Zoznamka recenzia: Zoznámenie Soni
Milá zoznamka Elitedate,
som nedôverčivá a tak som veľa od zoznámenia sa na zoznamke neočakávala. Človek nevie, s kým má tú česť a bojí sa uveriť, že ten na druhej strane to myslí vážne.
Už v prvých riadkoch spoznáte, o čo tomu druhému ide. U nás bolo cítiť, že k sebe cítime vzájomné sympatie a že máme veľa spoločného. Po pár stretnutiach sme spolu strávili víkend vo wellnese a vedeli sme obaja, že spolu chceme žiť.
Áno, je veľa vecí, ktoré sa musia vyriešiť, pretože sme od seba vzdialení 60km. Ale keď človek chce, všetko ide. A my dvaja chceme. Držte nám palce.
Radim všetkým, "nehádžte flintu do žita a verte".
Ja som snáď mala šťastie a bude sa ma to šťastie držať aj naďalej.
Ďakujem Elitedate za príležitosť.
Soňa
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nora
"AI" tejto apky prišla na to, že sa k sebe hodíme a profil dámy sa mi zobrazil v profile. Tak som jej napísal a po týždni písania sme sa stretli. Prvé stretko 7,5 hod. Reštaurácia, cukroška a prechádzky. Uvidíme ako bude ďalej... 🍀🙂
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka
Po dlhšej dobe som sa prostredníctvom vás zoznámil s úžasnou ženou, do ktorej som sa zamiloval na prvý pohľad a čo som ani nečakal, je to obojstranné. Sme radi, že sme sa našli a plánujeme spoločný život.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Našli sme sa vďaka vašej stránke a po štyroch dňoch písania bolo prvé stretnutie, pretože bolo jasne, že sa musíme vidieť. O tri dni sme sa museli vidieť opäť a sú to už styri mesiace čo sme spolu a už riešime spoločne bývanie. Chceme Vám za to poďakovať. Prežívame najkrajšie obdobie v našich životoch a i keď sme obaja do toho išli s malou dušičkou, oplatilo sa... našli sme sa. Nikdy sme tak šťastní neboli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Nakoniec sa na mňa šťastie usmialo a podarilo sa. Zoznámila som sa s človekom, ktorý mi vyjadruje podporu v mojej súčasnej nepriazni osudu, je ku mne pozorný a dáva mi najavo, že som pre neho dôležitá. To sú pocity, ktoré som už niekoľko rokov nepoznala. O to isté sa snažím aj ja a vážim si to, že som mala to šťastie a prostredníctvom Vašej zoznamky nachádzam to, čo som si myslela, že už nenájdem.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Prajem všetkým Vašim klientom veľa šťastia a verte, že zoznámiť sa cez zoznamku je naozaj možné. Nevyšlo to síce na prvýkrát a trvalo to 8 mesiacov, ale stálo za to, počkať si na toho pravého. :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
Dnes spolu bývame a sme šťastní. Preto radím všetkým, ktorí po prvých neúspechoch majú tendenciu to vzdať, aby nehádzali tak zbrklo flintu do žita. Možno sa aj im pošťastí a už nabudúce príde to pravé.