Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny
Dobrý deň,
vašej stránke sme naozaj vďační. Síce sme k nej obaja pristupovali veľmi skepticky, ale stálo to za to.
Písalo mi vtedy veľa záujemcov, ale od priateľa ma správy zaujali najviac. Oslovil ma ako prvý, nejaký čas sme si písali a hneď na začiatku sme si výborne sadli. Rozhodli sme sa dlho nič nenaťahovať a vymenili sme si čísla, aby sme si písali inak, než na vašom webe a lepšie sa tak spoznali. Náš prvý telefón trval vyše tri hodiny a tým to bolo takmer jasné, že je to ono.
Keď sme sa neskôr stretli osobne, nebolo čo riešiť. Obaja máme pocit, že sa poznáme už niekoľko rokov a plánujeme spoločnú budúcnosť.
Nakoniec sme si tu účet zmazali, pretože sme sa zhodli, že už nepotrebujeme nikoho hľadať. Takú lásku už asi ťažko niekde nájdeme. Prajem to aj ostatným užívateľom. Písalo mi veľa mužov a naozaj bola s niektorými príjemná komunikácia, ale keď vás to netrkne priamo, tak to nie je ono. Aspoň pre mňa.
Prajeme vám veľa ďalších spokojných párov. My tomu stále nedokážeme uveriť.
Vďaka :) M + I
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Andrej - som nesmierne rád, že to tak dopadlo
V stručnosti to prebiehalo takto. Zobrazil sa mi profil jednej nádhernej ženy, prišlo prvé oslovenie, ktoré ma milo prekvapilo za skutočné úprimnú odpoveď. Nasledovalo prvé stretnutie ktoré sme strávili pri západe slnka na nemenovanej rozhľadne v horách, kde padol prvý bozk, nakoľko hneď sme si padli do oka a vzájomné sympatie boli krásne.
Zoznámenie Andrey
Dakujeme Vam za Vasu zoznamku. Vdaka Vam sa stretavame uz 3 mesiace a je to krasne dakujeme🤗😍
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Dobrý večer, chcela by som Vám veľmi poďakovať, lebo som sa vďaka Vašej zoznamke zoznámila s úžasným mužom - presne takým, o ktorom som celý život snívala, ale neverila som, že by mohol existovať aj v skutočnosti. Takže už dva mesiace prežívame čarovný vzťah. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že spolu chceme byť - sympatie boli obojstranné. Obaja sme si v živote prežili náročná obdobia, takže si vieme všetkého pekného vážiť. Od začiatku si na nič nehráme, je nám spolu krásne a všetky voľné chvíle trávime spoločne. Máme sa veľmi radi a veríme, že to tak bude navždy. Nebyť Vašej zoznamky, určite by sme sa nepoznali. Moc ďakujem a prajem všetkým veľa šťastia. Helena
Marek a Mirka - Moc vam dakujeme obaja za sancu aby sme sa mohli cez Vas najst
Uz v ten den sme spolu dlho do noci volali a volali sme sa kazdy den 4 az 5 hod. Po tyzdni smebsa stretli tesne pred Vianocami a odvtedy sme spolu. 2 stretnutie prebehlo na Vianoce na polnocnej omsi. Doteraz sme stastni a prezivame nas spolocny pribeh vdaka Vam.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nikol a Jaroslava
Som za neho veľmi vďačná, pretože takého dobrého človeka dnes nájsť je unikum. Viem, že ma má veľmi rád. Chodíme spolu tancovať, na koncerty a do kina. Ďalej spolu jazdíme na výlety a pod. Rozumiem si aj s jeho rodinou.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Renáty
Keď však prišiel ON a prvýkrát sa usmial, vedela som, že káva nebude to, na čo budem myslieť po zvyšok dňa. O pár dní neskôr sme zašli do kina a ja som vedela, že som sa zamilovala.