Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marie
Dobrý večer,
na zoznamke Elitedate som sa zaregistrovala na začiatku roka po rozpade 11-ročného manželstva. Zostala som sama s dvoma malými dcérami a bolo mi jasné, že kombinácia zamestnanie, deti a moje pomerne vysoké nároky na partnera mi príliš šancu na zoznámenie v bežnom živote nedávajú. Vyskúšať zoznamku pre mňa teda bola jasná voľba.
Osobne som sa stretla asi so šiestimi mužmi. Stretnutie to bolo príjemné a zaujímavé, ale žiadny ma nezaujal natoľko, že by som sa mala chuť púšťať do vzťahu. Peter sa zaregistroval o 3 mesiace neskôr ako ja a hneď mi ho systém vyhodnotil, ako vhodného partnera. Najprv som váhala, či ho mám osloviť, pretože bol o 13 rokov starší ako ja. Ale jeho profil ma zaujal natoľko, že som to urobila. Hneď sme si začali písať. Od prvej chvíle mi bolo jasné, že je to výnimočný muž s úžasným zmyslom pre humor. Písali sme si veľmi intenzívne a po 5 dňoch si dohodli prvé stretnutie. To bolo samozrejme trochu rozpačité, ale veľmi pekné a bolo nám jasné, že určite nie je naše posledné. Len počas prvého týždňa sme sa videli 3x a s každým ďalším stretnutím naša náklonnosť k sebe veľmi rástla.
Čas spolu trávime aktívne, máme podobné záujmy a dokonca aj podobne staré deti. Väčšinu času trávime s nimi, ale sme veľmi vynaliezaví a vždy si dokážeme nájsť chvíľku len pre seba. Budúci týždeň oslávime prvé 3 mesiace a to na našej prvej spoločnej dovolenke (a bez detí :-D). Zoznamka Elitedate mi určite zmenila život, pretože vďaka nej som sa zoznámila s mužom, ktorý mi rozžiaril svet a ukázal mi, že žiť sa dá aj inak.
PS: Pôvodne som myslela, že náš príbeh nenapíšem, lebo som dosť vyťažená, ale kamarátka, ktorá má záujem o členstvo ma k tomu "donútila" :-). Samozrejme budem tiež rada, ak náš príbeh pomôže niekomu ďalšiemu na zoznámenie.
Prajem krásny večer.
Marie
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Prajem všetkým Vašim klientom veľa šťastia a verte, že zoznámiť sa cez zoznamku je naozaj možné. Nevyšlo to síce na prvýkrát a trvalo to 8 mesiacov, ale stálo za to, počkať si na toho pravého. :)
Silvia - od prvej chvíle to iskrilo
Od prvej chvíle to iskrilo 🥰 doniesol mi krásne ruže 🌹pozval na večeru a vínko... potom sme išli na prechádzku... už ruka v ruke ☺️ bola zima tak sme sedeli v aute, rozprávali sa, počúvali Playlist a prišlo na prvé pusy 🤗
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarky a Marty
Na ELITE Date som si našla priateľku. ❤❤ Vzťah sme na začiatku založili čisto na sexe, o ten nám išlo v tej chvíli najviac. Tým, ako sme spolu trávili stále viac a viac času, sme sa do seba zamilovali. Osud to tak asi chcel. Nedokážem si už teraz deň bez Marty predstaviť. Milujem ju! ELITE Date, ďakujem moc za obe.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lubomíra
Slečna súhlasila a už v sobotu sme sa stretli v Smoleniciach kde sme absolvovali spoločnú túru na vrch Záruby. Spoločne sme strávili pekný deň ktorý sme zakončili spoločnou večerou v reštaurácii. Od tohto dňa sa stretávame každý víkend nakoľko sme z rozdielnych okresov.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy
Prežili sme už spoločne vianočný pobyt a silvestrovský pobyt na horách vo dvojici a pred pár dňami aj prvú dovolenku spoločne s deťmi. Sme šťastní všetci a my dvaja zamilovaní. Neverila som, že ešte po 40-tke a s dvoma deťmi môžem nájsť takého skvelého muža, ktorý ma bude milovať, bude mať rád moje deti a oni jeho a ktorého budem milovať ja. Zajtra to budú štyri mesiace (nádherné štyri mesiace, naplnené tym najdôležitejším na svete - láskou) od prvej schôdzky v kaviarni. Chodíme do nej vždy 20. v ďalšom mesiaci a aj o mesiac pôjdeme.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
S priateľom sme na seba narazili viacmenej náhodou. Každopádne sme si začali písať a zhruba po necelých 14 dňoch sme sa stretli osobne... v ten deň sme spolu sedeli 8,5 hodiny v reštaurácii a len a len sa rozprávali .. odvtedy si máme stále čo povedať a trávime spolu aj napriek väčšej vzdialenosti niekoľko dní v týždni.