Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny
Dobrý deň,
vašej stránke sme naozaj vďační. Síce sme k nej obaja pristupovali veľmi skepticky, ale stálo to za to.
Písalo mi vtedy veľa záujemcov, ale od priateľa ma správy zaujali najviac. Oslovil ma ako prvý, nejaký čas sme si písali a hneď na začiatku sme si výborne sadli. Rozhodli sme sa dlho nič nenaťahovať a vymenili sme si čísla, aby sme si písali inak, než na vašom webe a lepšie sa tak spoznali. Náš prvý telefón trval vyše tri hodiny a tým to bolo takmer jasné, že je to ono.
Keď sme sa neskôr stretli osobne, nebolo čo riešiť. Obaja máme pocit, že sa poznáme už niekoľko rokov a plánujeme spoločnú budúcnosť.
Nakoniec sme si tu účet zmazali, pretože sme sa zhodli, že už nepotrebujeme nikoho hľadať. Takú lásku už asi ťažko niekde nájdeme. Prajem to aj ostatným užívateľom. Písalo mi veľa mužov a naozaj bola s niektorými príjemná komunikácia, ale keď vás to netrkne priamo, tak to nie je ono. Aspoň pre mňa.
Prajeme vám veľa ďalších spokojných párov. My tomu stále nedokážeme uveriť.
Vďaka :) M + I
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary
Musela som prekonať obrovský odpor k zoznamke, nieto ešte k internetovej. Keď mi bolo najhoršie, odpovedala som na jedno jediné zoznámenie.
A je to ten pravý.
Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!
A náš príbeh pokračuje ďalej a je čím ďalej krajší. Dokážeme spolu riešiť každý problém, ktorý prichádza, aj užívať nádherné chvíle. Máme podobné životné hodnoty, nastavenia a podobné fungovanie. Obaja máme radi akčnejšie životné tempo, cestovanie, zážitky a máme veľa ďalších podobných spoločných hobby.
Referencie Lucie a Pavla: 30.7.2016 sme si povedali svoje ÁNO
Milá zoznamka. Ďakujeme. Vďaka Vám sme mali 25.2.2015 prvé rande a ako to dopadlo?
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Osobne sme sa stretli v prvý deň písania si a aj živé stretnutie potvrdilo prvotné dojmy. Teším sa, že som spoznala muža podľa mojich predstáv.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Táni
Môj príbeh nekončí, aj keď som sa na Vašej zoznamke nezoznámila s mužom na celý život. S niekým si telefonujem a je to priateľské rozprávanie.Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany a Jaroslava
Ďakujem Vám za ponuku, ale verím, že ju už nebudem potrebovať, pretože sme sa vďaka Vám našli s partnerom a "pár mesiacov" už žijeme v spoločnej domácnosti a budujeme spoločné "MY".