Zoznamka recenzia: Zoznámenie Daniela
Dobrý deň,
keďže som bol už asi rok po rozvode a pretože som sa rozhodol, že by som rád stretol príjemné dievča, tak som sa zaregistroval na zoznamke. Avšak po pár stretnutiach som bol trochu neistý, či je to tá správna cesta. Predsa len pár informácií o partnerke nie je vždy úplne vypovedajúcich.
Ale povedal som si, že ešte pár stretnutí absolvujem. A potom som ju stretol. Ani mi nevadilo, že na prvú schôdzku dorazila o 25 minút neskôr. Priebežne som dostával fajn ospravedlňujúce správy, celkom sme sa bavili ešte pred tým, než sme sa stretli.
A na druhej schôdzke som vedel, že je to ona. Začali sme sa stretávať a nakoniec sme sa dohodli, že pôjdeme do hôr zalyžovať si. Oslava nového roku bola nielen veľmi romantická. Bola aj plná nádeje a očakávania toho, čo nás stretne.
Nájsť partnerku na zoznamke nie je nijako jednoduché, ale v konečnom dôsledku tento spôsob môžem vrelo odporučiť, pretože okruh dievčat, ktoré človek spozná, je veľmi rozmanitý a naozaj záleží len na tom, či preskočí tá iskra.
Dan
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřiny
Dobrý večer, musím vám poďakovať, zoznámila som sa. Zatiaľ to vyzerá nádejne. Ešte raz vám ďakujem. Jiřina
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Náš vzťah sa posúva míľovými krokmi a mám "podozrenie", že vo veľmi blízkej dobe dostanem zásnubný prsteň. Nedúfala som, že je ešte možné stretnúť veľkú lásku v mojom veku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michaely
Hneď po štyroch dňoch sme si dohodli prvé rande ... zaiskrilo to medzi nami a zbližovanie, poznávanie sa pokračuje a obaja sme za to vďační a prežívame pekné spoločné chvíle.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja
ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem... klobúk dole a palec hore :-D ...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Bola som tu na zoznamke len neuveriteľný mesiac a verím, že som spoznala naozaj úžasného človeka. Ďakujem vášmu tímu !!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu
Ty jo, chce sa stretnúť, čo keď si nebudeme mať, čo povedať ... Musím vymyslieť stráženie, kde sa stretneme a sakra- čo si vezmem na seba ?! Som strašne nervózny ... Ty jo, to je ON! To je ale krásny mužský a tie oči ... Tak nielen oči má úžasné, ten hlas sa strašne dobre počúva. A vieš čo? Má široké ramená a hruď, musí byť super sa u ňho schovať do náručia ...