Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Zoznamkám som nikdy veľmi neverila, skôr som sa ich bála. Bála som sa, že človek ide na schôdzku už zúfalý s plánom byť s niekým za každú cenu.
Pred zoznamkou elitedate som mala profil aj na množstve verejných zoznamiek, kde som dostávala intímne návrhy, alebo odkazy typu "páčiš sa mi".
Na osudnú schôdzku som vlastne ani nechcela ísť a rozhodne si od nej nič nesľubovala, snáď len, že si dáme kávu a pôjdem si po svojom.
Keď však prišiel ON a prvýkrát sa usmial, vedela som, že káva nebude to, na čo budem myslieť po zvyšok dňa. O pár dní neskôr sme zašli do kina a ja som vedela, že som sa zamilovala.
Pokiaľ Vás napadá, že je bláznivé, že to išlo tak rýchlo, tak máte pravdu. Ale je mi nádherne, sme spolu síce len veľmi krátko a až čas ukáže, či sme pre seba naozaj Tí praví, ale už len pre ten pocit, ktorý mám teraz, stálo za to si zoznamku založiť.
Veľmi odporúčam elitedate, nemusíte sa tu báť nevhodných odkazov, alebo návrhov. Prajem Vám, aby ste mali tiež také šťastie, ako som mala ja a našli tú svoju druhú polovicu, ale nezabudnite, kým to neskúsite, nezistíte.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Miroslav - našli sme sa a sme obaja radi že máme jeden druhého
Aj keď ide o platenú službu, nikdy nebudem ľutovať investivané peniaze, pretože som spoznal spriaznenú dušu a našiel niekoho kto ma napĺňa pocitom radosti a štastia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Markéty
Krásny vzťah dvoch pre seba stvorených ľudí začal typickými seznamkovými vetami: "Ahojky ako sa vedie? :) "," Ahoj :) Slniečko konečne svieti, takže skvele :) "..... Šťastie nechodí po horách, ale po zoznamkách, a týmto ďakujeme tímu ELITE Date za možnosť sa konečne nájsť. :) DO TOHO, držíme vám všetkým päste. :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Gabiky
Bolo to zoznámenie na poslednú chvíľu, už som nedúfala, že tu nájdem toho pravého. Sme spolu zatiaľ len krátko, ale až neskutočne si rozumieme a je nám spolu pekne ... Jediné mínus je vzdialenosť, ale to sa snáď tiež časom vyrieši.
Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote
..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboslava
Dovoľujem si Vám so cťou oznámiť, že už nebudem predlžovať moje členstvo vo Vašej renomovanej a exkluzívnej zoznamke ED. Dôvodom je nájdenie primeranej partnerky, s ktorou sa mi v tomto mesiaci podarilo úspešne nadviazať kontakt a vyzerá to veľmi nádejne!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marcely
Teraz sme spolu už 5 mesiacov, už sme začali spolu aj bývať a to sa bavíme už aj o svadbe. Ďakujem vašej zoznamke, že nás dala dokopi.