Tomáš - Do mesiaca som tu našiel svoje dievča

Tomáš - Do mesiaca som tu našiel svoje dievča

Dobrý deň,

chcem sa podeliť o radosť s niekym, kto rozmýšľa nad danou zoznamkou Elitedate.sk. Tak, chcem uviesť, ze cez danú zoznmaku som do mesiaca od zaregistrovania našiel svoje dievča a verim, že partnerku na cely život.

Vrelo odporúčam danú zoznamku. Bol som s ňou veľmi spokojný.


S pozdravom Tomáš

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Mala som šťastie a na vašej zoznamke som našla muža, s ktorým by som sa v bežnom živote nemala šancu stretnúť. Zoznámili sme sa 16. augusta a odvtedy trávime aspoň nejaký čas spoločne. Obaja máme pocit, že sme našli toho, na ktorého sme už dlho čakali.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety

Bolo to moje prvé zoznámenie sa cez zoznamku a prijala som prvé pozvanie, takže na prvý krát bolo dobré.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Šárky

Ako sme sa zoznámili? ... Hneď ako som sa zaregistrovala, tak mi začal písať a bol vytrvalý a potom sme sa dohodli na schôdzke. ... Vlastne nie na schôdzke ale výlete .... kde sme sa spoznali viac, ako pri káve ....

Skúsenosť Alexe: Stretli sme sa a hneď sme si padli do oka!

Skúsenosť Alexe: Stretli sme sa a hneď sme si padli do oka!

Ďakujem krásne .. naše zoznámenie prebehlo úplne fantasticky .. po pár správach sme sa stretli a hneď sme si padli do oka a nasledovalo ešte zopár stretnutí až nakoniec preskočila iskra a zaľúbili sme sa do seba začo sme vďačný vašej zoznamke.. Alex

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarmily

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarmily

Dobrý deň, ste jediná seriózne zoznamka a myslím, že finančná čiastka ktorú si necháte účtovať je úmerná poskytovaným službám. Všetky zoznamky, na ktorých je registrácia tzv.zadarmo evidujú väčšinou neseriózny klientmi ktorí, hľadajú iba roztýlení alebo sa im zoznamovanie stalo závislosťou ....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja

Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť.