Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Dobrý deň,

vašej stránke sme naozaj vďační. Síce sme k nej obaja pristupovali veľmi skepticky, ale stálo to za to.

Písalo mi vtedy veľa záujemcov, ale od priateľa ma správy zaujali najviac. Oslovil ma ako prvý, nejaký čas sme si písali a hneď na začiatku sme si výborne sadli. Rozhodli sme sa dlho nič nenaťahovať a vymenili sme si čísla, aby sme si písali inak, než na vašom webe a lepšie sa tak spoznali. Náš prvý telefón trval vyše tri hodiny a tým to bolo takmer jasné, že je to ono.

Keď sme sa neskôr stretli osobne, nebolo čo riešiť. Obaja máme pocit, že sa poznáme už niekoľko rokov a plánujeme spoločnú budúcnosť.

Nakoniec sme si tu účet zmazali, pretože sme sa zhodli, že už nepotrebujeme nikoho hľadať. Takú lásku už asi ťažko niekde nájdeme. Prajem to aj ostatným užívateľom. Písalo mi veľa mužov a naozaj bola s niektorými príjemná komunikácia, ale keď vás to netrkne priamo, tak to nie je ono. Aspoň pre mňa.

Prajeme vám veľa ďalších spokojných párov. My tomu stále nedokážeme uveriť.

Vďaka :) M + I

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy

Asi po pol roku som mal šťastie. Začal som si písať s jednou milou, krásnou a múdrou dievčinou. Na druhý deň sme si vymenili telefónne čísla a písali si už teda cez telefón. Za pár dní sme sa stretlii a asi o týždeň znova. Do dievčaťa menom Evička som sa zamiloval. Tešil som sa na každú správu a zavolanie, ale aj na ďalšie stretnutie a na tie krásne bozky. Na jej vôňu a objatie.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Petra

Dobrý deň. Posielam Vám správu o zoznámenie s pánom Petrom P. Odsťahovala som sa od druha, pretože tam bolo domáce násilie. Keď som sa usadila, zaregistrovala som sa do zoznamky Elite. Ozvalo sa mi niekoľko záujemcov az toho som si vybrala jedného, ​​čo je z Bardubic. Zatiaľ si len píšeme, ale ....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava

No, zatiaľ sme na úplnom začiatku, takže toho nejako veľa nenapíšem. Podstatné, ale je, že táto zoznamka cez Váš program je veľmi dobrá. Neviem ešte, ako sa bude vyvíjať naše zoznámenie, ale každopádne túto otázku prediskutujeme s mojou nastávajúcou priateľkou, ktorá taktiež využila možnosť zoznámenia cez Váš program...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.

Som za 8 rokov na 3. zoznamke a táto je výrazne najlepšia. Vo všetkých smeroch a nemám tu pocit, že všetko je len komerčná záležitosť. Je najlepšie prepracovaná, kontakt pre obe strany je nenásilný a slušný. Na predchádzajúcich 2 zoznamkách som skončil po cca 2 mesiacoch, vždy mi tam niečo vadilo. Kontakt s administráciou je kuktivovaný, to oceňujem.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanuša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanuša

Nečakal som, že aj v tak neskorom mojom veku / 74 rokov / môžem uspieť, ale vyšlo to. Mám partnerku podľa mojich predstáv a je nám spolu fajn.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlasty a Rudolfa

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlasty a Rudolfa

Dobrý večer milá zoznamka, jedného dňa som prezerala fotografie a hľa? Len som nazrela a zase zmizla, však ešte niekolkokrát som fotografie přezkoumala.Tímto som ukončila prehliadku profilů.Druhý deň som dostala správu a naše konverzácie začala.Trvala iba 4 dni, pretože písanie je príliš zdĺhavé, navrhla som "čo takto telefón?". ..