Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova
Dobrý deň,
chcela by som touto cestou poďakovať zoznamke za to, že som stretla toho svojho muža.
Na zoznamku som sa prihlásila minulý rok v lete a asi ako veľa iných žien i mužov, som tomu nedávala žiadnu veľkú nádej. Zbyšek bol medzi prvými mužmi, ktorý reagoval na môj profil. Vlastne na začiatku nepatril ani medzi mojich "favoritov", pretože zatiaľ, čo moje bývanie, bol byt na kraji mesta, jeho bol na dedine, ja som nemala žiadne zviera, on má psa, moja dovolenka bola jednoznačne more a slnko a jeho zima a hory. Boli sme vlastne veľmi rozdielni. Vymenili sme si pár odpovedí a zistili sme, že so svojimi priateľmi jazdíme tráviť víkendy na rovnaké miesta, takže sme si našli rovnaké témy a naše "konverzácie" sa rozvíjali.
Po dvoch týždňoch sme obaja vedeli, že sa chceme stretnúť. Bývame od seba asi 70 km a možno sa to pre vzťah môže zdať trochu komplikované, no pre prvé rande to zas až taká prekážka nebola. Stretli sme sa na polceste a naše prvé stretnutie bolo pri káve a natiahlo sa asi tak na tri hodiny. Vedeli sme, že aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova.
Dnes už je to 8 mesiacov od nášho prvého rande a my vieme, že spoločne tvoríme pár. Áno, zatiaľ iba víkendový, nechceme zatiaľ meniť prácu a všetko s tým spojené, preto sa o to viac tešíme na naše spoločné víkendy. Čo sa týka dovoleniek ... pre Zbyška je naozaj top dovolenka na horách a pre mňa more. V januári sme strávili s jeho priateľmi dovolenku na lyžiach v Alpách (a dala som to :-)) a v júli vyrazíme spoločne k moru (a dá to :-))
Sme obaja spätne veľmi radi, že sme sa na zoznamke zaregistrovali a mohli sme sa stretnúť. Niekedy človek na oči "nevidí" a aj keď sme sa nachádzali na rovnakých miestach, nemohli sme sa stretnúť, pretože sme sa míňali, a aj keby sme sa stretli, možno by sme sa nevideli, pretože sme práve trávili čas so svojimi priateľmi ....
Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.
Marie & Zbyšek
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie L.V.
Plánujeme ďalšie stretnutie, spoločnú budúcnosť a všetko, čo nám čas a okolnosti prinesú chceme zdieľať spolu, aj keď poväčšine na diaľku (naozaj sme každý z druhého konca republiky), ale aj nablízko vždy, keď sa nám pošťastí byti spolu. Obaja dúfame, že to bude pomerne často.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky
Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . .
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dany
Tak som mu odpísala, stretli sme sa a baví ma zatiaľ tak, že som si zrušila účet u vás, pretože nemám záujem o niekoho iného. Ale poznáme sa veľmi krátko, tak sa zatiaľ naozaj spoznávame. Ak sa z toho vyvinie niečo viac, určite sa vám ešte ozvem.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romana
Muj pribeh je nasledujuce: prezeral som si zoznamku a v mem profile som mal odkaz zo muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby sme spolu a stastni. Veľmi si rozumieme a mame sa moc radi. Vsem moc praje veľa šťastia. Roman Z.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
S tými, ktoré som zaujal aj ja, som si dohodol schôdzku a hľadal som tú, pri ktorej preskočí iskra na oboch stranách. Na jednej schôdzke sme po hodine rozprávania v reštaurácii zistili, že sme si vlastne veľa vecí vôbec nestihli povedať a tak sme dohodli hneď ďalšie a ďalšie a ďalšie stretnutie...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Chcela by som Vám veľmi poďakovať. Vaša zoznamka je na veľmi vysokej úrovni. Som veľmi spokojná, ako je zoznamka vytvorená a hlavne veľmi milo prekvapená ako rýchlo reagujete na prípadné problémy Vašich klientov. Je to veľmi milé, snažíte sa nám pomôcť pri zoznamovaní a pri tom dokážete človeka podporiť, dať mu ďalšiu nádej, vašimi milými slovami a úkony. Za to všetko Vám všetkým ktorí túto zoznamku tvoria, patrí veľká vďaka.