Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Ďakujem Vám za prianie a verím, že budem ŠŤAST... konečne.
Nie som žiadna mladica, už som prekročila štyridsiatku, ale duchom sa cítim stále mladá. Je to krásny pocit, spoznať niekoho, s kým prežívate súzvuk ... tú chémiu. Napísali sme si a za dva dni sme sa stretli. Sme obaja z Mostu a tak to bolo ľahšie a rýchlejšie. Už prvé pobozkanie (pri zoznámení) bolo iné ... také zvláštne. Ja som dostala kytičku a nasledovala večera. Bolo krásne počasie a sedeli sme na terase. Až keď začali upratovať terasu, tak sme si uvedomili, že im tam prekážame ... nasledoval rozchod.
Potom sme si do neskorej noci posielali veľa správ cez telefón ... bolo to milé a ľahko intímne. Potom prišlo pár stretnutí (zoznámenie s našimi psíkmi) a asi po týždni pozvanie na večeru, stručne v dome... nádherný deň, večer a noc. Ja som však hneď za dva dni šla na dovolenku so svojou sestrou. Naša komunikácia ale prebiehala stále. Nepamätám si, že by som sa niekedy cítila tak šťastne.
Cez Elitedate som mala zopár schôdzok, ale nikdy tam nepreskočila tá iskra. Toto sa stalo vo chvíli, keď som rezignovala a chcela profil zrušiť.
Ďakujem Vám za môj šťastný život, ktorý trvá už osem mesiacov. Žijeme spolu v domčeku, ja sa učím starať o záhradku (veeeľmi veľkú). Páči sa mi to a ten pokoj, ktorý tam je ... na to nemám slov. Som nesmierne spokojná. V lete plánujeme spoločnú dovolenku vo Francúzsku ... Saint Tropez. Trošku komplikované kvôli psíkom ... ale vybavujeme stráženie.
Držte nám palce, nech nám to vydrží.
Ešte raz ďakujem.
Ivana z Mostu
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava a Renaty
Nestihli sme sa ani chvíľku nudiť, spoznali sme nových a dobrých ľudí. Zažili sme za pár dní veľa krásnych chvíľ, náš život sa zmenil...a všetko je ako má byť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala
Najprv som jej neveril ale po nejakom čase som spoznal skvelé dievča. Sme spolu, rozumieme si a sme štastný a to všetko vďaka Elite Date. Samozrejme zoznamku odporúčam, ale chce to čas vytrvať a nevzdať to. Výsledok stojí za to.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Dobrý deň, ako to už v živote býva, všetko je jedna veľká náhoda. Odpovedala som na prvému človeku, ktorý mi bol svojím profilom blízky. On to cítil rovnako od samého začiatku. Po dvoch týždňoch dopisovanie si a dlhých telefonátoch sme sa zišli a bolo jasno. V septembri sa k svojmu priateľovi budem sťahovať. Anna
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
S tými, ktoré som zaujal aj ja, som si dohodol schôdzku a hľadal som tú, pri ktorej preskočí iskra na oboch stranách. Na jednej schôdzke sme po hodine rozprávania v reštaurácii zistili, že sme si vlastne veľa vecí vôbec nestihli povedať a tak sme dohodli hneď ďalšie a ďalšie a ďalšie stretnutie...
Patrícia - pre mňa stránka splnila svoj účel serióznej zoznamky
Po prvom stretnutí sme naďalej ostali v aktívnom každodennom kontakte a o týždeň-dva sme plánovali ďalšie stretnutie. Bolo dobre, s partnerom sme spolu už dva roky, sme spokojní. 😊
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša
Písali sme si asi mesiac a pol kým sme sa zišli osobne. Pôvodne sme stretnutie plánovali až na jar, ale nakoniec nám zvedavosť nedala a Tomáš za mnou prišiel (vzdialenosť 90 km) ...