Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřího a Zdenky
Prvý email:
Mily Tyme Elitedate, zvlast Veronike I kolegýň,
ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z dal od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! Bol som v sobotu vo Vrannem / Vltavou, odkiaľ je Zdenička, ktora mi odpovedala z vasu zoznamky. Jeste som sa tak dlho nepobavil, nezasmial! Ikdyž nam stesti pralo, pocasie tiez, tak o Ceskych dráhach sa to povedať nedá! Mely taký oneskorenie, zo by som tam bol azda drive peso! Tak vam moc, moc diky!
Jiri z Nymburku.
Vas spokojné Účastníkovi zoznamky!
Druhý email:
Mila Veronika a realizačné Tyme zoznamky Elitedate!
Pise vam spokojné a zamilovaných Jiri z Nb a rovnake zamilovaných Zdenka z Vraneho n Vltavou! Diky vam sme sa nasli, trosku dal od seba, ale nase laska kvitne dal a pokvitne aj nadalej! Schádzame sa ako sa hodi oboma! Boli sme uz na dvoch koncertoch, dychovka a Kantri, u Kantri doslo aj na tanec, co je supr! Máme sa radi, smeje sa, bavia sa, chodíme sa aj kúpať do Vltavy! Dakujeme za vasu snahu zbližovať ňu ľudí z väčšej diaľky, nemate chybu! Predlzova členstvo nebudeme, sme šťasná spolu a necháme misto nezadanými!
S pozdravy sa lúči Jirka a Zdenka z Nb a Vraneho!
Este raz moc diky! ! ! Ďakujeme ......
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova
Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.
Zoznámenie Martiny
...dnes je to tretí deň a nevieme sa od seba odtrhnúť a dohodli sme sa že teda rušimé zoznamku nakoľko nám ich spolu dobre ďakujem vám.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Dobrý deň, týmto prosím o zrušenie môjho členstva a odstránenie môjho profilu. Vďaka vašej zoznamke som si našla svojho budúceho partnera. S mojím nastávajúcim partnerom sme si padli do oka hneď po niekoľkých sms, zistili sme, že máme veľa spoločného a všetko sa potvrdilo o prvej schôdzke.
Obaja náš vzťah považujeme za dar z neba, za zázrak
Ja, vdovec po 36-ročnom peknom manželstve. Ona, rozvedená po 23-ročnom nepodarenom manželstve. Ja, dlháň, výška 200 cm. Ona, maličká, výška 162cm. Ja, od zamatovej revolúcie na vlastných nohách. Ona, štátny zamestnanec, učiteľka ...
Zoznámenie Evy - Padli sme si do oka
Vďaka Vašej zoznamke sme sa našli a plánujeme rôzne výlety a stále si máme čo povedať. Bývame od seba 120 km, ale zatiaľ nám nerobí nejaké problémy sa stretávať.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Agáty
Ja som sa vďaka vašej zoznamke zoznámila s mužom, akého som hľadala posledných 5 rokov. Neviem, či je to náhoda, alebo nejaké riadenie vyššou mocou, pretože sme boli obaja aj na iných zoznamkách, dokonca v rovnaký čas, ale neboli sme programom spárovaní, takže sme o sebe nevedeli. Zoznámili sme sa vďaka Elite .....