Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marie

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marie

Dobrý večer,

na zoznamke Elitedate som sa zaregistrovala na začiatku roka po rozpade 11-ročného manželstva. Zostala som sama s dvoma malými dcérami a bolo mi jasné, že kombinácia zamestnanie, deti a moje pomerne vysoké nároky na partnera mi príliš šancu na zoznámenie v bežnom živote nedávajú. Vyskúšať zoznamku pre mňa teda bola jasná voľba.

Osobne som sa stretla asi so šiestimi mužmi. Stretnutie to bolo príjemné a zaujímavé, ale žiadny ma nezaujal natoľko, že by som sa mala chuť púšťať do vzťahu. Peter sa zaregistroval o 3 mesiace neskôr ako ja a hneď mi ho systém vyhodnotil, ako vhodného partnera. Najprv som váhala, či ho mám osloviť, pretože bol o 13 rokov starší ako ja. Ale jeho profil ma zaujal natoľko, že som to urobila. Hneď sme si začali písať. Od prvej chvíle mi bolo jasné, že je to výnimočný muž s úžasným zmyslom pre humor. Písali sme si veľmi intenzívne a po 5 dňoch si dohodli prvé stretnutie. To bolo samozrejme trochu rozpačité, ale veľmi pekné a bolo nám jasné, že určite nie je naše posledné. Len počas prvého týždňa sme sa videli 3x a s každým ďalším stretnutím naša náklonnosť k sebe veľmi rástla.

Čas spolu trávime aktívne, máme podobné záujmy a dokonca aj podobne staré deti. Väčšinu času trávime s nimi, ale sme veľmi vynaliezaví a vždy si dokážeme nájsť chvíľku len pre seba. Budúci týždeň oslávime prvé 3 mesiace a to na našej prvej spoločnej dovolenke (a bez detí :-D). Zoznamka Elitedate mi určite zmenila život, pretože vďaka nej som sa zoznámila s mužom, ktorý mi rozžiaril svet a ukázal mi, že žiť sa dá aj inak.

PS: Pôvodne som myslela, že náš príbeh nenapíšem, lebo som dosť vyťažená, ale kamarátka, ktorá má záujem o členstvo ma k tomu "donútila" :-). Samozrejme budem tiež rada, ak náš príbeh pomôže niekomu ďalšiemu na zoznámenie.

Prajem krásny večer.

Marie

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Dvojročné výročie od zoznámenia sme oslávili v Thajsku

Dvojročné výročie od zoznámenia sme oslávili v Thajsku

Sme do seba neskutočne stále zamilovaní, je to prekrásny pocit, ktorý prajem všetkým čo skúšajú vašu zoznamku, aby tiež mali také šťastie ako ja a moja Janička.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy

Asi po pol roku som mal šťastie. Začal som si písať s jednou milou, krásnou a múdrou dievčinou. Na druhý deň sme si vymenili telefónne čísla a písali si už teda cez telefón. Za pár dní sme sa stretlii a asi o týždeň znova. Do dievčaťa menom Evička som sa zamiloval. Tešil som sa na každú správu a zavolanie, ale aj na ďalšie stretnutie a na tie krásne bozky. Na jej vôňu a objatie.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

V piatok ráno sme si začali písať, v nedeľu mi zavolal, v utorok popoludní sme sa prvý krát stretli a hneď v piatok druhýkrát, takže trvalo presne týždeň, kým sa udiala tá nádherná vec aja som si uvedomila, že som sa zaľúbila do Adama. A Adam do mňa. Rýchly proces, všakže?

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanky ​​a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanky ​​a Pavla

Obom sa nám život kvôli tejto zoznamke zmenil k lepšiemu, hlavne mne Hanke po rozvode. Už by sme jeden bez druhého nedokázali ani žiť ako sa naša láska prehĺbila.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nelly

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nelly

Zoznamku Elitedate.sk môžem vrelo odporučiť !!! Aj ja som tu našla partnera. Vďaka filtru sa mi tam objavil môj pán pravý. Pár týždňov sme si písali a potom sme si dohodli schôdzku, pri ktorej to medzi nami zaiskrilo ...

Až cez túto Vašu zoznamku Elite Date som našla priateľa

Až cez túto Vašu zoznamku Elite Date som našla priateľa

Najprv som si myslela, že zoznámenie sa cez zoznamku nie je nič pre mňa, ale teraz som veľmi vďačná za to, akého partnera som tam našla.