Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.
Môj príbeh ANI NIEJE VEĽMI zaujímavý. Nakoľko SOM SA V manželstve DVA ROKY stretávala s neverou manžela, KTORÉMU som sa snažila EŠTE RAZ odpustiť. Manžel už nechceli NIČ zachraňovať A TAK TO tento rok vo februári vyústilo odchodom manžela OD RODINY A JA SOM sa potrebovala odreagovať.
TAK som sa zaregistrovala VLASTNE OMYLOM NA VAŠEJ zoznamke. Vo februári tohto roku MI chodilo VEĽA oznámení o zoznámenie, ALE LEN JEDEN MA zaujal natoľko, ŽE SME SI 13 MARCA ZAČALI SPOLU telefonovať a 16 MARCA SME MALI Prvé rande. BOLA TO Láska na prvý pohľad.
A DNES SOM RADA, ŽE SA TO STALO, pretože som spoznala NAJÚŽASNEJŠIEHO človeka. ÁNO, MÁTE PRAVDU, MALA SOM POCHYBNOSTI A TIEŽ SOM SA BÁLA, ALE DNES VIEM, ŽE NEBOLO čoho. BOLA som najprv na rande s iným človekom, ALE TO NEBOLO TO PRAVÉ, ALE na druhýkrát TO UŽ BOL TEN PRAVÝ A dúfam, že JE TO TEN POSLEDNÝ.
SME Zatiaľ spolu a je to skvelé A TAK VAM TOUTO cestou ďakujeme a dúfame, ŽE VÁS UŽ nebudeme potrebovať.
Vaša Vrelá KLIENTKA K.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla
Odvtedy sa pravidelne stretávame a je nám spolu stále veľmi pekne, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme sa o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla
Asi sme sa mohli niekedy niekde stretnúť náhodou, ale určite by sme sa na ulici nezoznámili, nikto z nás nemá na čele napísané, že je voľný a hľadá lásku ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romana
Muj pribeh je nasledujuce: prezeral som si zoznamku a v mem profile som mal odkaz zo muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby sme spolu a stastni. Veľmi si rozumieme a mame sa moc radi. Vsem moc praje veľa šťastia. Roman Z.
Norbert - naše zoznámenie bolo rýchle
Naše zoznámenie bolo rýchle, tuším v prvej vete som spomenul kávu a aj keď bola veľmi strohá (písalo jej veľa mužov.. 🙂), tak sme sa stretli po týždni a všetko zatiaľ ok.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
Obaja sme neverili, že tu stretneme niekoho, s kým nám bude pekne a budeme mať spoločné záujmy, zmysel pre humor atď. Keď to tak hodnotím, tak sme boli v správny čas na správnej zoznamke :-)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky
Bez vašej zoznamky by sme nemali možnosť sa nikdy stretnúť a zoznámiť. Veľmi vám ďakujeme za túto príležitosť. Lásku je možné stretnúť v každom veku, človek sa nemá báť urobiť ten prvý krok.