Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Dobrý deň,
na stránky Elite date som sa prihlásila s dávkou určitej skepsy. Žila som už dlhú dobu sama a práve samota ma prinútila poskúsiť sa prostredníctvom Vás zoznámiť sa. Musím sa priznať, že vo svojom veku som už pomerne náročná a aj keď sa našlo celkom dosť mužov, ktorí prejavili záujem sa so mnou zoznámiť, vždy mi niečo chýbalo.
Nakoniec sa na mňa usmialo šťastie a podarilo sa. Zoznámila som sa s človekom, ktorý mi vyjadruje podporu v mojej súčasnej nepriazni osudu, je ku mne pozorný a dáva mi najavo, že som pre neho dôležitá. To sú pocity, ktoré som už niekoľko rokov nepoznala. O to isté sa snažím aj ja a vážim si to, že som mala to šťastie a prostredníctvom Vašej zoznamky nachádzam to, čo som myslela, že už nenájdem.
Všetkým užívateľom Elite date prajem veľa šťastia a odporúčam, aby vydržali, pretože na týchto stránkach ho iste nájdu.
Eva
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie llony a Pavla
Asi sme sa mohli niekedy niekde stretnúť náhodou, ale určite by sme sa na ulici nezoznámili, nikto z nás nemá na čele napísané, že je voľný a hľadá lásku ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany
Ani vzdialenosť nie je prekážkou, vždy sa to dá nejako urobiť. Ako sa hovorí - láska hory prenáša. :) Aktualne plánujeme spoločné bývanie, vízia našej budúcnosti, aj ďalšie dôlezite kroky, ako je svadba a dieťa.
Patrícia - pre mňa stránka splnila svoj účel serióznej zoznamky
Po prvom stretnutí sme naďalej ostali v aktívnom každodennom kontakte a o týždeň-dva sme plánovali ďalšie stretnutie. Bolo dobre, s partnerom sme spolu už dva roky, sme spokojní. 😊
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivana
A ta spriaznena dusa ktoru som nasiel vo mne vybudovala najskor doveru.. potom som citil ze mi chyba a na koniec z toho je laska. Teraz je cas uzivat si ju uz v reale. Ale nebyt elitedate nikdy by sme k sebe cestu nenasli ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky
Cez vašu zoznamku som sa zoznámila s veľmi príjemným mužom, síce to dopadlo inak, ale muži sú tam naozaj na úrovni a mala som dobré skúsenosti. Veľmi odporúčam túto zoznamku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
Obaja sme neverili, že tu stretneme niekoho, s kým nám bude pekne a budeme mať spoločné záujmy, zmysel pre humor atď. Keď to tak hodnotím, tak sme boli v správny čas na správnej zoznamke :-)