Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Dobrý deň,

vašej stránke sme naozaj vďační. Síce sme k nej obaja pristupovali veľmi skepticky, ale stálo to za to.

Písalo mi vtedy veľa záujemcov, ale od priateľa ma správy zaujali najviac. Oslovil ma ako prvý, nejaký čas sme si písali a hneď na začiatku sme si výborne sadli. Rozhodli sme sa dlho nič nenaťahovať a vymenili sme si čísla, aby sme si písali inak, než na vašom webe a lepšie sa tak spoznali. Náš prvý telefón trval vyše tri hodiny a tým to bolo takmer jasné, že je to ono.

Keď sme sa neskôr stretli osobne, nebolo čo riešiť. Obaja máme pocit, že sa poznáme už niekoľko rokov a plánujeme spoločnú budúcnosť.

Nakoniec sme si tu účet zmazali, pretože sme sa zhodli, že už nepotrebujeme nikoho hľadať. Takú lásku už asi ťažko niekde nájdeme. Prajem to aj ostatným užívateľom. Písalo mi veľa mužov a naozaj bola s niektorými príjemná komunikácia, ale keď vás to netrkne priamo, tak to nie je ono. Aspoň pre mňa.

Prajeme vám veľa ďalších spokojných párov. My tomu stále nedokážeme uveriť.

Vďaka :) M + I

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka a Vlasty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka a Vlasty

Prežili sme spolu štyri úžasné dni a zistili sme, že si vo všetkých ohľadoch neuveriteľne rozumieme. Potom ďalšie telefonovanie a Vlasta sa niekoľkokrát vrátila do môjho profilu na zoznamke. Dnes sme sa dohodli, že sa vezmeme v závere tohto roka. Obaja sa vzájomne milujeme a dôverujeme si.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Agáty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Agáty


Ja som sa vďaka vašej zoznamke zoznámila s mužom, akého som hľadala posledných 5 rokov. Neviem, či je to náhoda, alebo nejaké riadenie vyššou mocou, pretože sme boli obaja aj na iných zoznamkách, dokonca v rovnaký čas, ale neboli sme programom spárovaní, takže sme o sebe nevedeli. Zoznámili sme sa vďaka Elite .....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry

Rozprávali sme sa a stále bolo o čom. Pozval ma na kávu a sushi a išli sme sa prejsť. Začalo sa stmievať a bola romantika, tak využil situáciu a dal mi pusu. Jedno z najkrajších rande, aké som mala. A týmto chcem poďakovať Vám za umožnenie zoznámenia.

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovanie si vážime, že jeden druhého máme.

Zoznámenie Martiny

Zoznámenie Martiny

...dnes je to tretí deň a nevieme sa od seba odtrhnúť a dohodli sme sa že teda rušimé zoznamku nakoľko nám ich spolu dobre ďakujem vám.

Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme

Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme

Zoznámili som sa tu v auguste minulého roka a sme šťastní, že sme sa našli 💕.