Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny
Dobrý deň,
vašej stránke sme naozaj vďační. Síce sme k nej obaja pristupovali veľmi skepticky, ale stálo to za to.
Písalo mi vtedy veľa záujemcov, ale od priateľa ma správy zaujali najviac. Oslovil ma ako prvý, nejaký čas sme si písali a hneď na začiatku sme si výborne sadli. Rozhodli sme sa dlho nič nenaťahovať a vymenili sme si čísla, aby sme si písali inak, než na vašom webe a lepšie sa tak spoznali. Náš prvý telefón trval vyše tri hodiny a tým to bolo takmer jasné, že je to ono.
Keď sme sa neskôr stretli osobne, nebolo čo riešiť. Obaja máme pocit, že sa poznáme už niekoľko rokov a plánujeme spoločnú budúcnosť.
Nakoniec sme si tu účet zmazali, pretože sme sa zhodli, že už nepotrebujeme nikoho hľadať. Takú lásku už asi ťažko niekde nájdeme. Prajem to aj ostatným užívateľom. Písalo mi veľa mužov a naozaj bola s niektorými príjemná komunikácia, ale keď vás to netrkne priamo, tak to nie je ono. Aspoň pre mňa.
Prajeme vám veľa ďalších spokojných párov. My tomu stále nedokážeme uveriť.
Vďaka :) M + I
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla
Našiel som si tu úžasnú ženu. Najprv sme si písali, musím sa priznať, ona bola tá iniciatívna. Potom sme si volali. Po mesiaci sme mali prvé rande, bolo nádherné. Prežili sme spolu krásny Silvester. Teraz si voláme každý deň, niekedy aj dve hodiny.
Keď som ju prvýkrát uvidel, vedel som, že som stratený
Do môjho života vstúpila žena, ktorá mala presne tie vlastnosti, aké som si napísal do môjho zoznamu. Pripadalo mi to neskutočné a ona mi každý deň dokazuje, že je všetkým, čo som si prial. Aj keď sme spolu krátko, pripadá nám, že sa poznáme dlho. Žijeme jeden pre druhého, plánujeme spoločný život a vezmeme sa.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nadi
Nebyť Vás, tak by sme sa nestretli a to aj napriek tomu, že sme bývali tak blízko :-).
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Katky
Z tej schôdzky sa nakoniec vykľulo super rande, ktoré viedlo k ďalším stretnutiam a dali možnosť vzniknúť krásnemu vzťahu. Či to vydrží, ukáže až čas. Každopádne aj keby to nedopadlo dobre, bola to cenná skúsenosť, ktorú by som inak nezískala.
Miroslav - našli sme sa a sme obaja radi že máme jeden druhého
Aj keď ide o platenú službu, nikdy nebudem ľutovať investivané peniaze, pretože som spoznal spriaznenú dušu a našiel niekoho kto ma napĺňa pocitom radosti a štastia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy
Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor ....