Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Zoznamkám som nikdy veľmi neverila, skôr som sa ich bála. Bála som sa, že človek ide na schôdzku už zúfalý s plánom byť s niekým za každú cenu.
Pred zoznamkou elitedate som mala profil aj na množstve verejných zoznamiek, kde som dostávala intímne návrhy, alebo odkazy typu "páčiš sa mi".
Na osudnú schôdzku som vlastne ani nechcela ísť a rozhodne si od nej nič nesľubovala, snáď len, že si dáme kávu a pôjdem si po svojom.
Keď však prišiel ON a prvýkrát sa usmial, vedela som, že káva nebude to, na čo budem myslieť po zvyšok dňa. O pár dní neskôr sme zašli do kina a ja som vedela, že som sa zamilovala.
Pokiaľ Vás napadá, že je bláznivé, že to išlo tak rýchlo, tak máte pravdu. Ale je mi nádherne, sme spolu síce len veľmi krátko a až čas ukáže, či sme pre seba naozaj Tí praví, ale už len pre ten pocit, ktorý mám teraz, stálo za to si zoznamku založiť.
Veľmi odporúčam elitedate, nemusíte sa tu báť nevhodných odkazov, alebo návrhov. Prajem Vám, aby ste mali tiež také šťastie, ako som mala ja a našli tú svoju druhú polovicu, ale nezabudnite, kým to neskúsite, nezistíte.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Bohunky
Samú ma prekvapilo, že to šlo celkom rýchlo, aj keď som už trochu staršia. Prežili sme už krásnu dovolenku v Bulharsku a je nám spolu dobre.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlaďky
Ďakujem Vám za služby. Už som si partnera našla a to vďaka Vašej zoznamke. Mnohokrát ďakujem Vášmu tímu a službám, ktoré robíte pre ľudí. Keby do budúcna bolo treba využiť Vašich služieb, tak je rada obnovím. S pozdravom Vlaďka K.
Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!
A náš príbeh pokračuje ďalej a je čím ďalej krajší. Dokážeme spolu riešiť každý problém, ktorý prichádza, aj užívať nádherné chvíle. Máme podobné životné hodnoty, nastavenia a podobné fungovanie. Obaja máme radi akčnejšie životné tempo, cestovanie, zážitky a máme veľa ďalších podobných spoločných hobby.
Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu
Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .
Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote
..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
Ahoj všetkým, zoznamku by som určite odporučil ako dobrú cestu ako sa zoznámiť. Dôležité je nevzdať to a nečakať so založenými rukami až si ma niekto všimne. Byť prijateľne aktívny a oslovovať partnerov. A nebáť sa ísť na schôdzku. Určite to bude niekoľko stretnutí, ktoré k ničomu nepovedú, ale má to zmysel skúšať ....