brať.
Vďaka vašej zoznamke sme sa našli. A verte, mi že k sebe vážne patríme. Už máme obaja niečo za sebou, tak to človek proste spozná ... :)
Týmto vám ďakujeme, že ste nám pomohli k tomu, aby sa naše životné cesty spojili a prajeme vám, aby sa vám toto podarilo aj u ďalších vašich užívateľov a aby zoznamka slúžila naozaj k tomu, k čomu má.
Vďaka !!
S pozdravom,
Machačová Barča a Vystrčil Jan
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory
Áno, podarilo sa. Na moju odpoveď odpovedal dotyčný, že nie som jeho typ. Slušne. A moja odpoveď znela, že nie som z urážlivých dievčat. Rozpútali sme denné maily a po 3 týždňoch sme sa stretli. Maily a SMS zmenili náš život. Zahoreli sme obaja. Podarilo sa, že sme obaja našli, čo sme hľadali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlasty a Rudolfa
Dobrý večer milá zoznamka, jedného dňa som prezerala fotografie a hľa? Len som nazrela a zase zmizla, však ešte niekolkokrát som fotografie přezkoumala.Tímto som ukončila prehliadku profilů.Druhý deň som dostala správu a naše konverzácie začala.Trvala iba 4 dni, pretože písanie je príliš zdĺhavé, navrhla som "čo takto telefón?". ..
Stala som sa manželkou môjho úžasného manžela
Kto veria na zázraky, tomu sa dejú. A mňa sa jeden práve deje. ON ma tiež jednoducho našiel...a nebál sa ísť za hviezdou... tak sa s vami všetkými lúčim.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany
Po oslovení Milá Hanka:-), začala konverzácia s pánom V. Písali sme si pár dní. Potom sme si telefonovali a nakoniec sme sa stretli. Myslím že sme si padli do oka a stretávame sa i ďalej. Chodíme na prechádzky do prírody a je nám spolu fajn.
Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak
Ja, vdovec po 36-ročnom peknom manželstve. Ona, rozvedená po 23-ročnom nepodarenom manželstve. Ja, dlháň, výška 200 cm. Ona, maličká, výška 162cm. Ja, od zamatovej revolúcie na vlastných nohách. Ona, štátny zamestnanec, učiteľka ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kláry
Sme ešte len na začiatku, ale obaja cítime k sebe to isté a plánujeme spoločnú budúcnosť. Zdá sa nám to obom neuveriteľné, našli sme svoju druhú polovičku. Nikdy nestrácajte nádej a verte, že pre každého na svete existuje ten druhý, napríklad na opačnom konci republiky.