Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova
Dobrý deň,
chcela by som touto cestou poďakovať zoznamke za to, že som stretla toho svojho muža.
Na zoznamku som sa prihlásila minulý rok v lete a asi ako veľa iných žien i mužov, som tomu nedávala žiadnu veľkú nádej. Zbyšek bol medzi prvými mužmi, ktorý reagoval na môj profil. Vlastne na začiatku nepatril ani medzi mojich "favoritov", pretože zatiaľ, čo moje bývanie, bol byt na kraji mesta, jeho bol na dedine, ja som nemala žiadne zviera, on má psa, moja dovolenka bola jednoznačne more a slnko a jeho zima a hory. Boli sme vlastne veľmi rozdielni. Vymenili sme si pár odpovedí a zistili sme, že so svojimi priateľmi jazdíme tráviť víkendy na rovnaké miesta, takže sme si našli rovnaké témy a naše "konverzácie" sa rozvíjali.
Po dvoch týždňoch sme obaja vedeli, že sa chceme stretnúť. Bývame od seba asi 70 km a možno sa to pre vzťah môže zdať trochu komplikované, no pre prvé rande to zas až taká prekážka nebola. Stretli sme sa na polceste a naše prvé stretnutie bolo pri káve a natiahlo sa asi tak na tri hodiny. Vedeli sme, že aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova.
Dnes už je to 8 mesiacov od nášho prvého rande a my vieme, že spoločne tvoríme pár. Áno, zatiaľ iba víkendový, nechceme zatiaľ meniť prácu a všetko s tým spojené, preto sa o to viac tešíme na naše spoločné víkendy. Čo sa týka dovoleniek ... pre Zbyška je naozaj top dovolenka na horách a pre mňa more. V januári sme strávili s jeho priateľmi dovolenku na lyžiach v Alpách (a dala som to :-)) a v júli vyrazíme spoločne k moru (a dá to :-))
Sme obaja spätne veľmi radi, že sme sa na zoznamke zaregistrovali a mohli sme sa stretnúť. Niekedy človek na oči "nevidí" a aj keď sme sa nachádzali na rovnakých miestach, nemohli sme sa stretnúť, pretože sme sa míňali, a aj keby sme sa stretli, možno by sme sa nevideli, pretože sme práve trávili čas so svojimi priateľmi ....
Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.
Marie & Zbyšek
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny
Prvá schôdzka dopadla dobre, preskočila tam tá povestná iskra, my sa schádzame ďalej a je nám spolu pekne. Ten prvý krok sme urobili tu, s pomocou zoznamky, teraz už záleží len na nás, čo bude ďalej. Dôležité je vôbec začať a hneď sa nevzdávať, nám sa to vyplatilo.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny
S mojím terajším priateľom sme sa po písomnom zoznámení na druhýkrát stretli, padli sme si do ,,oka,,. Stretnutia sa opakovali, čas plynul vynikajúco, zostali sme spolu...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zdenky
Niet čo dodať, som veľmi spokojná, aj zamilovaná a to som v mojom veku nečakala. Veľmi mi pomohla táto zoznamka. Ak môžem prispieť malou radou, tak nech sa ženy neboja ozvať ako prvé, muži tam asi spia. Ja som to urobila a oplatilo sa.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Rozprávali sme sa a stále bolo o čom. Pozval ma na kávu a sushi a išli sme sa prejsť. Začalo sa stmievať a bola romantika, tak využil situáciu a dal mi pusu. Jedno z najkrajších rande, aké som mala. A týmto chcem poďakovať Vám za umožnenie zoznámenia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla
Musím ešte na záver povedať, že aj keď som bol registrovaný veľmi krátko, mal som z vášho štýlu zoznamky dobrý dojem. Je to spôsobené otázkami v dotazníku, ktoré vyvolávajú ďalšie otázky. Dáva to ucelenejčší dojem o partnerovi, ktorého hľadám .....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka
Môj, náš príbeh bol priamo učebnicový, zoznámili sme sa hneď zo začiatku svojho členstva, vymenili sme si pár listov v réžii Elitedate, potom som prešli na súkromné adresy.Setkali sme sa a zdá sa že sa všetko dobre vyvíjí.Minulý týždeň sme spolu boli na krátkom pobyte v kúpeľoch. Vidíme sa najmä cez víkendy, ale aj v týdnu.Nechci to zakríknuť, ale myslím že sme sa vďaka vám našli.Děkujeme Mirek a Jana