Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Dobrý deň,

chcela by som touto cestou poďakovať zoznamke za to, že som stretla toho svojho muža.

Na zoznamku som sa prihlásila minulý rok v lete a asi ako veľa iných žien i mužov, som tomu nedávala žiadnu veľkú nádej. Zbyšek bol medzi prvými mužmi, ktorý reagoval na môj profil. Vlastne na začiatku nepatril ani medzi mojich "favoritov", pretože zatiaľ, čo moje bývanie, bol byt na kraji mesta, jeho bol na dedine, ja som nemala žiadne zviera, on má psa, moja dovolenka bola jednoznačne more a slnko a jeho zima a hory. Boli sme vlastne veľmi rozdielni. Vymenili sme si pár odpovedí a zistili sme, že so svojimi priateľmi jazdíme tráviť víkendy na rovnaké miesta, takže sme si našli rovnaké témy a naše "konverzácie" sa rozvíjali.

Po dvoch týždňoch sme obaja vedeli, že sa chceme stretnúť. Bývame od seba asi 70 km a možno sa to pre vzťah môže zdať trochu komplikované, no pre prvé rande to zas až taká prekážka nebola. Stretli sme sa na polceste a naše prvé stretnutie bolo pri káve a natiahlo sa asi tak na tri hodiny. Vedeli sme, že aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova.

Dnes už je to 8 mesiacov od nášho prvého rande a my vieme, že spoločne tvoríme pár. Áno, zatiaľ iba víkendový, nechceme zatiaľ meniť prácu a všetko s tým spojené, preto sa o to viac tešíme na naše spoločné víkendy. Čo sa týka dovoleniek ... pre Zbyška je naozaj top dovolenka na horách a pre mňa more. V januári sme strávili s jeho priateľmi dovolenku na lyžiach v Alpách (a dala som to :-)) a v júli vyrazíme spoločne k moru (a dá to :-))

Sme obaja spätne veľmi radi, že sme sa na zoznamke zaregistrovali a mohli sme sa stretnúť. Niekedy človek na oči "nevidí" a aj keď sme sa nachádzali na rovnakých miestach, nemohli sme sa stretnúť, pretože sme sa míňali, a aj keby sme sa stretli, možno by sme sa nevideli, pretože sme práve trávili čas so svojimi priateľmi ....

Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.

Marie & Zbyšek


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marty

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marty

Po výmene 3 informácií na čete, som navrhla stretnutie na pol ceste od našich bydlísk. Prišiel s ružou a hneď ma objal. Neskutočné. Máme veľa spoločných záľub a vieme sa rozprávať o všetkom. Je to začiatok, uvidí sa.

Michaly referencie: Spriaznené duše naozaj existujú

Michaly referencie: Spriaznené duše naozaj existujú

Už za 5 dní ma oslovil muž, len o kúsoček starší, osvč rovnako ako ja a aj napriek vzdialenosti 50 km sme spolu dnes práve tri mesiace...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa

Moja cesta za novým vzťahom nebola úplne priamočiara. Pred tou poslednou schôdzkou som absolvoval niekoľko predchádzajúcich, asi päť. Na schôdzku vždy dorazila príjemná žena a bolo vidieť, že úprimne hľadá vzťah a nevyužíva zoznamky len z rozmaru, ako som spoznal na iných zoznamkách, ktoré boli zadarmo a prihlásil sa na ne tak takmer ktokoľvek.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra a Pavla

Vždy sa mi páčili chlapi. Nehanbím sa za to. Len ma mrzí, že Slováci hľadajú väčšinou iba sex. Ja mám sex tiež rád, ale chcem k nemu  i vzťah. Preto som sa registroval na ELITE Date. Bol som tu v kontakte s niekoľkými gaymi. S jedným si naozaj rozumiem, takže to spolu skúsime.

Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn

Jitky skúsenosť: Iskrí to medzi nami a je nám fajn

Prihlásenie do vašej zoznamky som nebrala veľmi vážne. A tu som si začala písať s Vitou. Už mesiace spolu cestujeme po pamiatkach.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlaďky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlaďky

Ďakujem Vám za služby. Už som si partnera našla a to vďaka Vašej zoznamke. Mnohokrát ďakujem Vášmu tímu a službám, ktoré robíte pre ľudí. Keby do budúcna bolo treba využiť Vašich služieb, tak je rada obnovím. S pozdravom Vlaďka K.