Zoznamka recenzia: Zoznámenie Branislava
Vážení priatelia,
vaša zoznamka je skvelá, férová, jasná, jednoduchá, už som vás pochválil.
Tým nemyslím priamo to, že som prakticky už po týždni našiel možnú partnerku.
Boli, či sú u vás ženy, s ktorými mám dodnes príma intelektuálnu (neosobnú) komunikáciu.
Tá, s ktorou som sa osobne stretol a preskočila iskra tajomná, ale aj intelektuálna, dokonca aj vízia, ako ďalej, je veľmi podobná, síce žije skoro 300km odo mňa. Napriek tomu vidíme riešenie a cestu.
Príbeh ešte len začína. Verím, že za pol roka bude pestrejší, krásny a zmysluplný pre oboch.
S pozdravom a vďaka
Břetislav
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Po štvrť roku sa sťahujem do Liberca a začína úplne nová etapa môjho života. Našla som horala, športovca a hlavne chlapa do nepohody, ktorého som nestretla za celý svoj život. Všetkým veľmi prajem a odkazujem, aby nič nevzdávali, pretože na každého niekde niekto čaká, len treba mať veľa trpezlivosti.V našom veku to už asi nie je ani také jednoduché. Úprimne musím povedať, že som to už vzdávala, ale nakoniec to vyšlo. Nebyť Vašej zoznamky, neviem kde by som takého človeka stretla.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda
Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarmily
Dobrý deň, ste jediná seriózne zoznamka a myslím, že finančná čiastka ktorú si necháte účtovať je úmerná poskytovaným službám. Všetky zoznamky, na ktorých je registrácia tzv.zadarmo evidujú väčšinou neseriózny klientmi ktorí, hľadajú iba roztýlení alebo sa im zoznamovanie stalo závislosťou ....
Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova
Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana
Chceli sme sa aj vidieť, ale bývam v Rakúsku a tak to bolo trochu zložité, ale ona sa nevzdávala. Videli sme sa až po mesiaci písania a padli sme si do oka. Je ale ťažké mať vzťah na diaľku. Takže dúfam, že to vydrží. Keď sa ale dvaja majú radi a dôverujú si, tak to fungovať bude :)
Miroslav - našli sme sa a sme obaja radi že máme jeden druhého
Aj keď ide o platenú službu, nikdy nebudem ľutovať investivané peniaze, pretože som spoznal spriaznenú dušu a našiel niekoho kto ma napĺňa pocitom radosti a štastia.