Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany
Dobrý deň, hneď ako som sa zaregistroval, som poslal pár správ.
Jedna ale bola výnimočná. Písal som ju terajšej priateľke. Napísal som jej niekedy okolo 8.12 a ona mi odpísala až niekedy 22.12 a potom zasa dlho nič. Tak som jej niekdy okolo 28.12 poslal správu, že asi záujem mať nebude a poprial som jej pekné sviatky.
Na to mi prišla 30.12 odpoveď, kde mi napísala, že som ju zaujal svojími odpoveďami na jej tri otázky. Poslala mi rovno aj tel.číslo. Ja som jej okolo deviatej vecer napísal no a slovo dalo slovo a písali sme si až do tretej rána. Hneď na druhý deň na Silvestra sme si písali znova od rána až do druhého dňa do tretej, poslali sme si snáď tisíc sms za ten deň a dohodli sa, že sa 1.1. stretneme.
Bohužiaľ bolo všade zatvorené, tak sme sa dohodli, že si dáme čaj u mňa a rovnako ako sme si rozumeli cez sms, bolo to tak aj osobne. Padli sme si do oka. Hneď ďalší víkend prespala u mňa (nič nebolo: D) nechala ma čakať :) a do dnes si furt píšeme, voláme a je nam fakt nádherne.
Volá sa Zuzanka a tak ako si rozumiem s ňou, som si nikdy so žiadnou nerozumel. Máme rovnaké sny a vo veľa veciach si rozumieme. Je nádherná, dobrá a mám ju vlastne len vďaka vašej zoznamke.
Predvčerom sme sa dohodli a obaja zrušili členstvo aj profily u vás, ale vždy budem vďačný práve vám za ňu :)
Ešte raz ďakujem a na záver môžem sľúbiť, že vás budem len a len odporúčať.
Áno a obaja sme nesmierne štastní a spokojní takže veľká VĎAKA;)
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
A keď už som nikomu neverila a zanevrela som na všetkých chlapov, ale tikot biologických hodín ma predsa len donútil opäť prísť k zoznamke a pozrieť sa na nové "odporúčanie", bol tam on, hneď ma zaujala jeho profilová fotka, jeho podmanivý pohľad a príjemný úsmev, potom sme si vymenili niekoľko správ a počas týždňa si dohodli schôdzku a teraz už spolu bývame a plánujeme spoločný život a rodinu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Havla
Môj nový vzťah nechcem ničím ohroziť - veľmi mi na ňom záleží. Bolo, je a bude nutné rodiacej sa vzťah chrániť. Je málo čistých vzťahov a málo otvorených poctivých ľudí. My sme sa našli a budeme sa chrániť navzájom.
Za dva roky od zoznámenia sme sa vzali
Po troch mesiacoch sme sa sťahovali, o dva roky, na výročie nášho zoznámenia u Vás, sme sa 23.10. 2023 vzali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety
Chcem poďakovať Vašej zoznamke, bez zoznamky by som nemala šancu sa s niekým zoznámiť. Našla som parťáka a priateľa, ktorý so mnou bude lyžovať, to som si veľmi priala. Držte palce, aby vzťah vydržal.
Miroslav - našli sme sa a sme obaja radi že máme jeden druhého
Aj keď ide o platenú službu, nikdy nebudem ľutovať investivané peniaze, pretože som spoznal spriaznenú dušu a našiel niekoho kto ma napĺňa pocitom radosti a štastia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Keby som nevyužila služby zoznamky, nikdy by sme sa nestretli. Presvedčilo ma to, že tento spôsob zoznamovania je dnes nielen moderný, ale bude čím ďalej bežnejší a v takto dobre vedenej zoznamke aj úspešný.