Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky
Dobrý deň,
Na vašu zoznamku som sa prihlásila po dlhšom váhaní či áno, alebo nie. Prvý deň môjho príchodu ma oslovil "ON". Už po prvých správach som vedela, že máme veľa spoločného. Zhruba po 14 dňoch sme sa dohodli na prvej schôdzke a odvtedy sa vídame, ako to len dá, hoci nás delí vzdialenosť cca 80km. Už po týždni sme zoznámili spoločne aj naše deti a potom sme už nevynechali žiadny víkend. Trávime spoločne každú voľnú chvíľku. Plánujeme spoločné bývanie. Už tohtoročné Vianoce boli pre nás veľkou zmenou a boli úžasné.
Ďakujem a prajem veľa spokojných klientov.
Lenka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Norbert - naše zoznámenie bolo rýchle
Naše zoznámenie bolo rýchle, tuším v prvej vete som spomenul kávu a aj keď bola veľmi strohá (písalo jej veľa mužov.. 🙂), tak sme sa stretli po týždni a všetko zatiaľ ok.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Agáty
Ja som sa vďaka vašej zoznamke zoznámila s mužom, akého som hľadala posledných 5 rokov. Neviem, či je to náhoda, alebo nejaké riadenie vyššou mocou, pretože sme boli obaja aj na iných zoznamkách, dokonca v rovnaký čas, ale neboli sme programom spárovaní, takže sme o sebe nevedeli. Zoznámili sme sa vďaka Elite .....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky
Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . .
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala
Najprv som jej neveril ale po nejakom čase som spoznal skvelé dievča. Sme spolu, rozumieme si a sme štastný a to všetko vďaka Elite Date. Samozrejme zoznamku odporúčam, ale chce to čas vytrvať a nevzdať to. Výsledok stojí za to.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka
Môj, náš príbeh bol priamo učebnicový, zoznámili sme sa hneď zo začiatku svojho členstva, vymenili sme si pár listov v réžii Elitedate, potom som prešli na súkromné adresy.Setkali sme sa a zdá sa že sa všetko dobre vyvíjí.Minulý týždeň sme spolu boli na krátkom pobyte v kúpeľoch. Vidíme sa najmä cez víkendy, ale aj v týdnu.Nechci to zakríknuť, ale myslím že sme sa vďaka vám našli.Děkujeme Mirek a Jana
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
Dnes spolu bývame a sme šťastní. Preto radím všetkým, ktorí po prvých neúspechoch majú tendenciu to vzdať, aby nehádzali tak zbrklo flintu do žita. Možno sa aj im pošťastí a už nabudúce príde to pravé.