Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany
Dobrý deň, hneď ako som sa zaregistroval, som poslal pár správ.
Jedna ale bola výnimočná. Písal som ju terajšej priateľke. Napísal som jej niekedy okolo 8.12 a ona mi odpísala až niekedy 22.12 a potom zasa dlho nič. Tak som jej niekdy okolo 28.12 poslal správu, že asi záujem mať nebude a poprial som jej pekné sviatky.
Na to mi prišla 30.12 odpoveď, kde mi napísala, že som ju zaujal svojími odpoveďami na jej tri otázky. Poslala mi rovno aj tel.číslo. Ja som jej okolo deviatej vecer napísal no a slovo dalo slovo a písali sme si až do tretej rána. Hneď na druhý deň na Silvestra sme si písali znova od rána až do druhého dňa do tretej, poslali sme si snáď tisíc sms za ten deň a dohodli sa, že sa 1.1. stretneme.
Bohužiaľ bolo všade zatvorené, tak sme sa dohodli, že si dáme čaj u mňa a rovnako ako sme si rozumeli cez sms, bolo to tak aj osobne. Padli sme si do oka. Hneď ďalší víkend prespala u mňa (nič nebolo: D) nechala ma čakať :) a do dnes si furt píšeme, voláme a je nam fakt nádherne.
Volá sa Zuzanka a tak ako si rozumiem s ňou, som si nikdy so žiadnou nerozumel. Máme rovnaké sny a vo veľa veciach si rozumieme. Je nádherná, dobrá a mám ju vlastne len vďaka vašej zoznamke.
Predvčerom sme sa dohodli a obaja zrušili členstvo aj profily u vás, ale vždy budem vďačný práve vám za ňu :)
Ešte raz ďakujem a na záver môžem sľúbiť, že vás budem len a len odporúčať.
Áno a obaja sme nesmierne štastní a spokojní takže veľká VĎAKA;)
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Dobrý deň, ďakujem za mail a zároveň chcem povedať, že prostredníctvom vás som sa zoznámila s veľmi milým mužom, sme zamilovaní a všetok voľný čas trávime spolu ... Prajem vám plno takto spokojných dvojíc ... Eva
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzky a Víta
Celá rozechvená som čakala a zavolal do 2 minút. Mal sympatický hlas, srdečne sme sa pobavili a zasmiali a dohodli na druhý deň športový výjazd na inlinoch. Povedala som si. Áno, super !! Niekto je aktívnejší ako ja. Tešila som sa ako malé dievča, bola som napätá, či náhodou nebude o 10cm menší, viac šedivý ... Ale nie, vyzeral presne ako by vypadol z tej svojej fotky. Nič menej, nič viac. Hneď ako som ho uvidela, vedela som, že je to ON.
Milan - ja som od prveho momentu vedel ze si rozumieme
Dohodli sme si dalsie rande a odvtedy sa stretavame viac menej pravidelne. Mame si co povedat a nielen to. Zalubili sme sa. A tiez sme zacali planovat spolocnu buducnost.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša a Marty
Dobrý deň, neveril by som, že počas takej krátkej chvíle, ako sú dva mesiace, môžem k sebe vďaka zoznamke ELITE Date nájsť takého úžasného človeka, s ktorým by som chcel byť celý život. Ďakujem za to.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jaromíra
Našiel som si kamarátku na tenis, tak uvidím, čo bude ďalej. Teda vďaka Vám. Myslím, že máte dobré parametre pre Vašu prácu. Vďaka a zatiaľ u Vás končím. Zdravie Jaromír ...
Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu
Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .