Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Dobrý deň,

chcela by som touto cestou poďakovať zoznamke za to, že som stretla toho svojho muža.

Na zoznamku som sa prihlásila minulý rok v lete a asi ako veľa iných žien i mužov, som tomu nedávala žiadnu veľkú nádej. Zbyšek bol medzi prvými mužmi, ktorý reagoval na môj profil. Vlastne na začiatku nepatril ani medzi mojich "favoritov", pretože zatiaľ, čo moje bývanie, bol byt na kraji mesta, jeho bol na dedine, ja som nemala žiadne zviera, on má psa, moja dovolenka bola jednoznačne more a slnko a jeho zima a hory. Boli sme vlastne veľmi rozdielni. Vymenili sme si pár odpovedí a zistili sme, že so svojimi priateľmi jazdíme tráviť víkendy na rovnaké miesta, takže sme si našli rovnaké témy a naše "konverzácie" sa rozvíjali.

Po dvoch týždňoch sme obaja vedeli, že sa chceme stretnúť. Bývame od seba asi 70 km a možno sa to pre vzťah môže zdať trochu komplikované, no pre prvé rande to zas až taká prekážka nebola. Stretli sme sa na polceste a naše prvé stretnutie bolo pri káve a natiahlo sa asi tak na tri hodiny. Vedeli sme, že aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova.

Dnes už je to 8 mesiacov od nášho prvého rande a my vieme, že spoločne tvoríme pár. Áno, zatiaľ iba víkendový, nechceme zatiaľ meniť prácu a všetko s tým spojené, preto sa o to viac tešíme na naše spoločné víkendy. Čo sa týka dovoleniek ... pre Zbyška je naozaj top dovolenka na horách a pre mňa more. V januári sme strávili s jeho priateľmi dovolenku na lyžiach v Alpách (a dala som to :-)) a v júli vyrazíme spoločne k moru (a dá to :-))

Sme obaja spätne veľmi radi, že sme sa na zoznamke zaregistrovali a mohli sme sa stretnúť. Niekedy človek na oči "nevidí" a aj keď sme sa nachádzali na rovnakých miestach, nemohli sme sa stretnúť, pretože sme sa míňali, a aj keby sme sa stretli, možno by sme sa nevideli, pretože sme práve trávili čas so svojimi priateľmi ....

Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.

Marie & Zbyšek


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať Elite Date. Je to zoznamka na úrovni a aj keď som tu bola krátko (necelé 2 mesiace), našla som tu partnera, priateľa, skrátka muža, ktorý mi imponuje a myslím, že si dobre rozumieme. Chcela by som touto cestou podporiť ženy, ktoré sa cítia byť veľa ublíženej z predchádzajúceho vzťahu a sú presvedčené o tom, že sa to nemôže zmeniť ... Aj ja som bola nedôverčivá ... ale kto nechce ísť šťastie naproti, samo ho nestretne: - ) Prajem veľa šťastia. Jana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzky a Víta

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzky a Víta

Celá rozechvená som čakala a zavolal do 2 minút. Mal sympatický hlas, srdečne sme sa pobavili a zasmiali a dohodli na druhý deň športový výjazd na inlinoch. Povedala som si. Áno, super !! Niekto je aktívnejší ako ja. Tešila som sa ako malé dievča, bola som napätá, či náhodou nebude o 10cm menší, viac šedivý ... Ale nie, vyzeral presne ako by vypadol z tej svojej fotky. Nič menej, nič viac. Hneď ako som ho uvidela, vedela som, že je to ON.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivy

Teraz sme spolu ešte len dva mesiace, ale vzťah sa vyvíja veľmi dobre, plánujeme spoločnú budúcnosť, plánujeme spoločné bývanie, plánujeme veľa spoločných aktivít. Niekomu sa to môže zdať bláznivé, ale my sme šťastní.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Rozhodli sme sa dlho nič nenaťahovať a vymenili sme si čísla, aby sme si písali inak, než na vašom webe a lepšie sa tak spoznali. Náš prvý telefón trval vyše tri hodiny a tak bolo takmer jasné, že je to ono. Keď sme sa neskôr stretli osobne, nebolo čo riešiť. Obaja máme pocit, že sa poznáme už niekoľko rokov a plánujeme spolu budúcnosť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Dagmary

Musela som prekonať obrovský odpor k zoznamke, nieto ešte k internetovej. Keď mi bolo najhoršie, odpovedala som na jedno jediné zoznámenie.
A je to ten pravý.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava

... po zodpovedaní tých troch otázok, na ktoré som partnerke odpovedal, sa mi ozvala a dohodli sme si stretnutie v reštaurácii - na káve a tak nejako sme si na prvý pohľad rozumeli. No a potom sme si dohodli ďalšie a ďalšie ...