Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romany
Dobrý deň,
cez vašu zoznamku som si dohodla po veľmi krátkej dobe schôdzku s prvým mužom. Hneď po prvej schôdzke bola väčšia náklonnosť z jeho strany, ja som ešte váhala. Keďže som tomu dala čas, tak sa po nejakom čase vo mne prebudila náklonnosť tiež a našli sme si k sebe cestu obaja. Odvtedy sme nevynechali ani jednu príležitosť stretnúť sa. Celé vianočné sviatky sme prežili spolu a ešte viac sme sa spoznali. Až si v mojom regióne partner nájde prácu, tak plánujeme spoločné bývanie. Máme sa veľmi radi a baví nás to spolu.
Preto by som všetkým rada oznámila, že je potrebné zotrvať a nechať veci chvíľu plynúť.
S pozdravom Romana
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Andrej - zamilovali sme sa do seba a tvoríme šťastný pár
Nasledovalo zopár ďalších stretnutí až sme sa zamilovali do seba a tvoríme šťastný pár 😊
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava a Renaty
Nestihli sme sa ani chvíľku nudiť, spoznali sme nových a dobrých ľudí. Zažili sme za pár dní veľa krásnych chvíľ, náš život sa zmenil...a všetko je ako má byť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanuša
Nečakal som, že aj v tak neskorom mojom veku / 74 rokov / môžem uspieť, ale vyšlo to. Mám partnerku podľa mojich predstáv a je nám spolu fajn.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky a Mirka
Prešiel za mnou 8o km, 3 hodiny sme sa spolu smiali a rozprávali pri čaji a bolo to ... To sa stalo 18. februára, za týždeň som ho pozvala k sebe a už nie som sama. Mirek je pohoďák, optimista a moja krvná skupina.
Dvojročné výročie od zoznámenia sme oslávili v Thajsku
Sme do seba neskutočne stále zamilovaní, je to prekrásny pocit, ktorý prajem všetkým čo skúšajú vašu zoznamku, aby tiež mali také šťastie ako ja a moja Janička.
Referencie Jána: Prajeme si, nech nám to trvá večne
Je to teda drina nájsť tú pravú , pár rande prebehlo bez toho, aby preskočila tá povestná iskra, ale po troch mesiacoch som sa tej mojej vysnívanej princezny dočkal :-) A nabralo to také "fofry", ktoré sme obaja už v našom veku nečakali !!!