Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Dobrý deň,
máte úplnú pravdu, že dnešná doba je hektická a nie je veľa času :) a o to menej, keď si užívate spoločné chvíle s priateľom.
Je to niečo viac, ako sedem mesiacov, kedy som mala možnosť vďaka Vašej zoznamke spoznať báječného muža. Ale aj ja som si na toho svojho pána "božského" musela chvíľu počkať :)
Predplatila som si ročné členstvo, pretože som nechcela uponáhľať zoznámenie len kvôli tomu že si predplatím len mesiac. Ale vôbec to nebolo jednoduché, ako si každý predstavuje, že pôjde na jednu dve schôdzku a stretne toho "pravého". Zhruba po pol roku, keď som napísala stovky správ a absolvovala asi dvadsať stretnutí, keď som bola sklamaná a otrávená a hovorila si, prečo nemôžem nájsť niekoho "normálneho", som dokonca natrafila na "podvodníka", ktorý sa zaujímal predovšetkým o výšku môjho účtu a zabezpečenie a po prvej schôdzke mi sľuboval nové auto a bývanie v luxusnej vile a báječnú dovolenku. Ďalšie báječné zoznámenie bolo s mužom, keď som po troch mesiacoch spoločného spolužitia zistila, že sa cez všetky plány ďalej na zoznamke zoznamuje a hľadá tú pravú! Nie všetci sú úprimní, prosím nebuťte rovnako naivné a dôverčivá ako ja.
A keď som už nikomu neverila a zanevrela som na všetkých chlapov, ale tikot biologických hodín ma predsa len donútil opäť prísť k zoznamke a pozrieť sa na nové "odporúčania", bol tam on, hneď ma zaujala jeho profilová fotka, jeho podmanivý pohľad a príjemný úsmev, potom sme si vymenili niekoľko správ a počas týždňa si dohodli schôdzku a teraz už spolu bývame a plánujeme spoločný život a rodinu.
V dnešnej dobe je náročné sa zoznámiť, ale nevzávajte to. Tiež som neverila, že ten pravý príde. Hold neprišiel on, musela som si ho nájsť :) Tak veľa ŠŤASTIA v hľadaní a nestrácajte vieru, keď to nevyšlo teraz, vyjde to nabudúce ...
ivana
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša a Marty
Dobrý deň, neveril by som, že počas takej krátkej chvíle, ako sú dva mesiace, môžem k sebe vďaka zoznamke ELITE Date nájsť takého úžasného človeka, s ktorým by som chcel byť celý život. Ďakujem za to.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Bohunky
Samú ma prekvapilo, že to šlo celkom rýchlo, aj keď som už trochu staršia. Prežili sme už krásnu dovolenku v Bulharsku a je nám spolu dobre.
Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme
Zoznámili som sa tu v auguste minulého roka a sme šťastní, že sme sa našli 💕.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jána
Nebojte sa zoznamky a keď nájdete človeka s ktorým si rozumiete, tak sa ho nevzdajte len kvôli tomu, že vám povie, že musí ešte na nejakú shôdzku s niekým ďalším. Musí tam ísť, aby mohol porovnávať. Má na to právo. Vyberá si partnera pre život a nie kabelku.
Tomáš - Do mesiaca som tu našiel svoje dievča
Vrelo odporúčam danú zoznamku. Bol som s ňou veľmi spokojný.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky a Mirka
Prešiel za mnou 8o km, 3 hodiny sme sa spolu smiali a rozprávali pri čaji a bolo to ... To sa stalo 18. februára, za týždeň som ho pozvala k sebe a už nie som sama. Mirek je pohoďák, optimista a moja krvná skupina.