Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřího a Zdenky
Prvý email:
Mily Tyme Elitedate, zvlast Veronike I kolegýň,
ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z dal od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! Bol som v sobotu vo Vrannem / Vltavou, odkiaľ je Zdenička, ktora mi odpovedala z vasu zoznamky. Jeste som sa tak dlho nepobavil, nezasmial! Ikdyž nam stesti pralo, pocasie tiez, tak o Ceskych dráhach sa to povedať nedá! Mely taký oneskorenie, zo by som tam bol azda drive peso! Tak vam moc, moc diky!
Jiri z Nymburku.
Vas spokojné Účastníkovi zoznamky!
Druhý email:
Mila Veronika a realizačné Tyme zoznamky Elitedate!
Pise vam spokojné a zamilovaných Jiri z Nb a rovnake zamilovaných Zdenka z Vraneho n Vltavou! Diky vam sme sa nasli, trosku dal od seba, ale nase laska kvitne dal a pokvitne aj nadalej! Schádzame sa ako sa hodi oboma! Boli sme uz na dvoch koncertoch, dychovka a Kantri, u Kantri doslo aj na tanec, co je supr! Máme sa radi, smeje sa, bavia sa, chodíme sa aj kúpať do Vltavy! Dakujeme za vasu snahu zbližovať ňu ľudí z väčšej diaľky, nemate chybu! Predlzova členstvo nebudeme, sme šťasná spolu a necháme misto nezadanými!
S pozdravy sa lúči Jirka a Zdenka z Nb a Vraneho!
Este raz moc diky! ! ! Ďakujeme ......
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Ďakujem Vám za môj šťastný život, ktorý trvá už osem mesiacov. Žijeme spolu v domčeku, ja sa učím starať o záhradku (veeeľmi rozľahlú). Páči sa mi to a ten pokoj, ktorý tam je ... na to nemám slov. Som nesmierne spokojná. V lete plánujeme spoločnú dovolenku vo Francúzsku ... Saint Tropez. Trošku komplikované kvôli psikom ... zabezpečujeme stráženie.
Členstvo si nepredlžujem, našiel som tú Marcelu
Po dvoch mesiacoch som si tu našiel partnerku s ktorou si skvele rozumiem a podľa všetkého je to aj obrátene.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny a Martina
Pomerne rýchlo sme sa našli, vlastne Martin mi písal, bol mi podľa fotky sympatický, tak po pár dňoch písania začali volať. Stretnúť sa nám podarilo trikrát, čo tiež bolo veľmi príjemné. Žiaľ kvôli pandémii stretnutia sme museli odložiť, ale si voláme, píšeme si denne.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla
Odvtedy sa pravidelne stretávame a je nám spolu stále veľmi pekne, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme sa o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.
Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote
..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka a Vlasty
Prežili sme spolu štyri úžasné dni a zistili sme, že si vo všetkých ohľadoch neuveriteľne rozumieme. Potom ďalšie telefonovanie a Vlasta sa niekoľkokrát vrátila do môjho profilu na zoznamke. Dnes sme sa dohodli, že sa vezmeme v závere tohto roka. Obaja sa vzájomne milujeme a dôverujeme si.