Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Zoznamkám som nikdy veľmi neverila, skôr som sa ich bála. Bála som sa, že človek ide na schôdzku už zúfalý s plánom byť s niekým za každú cenu.
Pred zoznamkou elitedate som mala profil aj na množstve verejných zoznamiek, kde som dostávala intímne návrhy, alebo odkazy typu "páčiš sa mi".
Na osudnú schôdzku som vlastne ani nechcela ísť a rozhodne si od nej nič nesľubovala, snáď len, že si dáme kávu a pôjdem si po svojom.
Keď však prišiel ON a prvýkrát sa usmial, vedela som, že káva nebude to, na čo budem myslieť po zvyšok dňa. O pár dní neskôr sme zašli do kina a ja som vedela, že som sa zamilovala.
Pokiaľ Vás napadá, že je bláznivé, že to išlo tak rýchlo, tak máte pravdu. Ale je mi nádherne, sme spolu síce len veľmi krátko a až čas ukáže, či sme pre seba naozaj Tí praví, ale už len pre ten pocit, ktorý mám teraz, stálo za to si zoznamku založiť.
Veľmi odporúčam elitedate, nemusíte sa tu báť nevhodných odkazov, alebo návrhov. Prajem Vám, aby ste mali tiež také šťastie, ako som mala ja a našli tú svoju druhú polovicu, ale nezabudnite, kým to neskúsite, nezistíte.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Janky
Stretávame sa každý deň a nevieme sa nabažiť spoločných chviľ. Mám vytúženú rodinu, muža snov. Rolu zohráva aj vek a skúsenosti. Človek vie, čo je dôležité. Čo znamená, keď ti druhý dáva to najvzácnejšie čo má, svoj ČAS.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Dobrý deň, ako to už v živote býva, všetko je jedna veľká náhoda. Odpovedala som na prvému človeku, ktorý mi bol svojím profilom blízky. On to cítil rovnako od samého začiatku. Po dvoch týždňoch dopisovanie si a dlhých telefonátoch sme sa zišli a bolo jasno. V septembri sa k svojmu priateľovi budem sťahovať. Anna
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Počas dvoch dní sme si dali zraz v jednej kaviarni a bolo zamiesené na lásku od prvej chvíle :) Vídame sa často a keďže obaja máme úžasné deti, tak si užívame každú chvíľu spolu s nimi :) ... Pevne dúfam, že je to osud a vydrží nám to. Všetkým odporúčam, aby neváhali a skúsili sa tiež touto cestou zoznámiť a verili, že ten pravý tu niekde čaká ... Možno to nebude hneď ,ale raz určite ...
Členstvo si nepredlžujem, našiel som tú Marcelu
Po dvoch mesiacoch som si tu našiel partnerku s ktorou si skvele rozumiem a podľa všetkého je to aj obrátene.
Andrej - zamilovali sme sa do seba a tvoríme šťastný pár
Nasledovalo zopár ďalších stretnutí až sme sa zamilovali do seba a tvoríme šťastný pár 😊
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zory
Áno, podarilo sa. Na moju odpoveď odpovedal dotyčný, že nie som jeho typ. Slušne. A moja odpoveď znela, že nie som z urážlivých dievčat. Rozpútali sme denné maily a po 3 týždňoch sme sa stretli. Maily a SMS zmenili náš život. Zahoreli sme obaja. Podarilo sa, že sme obaja našli, čo sme hľadali.