Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Ďakujem Vám za prianie a verím, že budem ŠŤAST... konečne.
Nie som žiadna mladica, už som prekročila štyridsiatku, ale duchom sa cítim stále mladá. Je to krásny pocit, spoznať niekoho, s kým prežívate súzvuk ... tú chémiu. Napísali sme si a za dva dni sme sa stretli. Sme obaja z Mostu a tak to bolo ľahšie a rýchlejšie. Už prvé pobozkanie (pri zoznámení) bolo iné ... také zvláštne. Ja som dostala kytičku a nasledovala večera. Bolo krásne počasie a sedeli sme na terase. Až keď začali upratovať terasu, tak sme si uvedomili, že im tam prekážame ... nasledoval rozchod.
Potom sme si do neskorej noci posielali veľa správ cez telefón ... bolo to milé a ľahko intímne. Potom prišlo pár stretnutí (zoznámenie s našimi psíkmi) a asi po týždni pozvanie na večeru, stručne v dome... nádherný deň, večer a noc. Ja som však hneď za dva dni šla na dovolenku so svojou sestrou. Naša komunikácia ale prebiehala stále. Nepamätám si, že by som sa niekedy cítila tak šťastne.
Cez Elitedate som mala zopár schôdzok, ale nikdy tam nepreskočila tá iskra. Toto sa stalo vo chvíli, keď som rezignovala a chcela profil zrušiť.
Ďakujem Vám za môj šťastný život, ktorý trvá už osem mesiacov. Žijeme spolu v domčeku, ja sa učím starať o záhradku (veeeľmi veľkú). Páči sa mi to a ten pokoj, ktorý tam je ... na to nemám slov. Som nesmierne spokojná. V lete plánujeme spoločnú dovolenku vo Francúzsku ... Saint Tropez. Trošku komplikované kvôli psíkom ... ale vybavujeme stráženie.
Držte nám palce, nech nám to vydrží.
Ešte raz ďakujem.
Ivana z Mostu
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romana
Muj pribeh je nasledujuce: prezeral som si zoznamku a v mem profile som mal odkaz zo muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby sme spolu a stastni. Veľmi si rozumieme a mame sa moc radi. Vsem moc praje veľa šťastia. Roman Z.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Bola som tu na zoznamke len neuveriteľný mesiac a verím, že som spoznala naozaj úžasného človeka. Ďakujem vášmu tímu !!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Obaja máme pocit, že sa poznáme už veľmi dlho a nie iba pár mesiacov. Neverila som, že sa mi môže ešte niečo tak krásne prihodiť. Aj keď vravím, že sme si boli súdení, osudu treba aj trošku pomôcť. A tak môžem len odporučiť túto zoznamku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
A keď už som nikomu neverila a zanevrela som na všetkých chlapov, ale tikot biologických hodín ma predsa len donútil opäť prísť k zoznamke a pozrieť sa na nové "odporúčanie", bol tam on, hneď ma zaujala jeho profilová fotka, jeho podmanivý pohľad a príjemný úsmev, potom sme si vymenili niekoľko správ a počas týždňa si dohodli schôdzku a teraz už spolu bývame a plánujeme spoločný život a rodinu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Keď však prišiel ON a prvýkrát sa usmial, vedela som, že káva nebude to, na čo budem myslieť po zvyšok dňa. O pár dní neskôr sme zašli do kina a ja som vedela, že som sa zamilovala.
Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený
Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial. Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.