Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jana a Zuzany

Dobrý deň, hneď ako som sa zaregistroval, som poslal pár správ.

Jedna ale bola výnimočná. Písal som ju terajšej priateľke. Napísal som jej niekedy okolo 8.12 a ona mi odpísala až niekedy 22.12 a potom zasa dlho nič. Tak som jej niekdy okolo 28.12 poslal správu, že asi záujem mať nebude a poprial som jej pekné sviatky.

Na to mi prišla 30.12 odpoveď, kde mi napísala, že som ju zaujal svojími odpoveďami na jej tri otázky. Poslala mi rovno aj tel.číslo. Ja som jej okolo deviatej vecer napísal no a slovo dalo slovo a písali sme si až do tretej rána. Hneď na druhý deň na Silvestra sme si písali znova od rána až do druhého dňa do tretej, poslali sme si snáď tisíc sms za ten deň a dohodli sa, že sa 1.1. stretneme.

Bohužiaľ bolo všade zatvorené, tak sme sa dohodli, že si dáme čaj u mňa a rovnako ako sme si rozumeli cez sms, bolo to tak aj osobne. Padli sme si do oka. Hneď ďalší víkend prespala u mňa (nič nebolo: D) nechala ma čakať :) a do dnes si furt píšeme, voláme a je nam fakt nádherne.

Volá sa Zuzanka a tak ako si rozumiem s ňou, som si nikdy so žiadnou nerozumel. Máme rovnaké sny a vo veľa veciach si rozumieme. Je nádherná, dobrá a mám ju vlastne len vďaka vašej zoznamke.

Predvčerom sme sa dohodli a obaja zrušili členstvo aj profily u vás, ale vždy budem vďačný práve vám za ňu :)

Ešte raz ďakujem a na záver môžem sľúbiť, že vás budem len a len odporúčať.

Áno a obaja sme nesmierne štastní a spokojní takže veľká VĎAKA;)

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja

Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Ani vzdialenosť nie je prekážkou, vždy sa to dá nejako urobiť. Ako sa hovorí - láska hory prenáša. :) Aktualne plánujeme spoločné bývanie, vízia našej budúcnosti, aj ďalšie dôlezite kroky, ako je svadba a dieťa.

Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro

Ani v päťdesiatich nie je na lásku a nový vzťah neskoro

Rada by som sa s Vami podelila o radostnú udalosť. Zoznámili sme sa vďaka Vašej zoznamke zhruba pred dvoma rokmi. 08. 08. 2020 sme sa vzali.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Naše zoznámenie bolo asi šťastná náhoda. Ja sama som klikla na profil dnešného partnera a žiadala ho o zozname. Aj on potvrdil zoznámenie. A naše rozprávanie začalo. Asi po 3 dňoch stáleho písania, sme sa zišli a sympatie preskočila. Je pravda, že samota je hrozná a keď niekto niekoho hľadá, vie čo chce. V tomto prípade som bola ja, ako žena iniciátorom. Preto všetkým ženám radím, skúste to. Neváhajte .....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Odvtedy sa pravidelne stretávame a je nám spolu stále veľmi pekne, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme sa o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romany

Keďže som tomu dala čas, tak sa po nejakom čase vo mne prebudila náklonnosť tiež a našli sme si k sebe cestu obaja. Odvedy sme nevynechali ani jednu príležitosť stretnúť sa.