Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova
Dobrý deň,
chcela by som touto cestou poďakovať zoznamke za to, že som stretla toho svojho muža.
Na zoznamku som sa prihlásila minulý rok v lete a asi ako veľa iných žien i mužov, som tomu nedávala žiadnu veľkú nádej. Zbyšek bol medzi prvými mužmi, ktorý reagoval na môj profil. Vlastne na začiatku nepatril ani medzi mojich "favoritov", pretože zatiaľ, čo moje bývanie, bol byt na kraji mesta, jeho bol na dedine, ja som nemala žiadne zviera, on má psa, moja dovolenka bola jednoznačne more a slnko a jeho zima a hory. Boli sme vlastne veľmi rozdielni. Vymenili sme si pár odpovedí a zistili sme, že so svojimi priateľmi jazdíme tráviť víkendy na rovnaké miesta, takže sme si našli rovnaké témy a naše "konverzácie" sa rozvíjali.
Po dvoch týždňoch sme obaja vedeli, že sa chceme stretnúť. Bývame od seba asi 70 km a možno sa to pre vzťah môže zdať trochu komplikované, no pre prvé rande to zas až taká prekážka nebola. Stretli sme sa na polceste a naše prvé stretnutie bolo pri káve a natiahlo sa asi tak na tri hodiny. Vedeli sme, že aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova.
Dnes už je to 8 mesiacov od nášho prvého rande a my vieme, že spoločne tvoríme pár. Áno, zatiaľ iba víkendový, nechceme zatiaľ meniť prácu a všetko s tým spojené, preto sa o to viac tešíme na naše spoločné víkendy. Čo sa týka dovoleniek ... pre Zbyška je naozaj top dovolenka na horách a pre mňa more. V januári sme strávili s jeho priateľmi dovolenku na lyžiach v Alpách (a dala som to :-)) a v júli vyrazíme spoločne k moru (a dá to :-))
Sme obaja spätne veľmi radi, že sme sa na zoznamke zaregistrovali a mohli sme sa stretnúť. Niekedy človek na oči "nevidí" a aj keď sme sa nachádzali na rovnakých miestach, nemohli sme sa stretnúť, pretože sme sa míňali, a aj keby sme sa stretli, možno by sme sa nevideli, pretože sme práve trávili čas so svojimi priateľmi ....
Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.
Marie & Zbyšek
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky a Mirka
Prešiel za mnou 8o km, 3 hodiny sme sa spolu smiali a rozprávali pri čaji a bolo to ... To sa stalo 18. februára, za týždeň som ho pozvala k sebe a už nie som sama. Mirek je pohoďák, optimista a moja krvná skupina.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať Elite Date. Je to zoznamka na úrovni a aj keď som tu bola krátko (necelé 2 mesiace), našla som tu partnera, priateľa, skrátka muža, ktorý mi imponuje a myslím, že si dobre rozumieme. Chcela by som touto cestou podporiť ženy, ktoré sa cítia byť veľa ublíženej z predchádzajúceho vzťahu a sú presvedčené o tom, že sa to nemôže zmeniť ... Aj ja som bola nedôverčivá ... ale kto nechce ísť šťastie naproti, samo ho nestretne: - ) Prajem veľa šťastia. Jana
Michaly referencie: Spriaznené duše naozaj existujú
Už za 5 dní ma oslovil muž, len o kúsoček starší, osvč rovnako ako ja a aj napriek vzdialenosti 50 km sme spolu dnes práve tri mesiace...
Narodilo sa nám krásne dievčatko Markétka
Akonáhle sme sa s Renatkou videli, hneď nám obom bolo jasné, že toto nie je len tak. Že sme sa najskôr hľadali, až sme sa našli :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka
Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Stále máme po takmer 2 mesicoch obaja rovnaký pocit, aj keď určite problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Napíšem Vam po roku, či nam to naozaj vydržalo. :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Milana
Dať veciam voľný priebeh sa vyplatí. Aj Milan našiel svoju lásku na ELITE Date. Prečítajte si, ako sa spoznal so svojou partnerkou.