Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Ďakujem Vám za prianie a verím, že budem ŠŤAST... konečne.
Nie som žiadna mladica, už som prekročila štyridsiatku, ale duchom sa cítim stále mladá. Je to krásny pocit, spoznať niekoho, s kým prežívate súzvuk ... tú chémiu. Napísali sme si a za dva dni sme sa stretli. Sme obaja z Mostu a tak to bolo ľahšie a rýchlejšie. Už prvé pobozkanie (pri zoznámení) bolo iné ... také zvláštne. Ja som dostala kytičku a nasledovala večera. Bolo krásne počasie a sedeli sme na terase. Až keď začali upratovať terasu, tak sme si uvedomili, že im tam prekážame ... nasledoval rozchod.
Potom sme si do neskorej noci posielali veľa správ cez telefón ... bolo to milé a ľahko intímne. Potom prišlo pár stretnutí (zoznámenie s našimi psíkmi) a asi po týždni pozvanie na večeru, stručne v dome... nádherný deň, večer a noc. Ja som však hneď za dva dni šla na dovolenku so svojou sestrou. Naša komunikácia ale prebiehala stále. Nepamätám si, že by som sa niekedy cítila tak šťastne.
Cez Elitedate som mala zopár schôdzok, ale nikdy tam nepreskočila tá iskra. Toto sa stalo vo chvíli, keď som rezignovala a chcela profil zrušiť.
Ďakujem Vám za môj šťastný život, ktorý trvá už osem mesiacov. Žijeme spolu v domčeku, ja sa učím starať o záhradku (veeeľmi veľkú). Páči sa mi to a ten pokoj, ktorý tam je ... na to nemám slov. Som nesmierne spokojná. V lete plánujeme spoločnú dovolenku vo Francúzsku ... Saint Tropez. Trošku komplikované kvôli psíkom ... ale vybavujeme stráženie.
Držte nám palce, nech nám to vydrží.
Ešte raz ďakujem.
Ivana z Mostu
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Sme ako reklama na romantickú drámu so šťastným koncom
Znovu sma sa zišli. A potom znova. A znova. A znova. Nasledovali dva najkrajšie víkendy v našich životoch. Po štrnástich dňoch bolo jasné, že sme našli takú zhodu, akú sme si ani vo sne nemohli predstaviť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie a Zdena
Moja rada znie -dajte si záležať na profile. Dajte si tam naozaj pekné fotografie, na ktorých sa sami sebe páčite a potom tiež zahrňte do tých posledných troch otázok niečo osobnejšie, milé a príjemné. Nebuďte odmeraní a strohí, ale otvorení a pozitívni. Nikto predsa nechce mať vedľa seba nejakého mrzúta! Ja- pretože som trošku ukecaná, som sa v profile trochu viac, ale hlavne úprimne rozpísala. A viete, čo mi na to potom povedal Zdeno? Na tak nádhernémý profil jednoducho nešlo nenapísať ... :-) Tak dievčatá, buďte chytré a zoberte rozum do hrsti :-D
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Prosím o zrušenie zoznamky, bola som tam 2 dni, ale mne sa zapáčil jeden muž a chcem komunikovať iba s ním.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy
Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
Obaja sme neverili, že tu stretneme niekoho, s kým nám bude pekne a budeme mať spoločné záujmy, zmysel pre humor atď. Keď to tak hodnotím, tak sme boli v správny čas na správnej zoznamke :-)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marcely
Teraz sme spolu už 5 mesiacov, už sme začali spolu aj bývať a to sa bavíme už aj o svadbe. Ďakujem vašej zoznamke, že nás dala dokopi.