Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.
Môj príbeh ANI NIEJE VEĽMI zaujímavý. Nakoľko SOM SA V manželstve DVA ROKY stretávala s neverou manžela, KTORÉMU som sa snažila EŠTE RAZ odpustiť. Manžel už nechceli NIČ zachraňovať A TAK TO tento rok vo februári vyústilo odchodom manžela OD RODINY A JA SOM sa potrebovala odreagovať.
TAK som sa zaregistrovala VLASTNE OMYLOM NA VAŠEJ zoznamke. Vo februári tohto roku MI chodilo VEĽA oznámení o zoznámenie, ALE LEN JEDEN MA zaujal natoľko, ŽE SME SI 13 MARCA ZAČALI SPOLU telefonovať a 16 MARCA SME MALI Prvé rande. BOLA TO Láska na prvý pohľad.
A DNES SOM RADA, ŽE SA TO STALO, pretože som spoznala NAJÚŽASNEJŠIEHO človeka. ÁNO, MÁTE PRAVDU, MALA SOM POCHYBNOSTI A TIEŽ SOM SA BÁLA, ALE DNES VIEM, ŽE NEBOLO čoho. BOLA som najprv na rande s iným človekom, ALE TO NEBOLO TO PRAVÉ, ALE na druhýkrát TO UŽ BOL TEN PRAVÝ A dúfam, že JE TO TEN POSLEDNÝ.
SME Zatiaľ spolu a je to skvelé A TAK VAM TOUTO cestou ďakujeme a dúfame, ŽE VÁS UŽ nebudeme potrebovať.
Vaša Vrelá KLIENTKA K.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Prosím o zrušenie zoznamky, bola som tam 2 dni, ale mne sa zapáčil jeden muž a chcem komunikovať iba s ním.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zaujal ma vtipný profil, ozvala som sa, začali sme si písať...a je to zo dňa na deň lepšie, krajšie. Ďakujem. Andrea
Narodilo sa nám krásne dievčatko Markétka
Akonáhle sme sa s Renatkou videli, hneď nám obom bolo jasné, že toto nie je len tak. Že sme sa najskôr hľadali, až sme sa našli :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Keby som nevyužila služby zoznamky, nikdy by sme sa nestretli. Presvedčilo ma to, že tento spôsob zoznamovania je dnes nielen moderný, ale bude čím ďalej bežnejší a v takto dobre vedenej zoznamke aj úspešný.
Zoznámiť sa za 14 dní je skôr zázrak - a zázraky sa dejú
A teraz sme spolu pol roka. Zažili sme spolu krásne zážitky a myslím, že toho máme ešte veľa pred sebou. A že máme dohromady štyri deti, to nám nevadí. Je s nimi sranda a obaja ich milujeme. A čo v spálni - máme kľúč a nebojím sa ho použiť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Naše zoznámenie bolo asi šťastná náhoda. Ja sama som klikla na profil dnešného partnera a žiadala ho o zozname. Aj on potvrdil zoznámenie. A naše rozprávanie začalo. Asi po 3 dňoch stáleho písania, sme sa zišli a sympatie preskočila. Je pravda, že samota je hrozná a keď niekto niekoho hľadá, vie čo chce. V tomto prípade som bola ja, ako žena iniciátorom. Preto všetkým ženám radím, skúste to. Neváhajte .....