Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Ďakujem Vám za prianie a verím, že budem ŠŤAST... konečne.
Nie som žiadna mladica, už som prekročila štyridsiatku, ale duchom sa cítim stále mladá. Je to krásny pocit, spoznať niekoho, s kým prežívate súzvuk ... tú chémiu. Napísali sme si a za dva dni sme sa stretli. Sme obaja z Mostu a tak to bolo ľahšie a rýchlejšie. Už prvé pobozkanie (pri zoznámení) bolo iné ... také zvláštne. Ja som dostala kytičku a nasledovala večera. Bolo krásne počasie a sedeli sme na terase. Až keď začali upratovať terasu, tak sme si uvedomili, že im tam prekážame ... nasledoval rozchod.
Potom sme si do neskorej noci posielali veľa správ cez telefón ... bolo to milé a ľahko intímne. Potom prišlo pár stretnutí (zoznámenie s našimi psíkmi) a asi po týždni pozvanie na večeru, stručne v dome... nádherný deň, večer a noc. Ja som však hneď za dva dni šla na dovolenku so svojou sestrou. Naša komunikácia ale prebiehala stále. Nepamätám si, že by som sa niekedy cítila tak šťastne.
Cez Elitedate som mala zopár schôdzok, ale nikdy tam nepreskočila tá iskra. Toto sa stalo vo chvíli, keď som rezignovala a chcela profil zrušiť.
Ďakujem Vám za môj šťastný život, ktorý trvá už osem mesiacov. Žijeme spolu v domčeku, ja sa učím starať o záhradku (veeeľmi veľkú). Páči sa mi to a ten pokoj, ktorý tam je ... na to nemám slov. Som nesmierne spokojná. V lete plánujeme spoločnú dovolenku vo Francúzsku ... Saint Tropez. Trošku komplikované kvôli psíkom ... ale vybavujeme stráženie.
Držte nám palce, nech nám to vydrží.
Ešte raz ďakujem.
Ivana z Mostu
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany a Jaroslava
Ďakujem Vám za ponuku, ale verím, že ju už nebudem potrebovať, pretože sme sa vďaka Vám našli s partnerom a "pár mesiacov" už žijeme v spoločnej domácnosti a budujeme spoločné "MY".
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíry a Jaroslava
A nakoniec to všetko bolo inak. Týždeň pred našim plánovaným stretnutím ma čakalo prekvapenie. Jarda to jednoducho nevydržal, sadol večer do auta a išiel cez celú republiku a nad ránom mi zavolal, že je tu. Bolo 3:46.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Drahomíry a Rudolfa
Prvá schôdzka prebehla veľmi príjemne a zaujímavo v jej bydlisku. Po 3-hodinovom obede, keď sme sa príjemne porozprávali o živote, sme sa išli prejsť do botanickej záhrady. Nastala prietrž mračien a my, pritlačení k sebe, pod jedným malým dáždnikom, sme dorazili na zastávku električky. K nášmu úžasu sme nastúpili do starej električky, ktorá jazdila pred 50 rokmi.
Erika - som nesmierne vďačná za každý moment s nim
Počas prvého rande ma nechtiac zoznámil aj so svojou dcérou a odvtedy sme neustále spolu. Už som nedúfala, že niekoho tak pozorneho, láskavého, kto ma bude vedieť rozosmiať, zatancuje si so mnou, nemusím ho prehovárať, aby sme niečo spoločné zažili, opätuje mi lásku, rozmazaná ma... stretnem.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety
Chcem poďakovať Vašej zoznamke, bez zoznamky by som nemala šancu sa s niekým zoznámiť. Našla som parťáka a priateľa, ktorý so mnou bude lyžovať, to som si veľmi priala. Držte palce, aby vzťah vydržal.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Karola
Naše zoznámenie prebiehalo celkom štandartnom způsobem.Po výmene niekoľkých imeil správ, sme k sebe pocítili náklonnosť, tým ako si duševne rozumieme, máme spoločné záujmy, nechá sa napísať, že aj spoločný osud, čo sa stále prohlubovalo.Najednou sme zistili, že písmenká, ktoré si vymieňame nestačí, stále sme čakali kto kedy ten druhý napíše.Vyměnili sme si tel.čísla a hovory nebrali konce.Pak prišiel deň D, osobné stretnutie .....