Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy a Ladislava
Dobrý deň,
bola som prihlásená na Vašej zoznamke krátko, asi len štyri mesiace a napriek tomu som vďaka Vám našla báječného muža.
Začalo to celkom nevinne, ako s každým členom, ktorý mal záujem sa so mnou zoznámiť. Začali sme si písať a zistili sme, že máme veľa spoločných záujmov, turistiku, country hudbu, more, záhradku a hlavne pestovanie kvietkov, čo je môj najväčší koníček a ako som neskôr zistila, je to koníček aj môjho nového partnera.
Ja som mala svoju záhradku 10 rokov, ale vzhľadom na to, že sa na mojom pozemku začala stavať multifunkčná hala, bola mi záhradka odobraná. Niesla som to veľmi ťažko, pretože som si ju chcela v dôchodku užívať, tešila som sa na to, preto som s radosťou uvítala, keď mi môj partner ponúkol svoju záhradku, ktorú má pri svojom krásnom domčeku neďaleko od môjho bydliska.
Dnes už sa spoločne tešíme až príde jar a budeme sa môcť venovať svojmu koníčku. Vidíte, že sa dá aj v pokročilom veku nájsť spriaznená duša, ktorá Vám pomôže realizovať svoje sny.
Prajem všetkým, ktorí majú skutočný záujem o zoznámenie, aby im to vyšlo a našli si partnera ako ja. Viete, nie je to vždy len o sexe, ako si mnoho ľudí na zoznamke myslí, ale sú aj iné, oveľa lepšie hodnoty a príležitostí na zoznámenie.
Toto je v krátkosti môj príbeh so šťastným koncom.
Zdravíme Eva a Ladislav
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša
Vďaka Vašej zoznamke som spoznal svoju lásku. Je pekná, milá, starostlivá, pracovitá,....je to proste úžasná žena.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
V piatok ráno sme si začali písať, v nedeľu mi zavolal, v utorok popoludní sme sa prvý krát stretli a hneď v piatok druhýkrát, takže trvalo presne týždeň, kým sa udiala tá nádherná vec aja som si uvedomila, že som sa zaľúbila do Adama. A Adam do mňa. Rýchly proces, všakže?
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany
Po oslovení Milá Hanka:-), začala konverzácia s pánom V. Písali sme si pár dní. Potom sme si telefonovali a nakoniec sme sa stretli. Myslím že sme si padli do oka a stretávame sa i ďalej. Chodíme na prechádzky do prírody a je nám spolu fajn.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Víta
Vďaka vašej zoznamke som sa stretol s dievčaťom, ktoré som už poznal, ale nevideli sme sa a neboli sme v kontakte osem rokov.
Bola to náhoda alebo osud, to už je jedno. Môj život dostal zmysel.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kláry
Sme ešte len na začiatku, ale obaja cítime k sebe to isté a plánujeme spoločnú budúcnosť. Zdá sa nám to obom neuveriteľné, našli sme svoju druhú polovičku. Nikdy nestrácajte nádej a verte, že pre každého na svete existuje ten druhý, napríklad na opačnom konci republiky.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Richarda
Začali sme si písať všetko bolo úprimné nefalšované a práve to ma zaujalo. Po 12stich dňoch sme sa stretli na káve bolo to 22.12.2022. A odvtedy sme šťastní zamilovaný párik, ktorý sa správa ako pubertiaci.