Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marie
Dobrý večer,
na zoznamke Elitedate som sa zaregistrovala na začiatku roka po rozpade 11-ročného manželstva. Zostala som sama s dvoma malými dcérami a bolo mi jasné, že kombinácia zamestnanie, deti a moje pomerne vysoké nároky na partnera mi príliš šancu na zoznámenie v bežnom živote nedávajú. Vyskúšať zoznamku pre mňa teda bola jasná voľba.
Osobne som sa stretla asi so šiestimi mužmi. Stretnutie to bolo príjemné a zaujímavé, ale žiadny ma nezaujal natoľko, že by som sa mala chuť púšťať do vzťahu. Peter sa zaregistroval o 3 mesiace neskôr ako ja a hneď mi ho systém vyhodnotil, ako vhodného partnera. Najprv som váhala, či ho mám osloviť, pretože bol o 13 rokov starší ako ja. Ale jeho profil ma zaujal natoľko, že som to urobila. Hneď sme si začali písať. Od prvej chvíle mi bolo jasné, že je to výnimočný muž s úžasným zmyslom pre humor. Písali sme si veľmi intenzívne a po 5 dňoch si dohodli prvé stretnutie. To bolo samozrejme trochu rozpačité, ale veľmi pekné a bolo nám jasné, že určite nie je naše posledné. Len počas prvého týždňa sme sa videli 3x a s každým ďalším stretnutím naša náklonnosť k sebe veľmi rástla.
Čas spolu trávime aktívne, máme podobné záujmy a dokonca aj podobne staré deti. Väčšinu času trávime s nimi, ale sme veľmi vynaliezaví a vždy si dokážeme nájsť chvíľku len pre seba. Budúci týždeň oslávime prvé 3 mesiace a to na našej prvej spoločnej dovolenke (a bez detí :-D). Zoznamka Elitedate mi určite zmenila život, pretože vďaka nej som sa zoznámila s mužom, ktorý mi rozžiaril svet a ukázal mi, že žiť sa dá aj inak.
PS: Pôvodne som myslela, že náš príbeh nenapíšem, lebo som dosť vyťažená, ale kamarátka, ktorá má záujem o členstvo ma k tomu "donútila" :-). Samozrejme budem tiež rada, ak náš príbeh pomôže niekomu ďalšiemu na zoznámenie.
Prajem krásny večer.
Marie
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlasty a Rudolfa
Dobrý večer milá zoznamka, jedného dňa som prezerala fotografie a hľa? Len som nazrela a zase zmizla, však ešte niekolkokrát som fotografie přezkoumala.Tímto som ukončila prehliadku profilů.Druhý deň som dostala správu a naše konverzácie začala.Trvala iba 4 dni, pretože písanie je príliš zdĺhavé, navrhla som "čo takto telefón?". ..
Dvojročné výročie od zoznámenia sme oslávili v Thajsku
Sme do seba neskutočne stále zamilovaní, je to prekrásny pocit, ktorý prajem všetkým čo skúšajú vašu zoznamku, aby tiež mali také šťastie ako ja a moja Janička.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
O to väčšie bolo moje prekvapenie, keď som vyrazila na "prvé" rande, na ktorom som spoznala super človeka, s ktorým stále som, je mi s ním pekne a dúfam, že aj naďalej bude.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy
Teraz sme spolu ešte len dva mesiace, ale vzťah sa vyvíja veľmi dobre, plánujeme spoločnú budúcnosť, plánujeme spoločné bývanie, plánujeme veľa spoločných aktivít. Niekomu sa to môže zdať bláznivé, ale my sme šťastní.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany a Petra
Bola tam iskra a vzájomné sympatie. Niet na čo čakať, treba žiť, láska je krásna. Po siedmich mesiacoch, presne od prvého stretnutia, sa z Ivany S a Petra C. stali manželia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.
TAK som sa zaregistrovala VLASTNE OMYLOM NA VASEJ zoznamke. Vo februári tohto roku MI chodilo VEĽA oznámení o zoznámenie ALE LEN JEDEN MA zaujal natoľko, ŽE SME SI 13 MARCA SPOLU začli telefonovať A 16 MARCA SME MALI Prvé rande. BOLA TO Láska na prvý pohľad.