Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany
Dobrý deň, hneď ako som sa zaregistroval, som poslal pár správ.
Jedna ale bola výnimočná. Písal som ju terajšej priateľke. Napísal som jej niekedy okolo 8.12 a ona mi odpísala až niekedy 22.12 a potom zasa dlho nič. Tak som jej niekdy okolo 28.12 poslal správu, že asi záujem mať nebude a poprial som jej pekné sviatky.
Na to mi prišla 30.12 odpoveď, kde mi napísala, že som ju zaujal svojími odpoveďami na jej tri otázky. Poslala mi rovno aj tel.číslo. Ja som jej okolo deviatej vecer napísal no a slovo dalo slovo a písali sme si až do tretej rána. Hneď na druhý deň na Silvestra sme si písali znova od rána až do druhého dňa do tretej, poslali sme si snáď tisíc sms za ten deň a dohodli sa, že sa 1.1. stretneme.
Bohužiaľ bolo všade zatvorené, tak sme sa dohodli, že si dáme čaj u mňa a rovnako ako sme si rozumeli cez sms, bolo to tak aj osobne. Padli sme si do oka. Hneď ďalší víkend prespala u mňa (nič nebolo: D) nechala ma čakať :) a do dnes si furt píšeme, voláme a je nam fakt nádherne.
Volá sa Zuzanka a tak ako si rozumiem s ňou, som si nikdy so žiadnou nerozumel. Máme rovnaké sny a vo veľa veciach si rozumieme. Je nádherná, dobrá a mám ju vlastne len vďaka vašej zoznamke.
Predvčerom sme sa dohodli a obaja zrušili členstvo aj profily u vás, ale vždy budem vďačný práve vám za ňu :)
Ešte raz ďakujem a na záver môžem sľúbiť, že vás budem len a len odporúčať.
Áno a obaja sme nesmierne štastní a spokojní takže veľká VĎAKA;)
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala
Najprv som jej neveril ale po nejakom čase som spoznal skvelé dievča. Sme spolu, rozumieme si a sme štastný a to všetko vďaka Elite Date. Samozrejme zoznamku odporúčam, ale chce to čas vytrvať a nevzdať to. Výsledok stojí za to.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda
Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlaďky
Ďakujem Vám za služby. Už som si partnera našla a to vďaka Vašej zoznamke. Mnohokrát ďakujem Vášmu tímu a službám, ktoré robíte pre ľudí. Keby do budúcna bolo treba využiť Vašich služieb, tak je rada obnovím. S pozdravom Vlaďka K.
Už musíme vyriešiť iba vzdialenosť, to ostatné už máme
Zoznámili som sa tu v auguste minulého roka a sme šťastní, že sme sa našli 💕.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja
Zoznamil som sa prostrednictvom zoznamky, v kratkom casovom intervale zhruba 2 tyzdnov, s niekolkymi clenkami Elitedate, z ktorych jednu som si vybral ako najvhodnejsiu. To mi potvrdila aj moja nova partnerka. Vybrala si tiez mna...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Dobrý deň, rada by som požiadala o vymazanie môjho profilu, pretože ja už našla svojho princa. Nechám teda ostatné, nech si môžu tiež vybrať. Zdá sa mi nemiestne byť na stránkach. Som si istá, že máte veľa spokojných užívateľov a teda prajem aj naďalej veľa šťastia a pracovných úspechov.