Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny
Dobrý deň,
vašej stránke sme naozaj vďační. Síce sme k nej obaja pristupovali veľmi skepticky, ale stálo to za to.
Písalo mi vtedy veľa záujemcov, ale od priateľa ma správy zaujali najviac. Oslovil ma ako prvý, nejaký čas sme si písali a hneď na začiatku sme si výborne sadli. Rozhodli sme sa dlho nič nenaťahovať a vymenili sme si čísla, aby sme si písali inak, než na vašom webe a lepšie sa tak spoznali. Náš prvý telefón trval vyše tri hodiny a tým to bolo takmer jasné, že je to ono.
Keď sme sa neskôr stretli osobne, nebolo čo riešiť. Obaja máme pocit, že sa poznáme už niekoľko rokov a plánujeme spoločnú budúcnosť.
Nakoniec sme si tu účet zmazali, pretože sme sa zhodli, že už nepotrebujeme nikoho hľadať. Takú lásku už asi ťažko niekde nájdeme. Prajem to aj ostatným užívateľom. Písalo mi veľa mužov a naozaj bola s niektorými príjemná komunikácia, ale keď vás to netrkne priamo, tak to nie je ono. Aspoň pre mňa.
Prajeme vám veľa ďalších spokojných párov. My tomu stále nedokážeme uveriť.
Vďaka :) M + I
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
A moju neúspešnú snahu neprisudzujem Vašej zoznamke. Nebola tá správna doba a moja netrpezlivosť ma odradila. Prajem všetkým potencionálnym párom veľa šťastia a vzájomnej lásky. :-) Možno ma čaká šťastie v podobe novej lásky inde a za iných okolností. STE VEĽKÁ ZOZNAMKA!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša
Vďaka Vašej zoznamke som spoznal svoju lásku. Je pekná, milá, starostlivá, pracovitá,....je to proste úžasná žena.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Našli sme sa vďaka vašej stránke a po štyroch dňoch písania bolo prvé stretnutie, pretože bolo jasne, že sa musíme vidieť. O tri dni sme sa museli vidieť opäť a sú to už styri mesiace čo sme spolu a už riešime spoločne bývanie. Chceme Vám za to poďakovať. Prežívame najkrajšie obdobie v našich životoch a i keď sme obaja do toho išli s malou dušičkou, oplatilo sa... našli sme sa. Nikdy sme tak šťastní neboli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa
Moja cesta za novým vzťahom nebola úplne priamočiara. Pred tou poslednou schôdzkou som absolvoval niekoľko predchádzajúcich, asi päť. Na schôdzku vždy dorazila príjemná žena a bolo vidieť, že úprimne hľadá vzťah a nevyužíva zoznamky len z rozmaru, ako som spoznal na iných zoznamkách, ktoré boli zadarmo a prihlásil sa na ne tak takmer ktokoľvek.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja
Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ilony
Bezchybne zapadol do rodiny, hrozne si rozumie s mojím bratom. Aj keď sme zistili hneď na začiatku, že veľa spoločných záujmov nemáme, priateľ rýchlo podľahol tým mojim - práca na záhrade (skôr býval v byte), cykloturistika, prechádzky, vodáctvo. Okrem tancovania sa zatiaľ pustil do všetkého, čo som mu ponúkla a ako rád hovorí, so mnou sa mu páčia všetky aktivity, ktoré už roky nerobil.