Aleny skúsenosť: Našla som tu svoju chýbajúcu polovičku
Poďakovanie tímu zoznamky ELITE date!
Vďaka Vašej profesionalite som sa vo svojich sedemdesiatich šiestich rokoch zoznámila s milým mužom. Bolo to tak trochu ako zásah úchvatnou energiou. Ako zázrak! Keď sme sa prvýkrát stretli, videli sme len svoje oči a naše dotýkajúce sa ruky boli teplé a plné nehy. Našla som svoju chýbajúcu polovičku a ešte v tú noc som dostala krásnu báseň, ktorú by som priala všetkým zamilovaným ...
Tebe ...
Rim ek ni mi ř ek ňu. . .
prečo je mi s Tebou tak blaze a ticho
ako keď vtáča pod krídlom srší
prečo Ťa poznám Lásko aj keď Ťa nevidím
za dušu odkrytú prečo už sa nehanbím
Rim ek ni mi ř ek ňu. . .
prečo je mi s Tebou tak sviežo a hebounce
ako keď líhajú do kvetov na lúke
prečo keď ma do modrých závojov zahalíš
už ma byť človekom nedrásá nebolí.
Rim ek ni mi ř ek ňu. . .
prečo je mi s Tebou tak sladko a úľavný
ako keď sa riečka z hôr navráti do zeme
Vráti ... vyparí ... zaprší z oblakov
my dvaja sme přesličná podoba Zázraku ...
Tak teda vďaka ... Vďaka Vám !!!
Alena
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Je to veľmi jednoduché. Vedieť čo chcem, kto som, koho chcem a čo pre to som ochotná podniknúť. Napísať riadky tak, aby sa ohlásil len ten, kto je pochopí. Keď mu sa dvaja jedinci majú stretnúť, môže to byť hneď na druhý deň po registrácii, ako u mňa. Po pár riadkoch sme obaja vedeli, že "to tam je". Nasledoval dlhý telefonát, schôdzka a od tej doby sme stále spolu.
V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná
Prostredníctvom Vašej zoznamky som nadviazala kontakt s mužom, ktorý mi podľa svojho vyplneneho formulára bol sympatický. Samozrejme zaujala aj fotka. Začali sme si písať, potom telefonovať, až z toho bolo veľmi príjemné stretnutie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Daniela
A na druhej schôdzke som vedel, že je to ona. Začali sme sa stretávať a nakoniec sme sa dohodli, že pôjdeme do hôr zalyžovať si. Oslava nového roku bola nielen veľmi romantická. Bola aj plná nádeje a očakávania toho, čo nás stretne.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany a Ľuda
Začali sme sa viac a viac poznávať a zistili sme, že je nám spolu veľmi dobre. Po roku na oslavu ročného stretnutia, opäť v reštaurácii pri Tonka, sme sa zasnúbili a budúci rok plánujeme svadbu.
Na jeseň ma požiadal o ruku - bude svadba
Do tej chvíle než som Martina spoznala, by som neverila, že ma stretne také pobláznenie a úprimná zamilovanosť. Som úprimne šťastná. A nielen ja ...❤️
Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody
Zhruba po mesiaci a pol hľadania som si začala písať s Kamilom, vzdialeným odo mňa 50km. Písanie sme neskôr vymenili za telefonovanie a nakoniec sa aj zišli.