Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Dobrý deň,
máte úplnú pravdu, že dnešná doba je hektická a nie je veľa času :) a o to menej, keď si užívate spoločné chvíle s priateľom.
Je to niečo viac, ako sedem mesiacov, kedy som mala možnosť vďaka Vašej zoznamke spoznať báječného muža. Ale aj ja som si na toho svojho pána "božského" musela chvíľu počkať :)
Predplatila som si ročné členstvo, pretože som nechcela uponáhľať zoznámenie len kvôli tomu že si predplatím len mesiac. Ale vôbec to nebolo jednoduché, ako si každý predstavuje, že pôjde na jednu dve schôdzku a stretne toho "pravého". Zhruba po pol roku, keď som napísala stovky správ a absolvovala asi dvadsať stretnutí, keď som bola sklamaná a otrávená a hovorila si, prečo nemôžem nájsť niekoho "normálneho", som dokonca natrafila na "podvodníka", ktorý sa zaujímal predovšetkým o výšku môjho účtu a zabezpečenie a po prvej schôdzke mi sľuboval nové auto a bývanie v luxusnej vile a báječnú dovolenku. Ďalšie báječné zoznámenie bolo s mužom, keď som po troch mesiacoch spoločného spolužitia zistila, že sa cez všetky plány ďalej na zoznamke zoznamuje a hľadá tú pravú! Nie všetci sú úprimní, prosím nebuťte rovnako naivné a dôverčivá ako ja.
A keď som už nikomu neverila a zanevrela som na všetkých chlapov, ale tikot biologických hodín ma predsa len donútil opäť prísť k zoznamke a pozrieť sa na nové "odporúčania", bol tam on, hneď ma zaujala jeho profilová fotka, jeho podmanivý pohľad a príjemný úsmev, potom sme si vymenili niekoľko správ a počas týždňa si dohodli schôdzku a teraz už spolu bývame a plánujeme spoločný život a rodinu.
V dnešnej dobe je náročné sa zoznámiť, ale nevzávajte to. Tiež som neverila, že ten pravý príde. Hold neprišiel on, musela som si ho nájsť :) Tak veľa ŠŤASTIA v hľadaní a nestrácajte vieru, keď to nevyšlo teraz, vyjde to nabudúce ...
ivana
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Pred 6 rokmi sme sa spoznali a tento rok sme sa vzali
Len vám chcem napísať, že v našom prípade sa to podarilo. Tak vďaka, že ste!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana
A to najlepsie? V den, kedy som sa chcela odhlasit, si moja laska aktivovala ucet na zoznamke, a moj profil sa po nastaveni filtra zobrazil ako prvy 🤣🤣🤣.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša
Vďaka Vašej zoznamke som spoznal svoju lásku. Je pekná, milá, starostlivá, pracovitá,....je to proste úžasná žena.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla
Asi sme sa mohli niekedy niekde stretnúť náhodou, ale určite by sme sa na ulici nezoznámili, nikto z nás nemá na čele napísané, že je voľný a hľadá lásku ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa
Moja cesta za novým vzťahom nebola úplne priamočiara. Pred tou poslednou schôdzkou som absolvoval niekoľko predchádzajúcich, asi päť. Na schôdzku vždy dorazila príjemná žena a bolo vidieť, že úprimne hľadá vzťah a nevyužíva zoznamky len z rozmaru, ako som spoznal na iných zoznamkách, ktoré boli zadarmo a prihlásil sa na ne tak takmer ktokoľvek.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny
S mojím terajším priateľom sme sa po písomnom zoznámení na druhýkrát stretli, padli sme si do ,,oka,,. Stretnutia sa opakovali, čas plynul vynikajúco, zostali sme spolu...