Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany

Dobrý deň, hneď ako som sa zaregistroval, som poslal pár správ.

Jedna ale bola výnimočná. Písal som ju terajšej priateľke. Napísal som jej niekedy okolo 8.12 a ona mi odpísala až niekedy 22.12 a potom zasa dlho nič. Tak som jej niekdy okolo 28.12 poslal správu, že asi záujem mať nebude a poprial som jej pekné sviatky.

Na to mi prišla 30.12 odpoveď, kde mi napísala, že som ju zaujal svojími odpoveďami na jej tri otázky. Poslala mi rovno aj tel.číslo. Ja som jej okolo deviatej vecer napísal no a slovo dalo slovo a písali sme si až do tretej rána. Hneď na druhý deň na Silvestra sme si písali znova od rána až do druhého dňa do tretej, poslali sme si snáď tisíc sms za ten deň a dohodli sa, že sa 1.1. stretneme.

Bohužiaľ bolo všade zatvorené, tak sme sa dohodli, že si dáme čaj u mňa a rovnako ako sme si rozumeli cez sms, bolo to tak aj osobne. Padli sme si do oka. Hneď ďalší víkend prespala u mňa (nič nebolo: D) nechala ma čakať :) a do dnes si furt píšeme, voláme a je nam fakt nádherne.

Volá sa Zuzanka a tak ako si rozumiem s ňou, som si nikdy so žiadnou nerozumel. Máme rovnaké sny a vo veľa veciach si rozumieme. Je nádherná, dobrá a mám ju vlastne len vďaka vašej zoznamke.

Predvčerom sme sa dohodli a obaja zrušili členstvo aj profily u vás, ale vždy budem vďačný práve vám za ňu :)

Ešte raz ďakujem a na záver môžem sľúbiť, že vás budem len a len odporúčať.

Áno a obaja sme nesmierne štastní a spokojní takže veľká VĎAKA;)

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Chcela by som Vám veľmi poďakovať. Vaša zoznamka je na veľmi vysokej úrovni. Páči sa mi spôsob, ktorým je možné sa stat jej členom a ako je vytvorená. Som veľmi spokojná. Ďakujem celému pracovnému tímu za profesionálny prístup a hľadanie riešení pre klienta.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy

Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor ....

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovanie si vážime, že jeden druhého máme.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Po oslovení Milá Hanka:-), začala konverzácia s pánom V. Písali sme si pár dní. Potom sme si telefonovali a nakoniec sme sa stretli. Myslím že sme si padli do oka a stretávame sa i ďalej. Chodíme na prechádzky do prírody a je nám spolu fajn.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

S priateľom sme na seba narazili viacmenej náhodou. Každopádne sme si začali písať a zhruba po necelých 14 dňoch sme sa stretli osobne... v ten deň sme spolu sedeli 8,5 hodiny v reštaurácii a len a len sa rozprávali .. odvtedy si máme stále čo povedať a trávime spolu aj napriek väčšej vzdialenosti niekoľko dní v týždni.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Vážené dievčatá na nedeľu, ospravedlňujem sa Vám, že Vás už nehľadám, lebo som jednu už našiel. Nemyslím si, že je len na nedeľu a dúfam, že aj na všedný deň. Keď má niekto niekoho rád a má šťastie, že ten druhý mu to opláca rovnakým dielom, tak je jedno, aký je deň v kalendári, pretože všetky tieto dni sú sviatočné.