Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirky a Vlasta
Lásku si chrániť ako oko v hlave
Hneď po zverejnení profilu na Elite mi začalo chodiť veľké množstvo odkazov. V jednom z nich ma v odpovedi na otázku zaujala veta "Lásku si chrániť ako oko v hlave". Vlastíkov profil, aj prvé komunikácie vyzerali nádejne, len som ho kvôli nekvalitnej fotke požiadala o zaslanie ďalšej na mail. Páčil sa mi a chcela som mu neskôr odpovedať, zároveň s návrhom termínu prvej schôdzky. Bohužiaľ, ďalšie týždne bežali v znamení už plánovaných súkromných i pracovných aktivít mimo domu a ja som na svoj úmysel zabudla.
Po mesačnej prestávke som pri inventúre zoznamovacej komunikácie objavila neodpovedaný mail. Okamžite som poslala ospravedlnenie a vysvetlenie, ktoré Vlastík s radosťou a pochopením prijal. Po prvej schôdzke (prechádzka do prírody a sladká bodka v cukrárni), nasledovali ďalšie tri stretnutia, ktoré nás pomaly zbližovali, došlo aj na prvé dotyky a bozky, preskočila prvá iskrička.
Potom však došlo k dramatickému posunu. V ten deň sme si dohodli, že ma Vlastík večer vyzdvihne na nočnú akciu s ohňostrojom. Krátko pred jeho príchodom som ešte chcela niečo vyrovnať na skrini a stúpila som na kolieskovú stoličku. Tá sa otočila okolo svojej osi a pohla sa, nasledoval pád a zreteľný zvuk prasknutej kosti na ľavej ruke. Počas niekoľkých desiatok sekúnd som stihla vytočiť Vlastíkovo číslo a krátko mu oznámiť, čo sa stalo. Medzitým som otvorila vchodové dvere, hodila na zem oblečenie a doklady a zosunula sa k nim napoly v mdlobách. Vlastík dorazil behom pár minút, obliekol ma a odviezol do nemocnice. Bol pozorný a starostlivý vo chvíľach bolesti, zábavný vo chvíľach úľavy, smiali sme sa aj tomu, že ho sestričky považovali za môjho manžela a oslovovali mojím priezviskom. Na jedinom rozumnom riešení vzniknutej situácie sme sa zhodli okamžite a jednoznačne - zastavili sme sa v mojom byte pre pár najnutnejších vecí a Vlastík si ma odviezol do svojho domu. Nasledoval týždeň intenzívneho spolužitia (dlhé rozhovory, milovanie, prechádzky, varenie, riešenie prevádzkových záležitostí, návštevy priateľov a rodiny), počas ktorého sme zistili, že patríme k sebe a že si nevieme život jeden bez druhého predstaviť. Zamilovali sme sa a Vlastík mi ponúkol miesto vo svojom srdci, aj vo svojom dome.
Uvedomili sme si, že sme od života dostali najkrajší dar - zatiaľ ešte krehké semienko veľkej lásky, ktorému sme obaja odhodlaní venovať všetku starostlivosť, aby vyrástlo v pevný, dôverný a láskyplný vzťah, po akom sme obaja vždy túžili.
A naše odporúčania? Lásku si chráňte ako oko v hlave!
Mirka a Vlastík
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany a Petra
Bola tam iskra a vzájomné sympatie. Niet na čo čakať, treba žiť, láska je krásna. Po siedmich mesiacoch, presne od prvého stretnutia, sa z Ivany S a Petra C. stali manželia.
Zoznámenie Adély
Zoznámenie prebehlo veľmi rýchlo, príjemné posedenie pri kávičke a plánujeme ďaľšie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jána
Stretnutie dopadlo veľmi dobre, keď sme sa lúčili , Janka sa neisto spýtala, či sa ešte niekedy uvidíme? Odpovedal som: „Vždy keď si to budeš priať." Rozžiarili sa jej oči a od vtedy sme spolu stále. Omladli sme o 30 rokov a splnili sa nám aj tie najtajnejšie sny, o ktorých sme si mysleli, že ostanú naveky len snom. A to je všetko. Takto som spoznal lásku svojich snov. Nemal som ju ako junior, prišla, aj keď som už nedúfal a som senior.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu
Ty jo, chce sa stretnúť, čo keď si nebudeme mať, čo povedať ... Musím vymyslieť stráženie, kde sa stretneme a sakra- čo si vezmem na seba ?! Som strašne nervózny ... Ty jo, to je ON! To je ale krásny mužský a tie oči ... Tak nielen oči má úžasné, ten hlas sa strašne dobre počúva. A vieš čo? Má široké ramená a hruď, musí byť super sa u ňho schovať do náručia ...
Už sa nemôžeme dočkať víkendu, keď budeme zase spolu
Keď už som strácal nádej, odpovedal som na profil ženy, kde som ani nedúfal, že by z toho niečo bolo. Ona však odpovedala, došlo k výmene niekoľkých mailov a krátko potom sme sa stretli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie a Zdena
Moja rada znie -dajte si záležať na profile. Dajte si tam naozaj pekné fotografie, na ktorých sa sami sebe páčite a potom tiež zahrňte do tých posledných troch otázok niečo osobnejšie, milé a príjemné. Nebuďte odmeraní a strohí, ale otvorení a pozitívni. Nikto predsa nechce mať vedľa seba nejakého mrzúta! Ja- pretože som trošku ukecaná, som sa v profile trochu viac, ale hlavne úprimne rozpísala. A viete, čo mi na to potom povedal Zdeno? Na tak nádhernémý profil jednoducho nešlo nenapísať ... :-) Tak dievčatá, buďte chytré a zoberte rozum do hrsti :-D