Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Dobrý deň,
máte úplnú pravdu, že dnešná doba je hektická a nie je veľa času :) a o to menej, keď si užívate spoločné chvíle s priateľom.
Je to niečo viac, ako sedem mesiacov, kedy som mala možnosť vďaka Vašej zoznamke spoznať báječného muža. Ale aj ja som si na toho svojho pána "božského" musela chvíľu počkať :)
Predplatila som si ročné členstvo, pretože som nechcela uponáhľať zoznámenie len kvôli tomu že si predplatím len mesiac. Ale vôbec to nebolo jednoduché, ako si každý predstavuje, že pôjde na jednu dve schôdzku a stretne toho "pravého". Zhruba po pol roku, keď som napísala stovky správ a absolvovala asi dvadsať stretnutí, keď som bola sklamaná a otrávená a hovorila si, prečo nemôžem nájsť niekoho "normálneho", som dokonca natrafila na "podvodníka", ktorý sa zaujímal predovšetkým o výšku môjho účtu a zabezpečenie a po prvej schôdzke mi sľuboval nové auto a bývanie v luxusnej vile a báječnú dovolenku. Ďalšie báječné zoznámenie bolo s mužom, keď som po troch mesiacoch spoločného spolužitia zistila, že sa cez všetky plány ďalej na zoznamke zoznamuje a hľadá tú pravú! Nie všetci sú úprimní, prosím nebuťte rovnako naivné a dôverčivá ako ja.
A keď som už nikomu neverila a zanevrela som na všetkých chlapov, ale tikot biologických hodín ma predsa len donútil opäť prísť k zoznamke a pozrieť sa na nové "odporúčania", bol tam on, hneď ma zaujala jeho profilová fotka, jeho podmanivý pohľad a príjemný úsmev, potom sme si vymenili niekoľko správ a počas týždňa si dohodli schôdzku a teraz už spolu bývame a plánujeme spoločný život a rodinu.
V dnešnej dobe je náročné sa zoznámiť, ale nevzávajte to. Tiež som neverila, že ten pravý príde. Hold neprišiel on, musela som si ho nájsť :) Tak veľa ŠŤASTIA v hľadaní a nestrácajte vieru, keď to nevyšlo teraz, vyjde to nabudúce ...
ivana
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Zhruba po 14 dňoch sme sa dohodli na prvej schôdzke a odvtedy sa stretávame, ako to len dá, hoci nás delí vzdialenosť cca 80km. Už po týždni sme zoznámili spoločne aj naše deti a potom už sme nevynechali žiadny víkend. Trávime spoločne každú voľnú chvíľku. Plánujeme spoločné bývanie.
Referencie Jána: Prajeme si, nech nám to trvá večne
Je to teda drina nájsť tú pravú , pár rande prebehlo bez toho, aby preskočila tá povestná iskra, ale po troch mesiacoch som sa tej mojej vysnívanej princezny dočkal :-) A nabralo to také "fofry", ktoré sme obaja už v našom veku nečakali !!!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie L.V.
Plánujeme ďalšie stretnutie, spoločnú budúcnosť a všetko, čo nám čas a okolnosti prinesú chceme zdieľať spolu, aj keď poväčšine na diaľku (naozaj sme každý z druhého konca republiky), ale aj nablízko vždy, keď sa nám pošťastí byti spolu. Obaja dúfame, že to bude pomerne často.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Bohunky
Samú ma prekvapilo, že to šlo celkom rýchlo, aj keď som už trochu staršia. Prežili sme už krásnu dovolenku v Bulharsku a je nám spolu dobre.
Darina - som rada, že som dôverovala práve Vašej agentúre
Nie sme zatiaľ spolu každý deň, ale radosť zo spoločných chvíľ je neopísateľná. Snažíme sa voľné chvíle tráviť aktívne, a v tom je to čaro, že nie som sama. Je pre mňa veľkou oporou.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.
Som za 8 rokov na 3. zoznamke a táto je výrazne najlepšia. Vo všetkých smeroch a nemám tu pocit, že všetko je len komerčná záležitosť. Je najlepšie prepracovaná, kontakt pre obe strany je nenásilný a slušný. Na predchádzajúcich 2 zoznamkách som skončil po cca 2 mesiacoch, vždy mi tam niečo vadilo. Kontakt s administráciou je kuktivovaný, to oceňujem.