Sme ako reklama na romantickú drámu so šťastným koncom

Sme ako reklama na romantickú drámu so šťastným koncom

Dobrý deň,

posielame náš príbeh o zoznámení. :) Je spoločný za oboch. ;)

O zoznamke sa často hovorí ako o mieste poslednej šance. Človek musí byť veľmi zúfalý, keď sa k nej uchýli... Skutočne? Dlho som si kládla otázku, prečo to tak je. Prečo sa o zoznamkách hovorí s rozpačitým úsmevom na perách. Napríklad Elitedate... Stretla som tu troch ľudí... Z jedného sa stal vynikajúci kamarát. Druhý bol chyba a solídny prešľap vedľa. Ten tretí... je moja životná láska. Nikdy som si nemyslela, že nájdem niekoho, kto nielenže bude spĺňať všetky moje priania a kritériá, ale ešte ich mnohokrát presiahne. A potom som ho stretla tu. Trochu náhodou. Teraz vám poviem, ako sa to stalo... Zuzka

Dlhodobo som mal smolu na vzťahy a príliš málo reálnych možností, takže som už dlho o zoznamkách uvažoval. Ale aj tak mi trvalo niekoľko rokov, kým som sa k tomu konečne odhodlal - zlom bol posledný silvester s kamarátmi, kde som bol jediný single. EliteDate som si vybral podľa prieskumov na nete a skúseností jedného známeho. Po prvotnom nadšení nastala skôr depresia, že o mňa jednoducho záujem nie je. To sa zmenilo, keď mi vyskočila notifikácia od Zuzky. Výsledkom bolo zoznámenie sa pre mňa jednoducho dokonalou osobou a ten pocit je už viac ako 2 mesiace rovnaký... Teraz vám poviem, ako sa to stalo... Tomáš

(Zuzka) Na Elitedate sme sa našli úplnou náhodou. Systém totiž z nejakého dôvodu nevyhodnotil našu zhodu v čase, keď sme si účet zakladali. Ja som naňho klikla, pretože mi pripomínal fotkou niekoho iného z druhej zoznamky. Tom ma zase vo zozname nevidel a reagoval na môj záujem. Nevedel, že v tom čase sa s niekým schádzam (tiež z Elitu) a ja som zas nevidela dôvod to hovoriť, pretože ten „vzťah“ bol tak trochu pokračovaním hrôzy, čo som už nejaký čas prežívala a z ktorej som utiekla. Lenže keď je človek na dne studne, zle sa z nej lezie von. Vymenili sme si niekoľko správ, než sme prešli na discord, komunikačnú platformu pre gamery. Pamätám sa, že jeho profil obsahoval 4x zmienku o doskovkách (ktoré ja zas tak nemusím) a len drobnú zmienku o počítačových hrách (ktoré som chcela). Tom sa zas bál, že keď napíše, že hrá na kompu, tak ho žiadna holka nebude chcieť.

(Tomáš) V čase, keď som Zuzke písal, som bol už celkom zúfalý. Dvadsaťdva dievčat neodpovedalo ani na jednu správu, a tak som si povedal, že už vlastne nie je čo stratiť. Ako vždy som napísal podrobnú správu a reagoval na otázky v profile, avšak odpoveď som reálne aj tak nečakal. Možno na mňa bol až príliš žiadaný „tovar“, ale aj tak som to riskol. O to väčší šok, keď prišla odpoveď. Celkom rýchlo sme sa dohodli na streame jednej počítačovej hry, následne aj videohovore a potom dokonca spoločného behu. Všetko vyzeralo skvele , úžasne sme si rozumeli. Keď som jej preto o pár dní neskôr povedal, že o nej mám vážny záujem, fakt som nečakal, že mi dá košom. ešte v hre Nakoniec som sa nevzdal. Som od prírody dosť nesmelý, kým som nepočul konečné, budem bojovať. , kto z uvedených osôb na discorde je asi ten druhý. Prežil som si niekoľko príšerných dní, pretože som videl, čo by medzi nami mohlo byť a nemohol s tým nič robiť. aby to zistila aj ona.

(Zuzka) Tom je dôkaz, že by človek nemal podliehať predsudkom. Znie to ako klišé, ale v mojom prípade ma to mohlo stať celú budúcnosť. Ako málo stačilo, aby nič z toho nebolo. Mojou vinou... Našťastie pre mňa zasiahol niekto vyššie a zhodou ďalších okolností (aj debilným správaním onej druhej známosti) sa mi Tom dostával pod kožu viac a viac.

(Tomáš + Zuzka) Nakoniec sme sa opäť osobne zišli (u Toma doma). A strávili skvelé tri hodiny, ktoré utiekli ako voda. Stále mleli a mleli, ani na moment tie klapačky nezavreli. Spoločne sa pozerali na film cez stream na discorde. Odohrali kooperačné hry. Znovu sa zišli. A potom znova. A znova. A znova. Nasledovali dva najkrajšie víkendy v našich životoch. Po štrnástich dňoch bolo jasné, že sme našli takú zhodu, akú sme si ani vo sne nemohli predstaviť. Ani jeden z nás sa nemusel meniť, všetko do seba zapadlo samo. Sme ako reklama na dokonalý vzťah či romantickú drámu so šťastným koncom. A čo ako, prečo by nie... po tom, čo sme si obaja prešli, si to zaslúžime. Budúci týždeň sa k sebe sťahujeme. A plánov do budúcnosti je milión. Po dvoch mesiacoch chodenia. Pritom nám príde, akoby sme sa poznali roky.

Tak vďaka Elitedate... Zachránili ste nám život :) Zuzka a Tom.


Skúsenosti so zoznamkami

Narodilo sa nám krásne dievčatko Markétka

Narodilo sa nám krásne dievčatko Markétka

Akonáhle sme sa s Renatkou videli, hneď nám obom bolo jasné, že toto nie je len tak. Že sme sa najskôr hľadali, až sme sa našli :)

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory

Za to vďačím práve týmto stránkam, nerada hovorím "zoznamka", pretože to je výraz, ktorý v ľuďoch vyvoláva pochybnosti, možno úsmev, možno aj opovrhnutie. Nazvala by som to skôr miestom, kde hľadajú ľudia, ktorí to myslia vážne. Trebárs my si už po troch mesiacoch známosti spolu zariaďujeme byt, čo keby mi niekto pred tými tromi mesiacmi povedal, tak by som si akurát poklopkala na čelo.

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Nakoniec sa na mňa šťastie usmialo a podarilo sa. Zoznámila som sa s človekom, ktorý mi vyjadruje podporu v mojej súčasnej nepriazni osudu, je ku mne pozorný a dáva mi najavo, že som pre neho dôležitá. To sú pocity, ktoré som už niekoľko rokov nepoznala. O to isté sa snažím aj ja a vážim si to, že som mala to šťastie a prostredníctvom Vašej zoznamky nachádzam to, čo som si myslela, že už nenájdem.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zdenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zdenky

Niet čo dodať, som veľmi spokojná, aj zamilovaná a to som v mojom veku nečakala. Veľmi mi pomohla táto zoznamka. Ak môžem prispieť malou radou, tak nech sa ženy neboja ozvať ako prvé, muži tam asi spia.  Ja som to urobila a oplatilo sa.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřího a Zdenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřího a Zdenky

Mily Tyme Elitedate, zvlast Veronike Aj kolegyňami, ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z dal od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! ...