Milan - ja som od prveho momentu vedel ze si rozumieme

Milan - ja som od prveho momentu vedel ze si rozumieme

Dobry den,

tu je nas pribeh 😉

Volam sa Milan.
Ona - moje srdiecko Janka.

Nas pribeh sa zacal kratkym pisanim cez Vasu stranku po tom, co mi z Vasej strany boli zaslane navrhy vhodnych partnerov.

Janka mala v profile peknu fotocku s poharikom vinka v ruke. Ako mi je vlastne, slusne som ju pozdravil a spytal sa co dobre popija. Prisla od nej odpoved aka sa mi pacila. Pokracovali sme v dalsom pohodovom pisani. Netrvalo dlho a dostal som od nej aj odpoved ohladne osobneho stretka. Suhlasila. Nezavisle na sebe sme obaja verili ze, si najdeme spriaznenu dusu.

Dohodli sme si miesto, čas a termin...ale Janka na stretko neprišla.

Prišla mi od nej správa kde mi vysvetlila dôvod svojej neucasti. Tak som si povedal ze mozno zly zaciatok ale o to lepsi koniec. O par dni neskor sme znovu pripravili stretko.

Tentokrat Janka prisla a ja som od prveho momentu vedel ze si rozumieme.

Cas na stretku doslova letel, obaja sme ho prestali vnimat, lebo nam bolo spolu dobre.

Dohodli sme si dalsie rande a odvtedy sa stretavame viac menej pravidelne. Mame si co povedat a nielen to. Zalubili sme sa. A tiez sme zacali planovat spolocnu buducnost.

Takze asi tolko.

Velka vdaka za sprostredkovanie.

S pozdravom
MILAN

 

 


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíry a Jaroslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíry a Jaroslava

A nakoniec to všetko bolo inak. Týždeň pred našim plánovaným stretnutím ma čakalo prekvapenie. Jarda to jednoducho nevydržal, sadol večer do auta a išiel cez celú republiku a nad ránom mi zavolal, že je tu. Bolo 3:46.

Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život

Otázka: „A čo budeš robiť cez víkend“ nám zmenila život

Bývame od seba veľký kus cesty. Spojiť dva samostatné svety v jeden spoločný je náročný proces. Ale veríme si. Milujeme sa. Viem, že to spolu zvládneme. A ako to viem? Jednoducho to cítim.

Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!

Stretli sme sa vďaka Vašej zoznamke a za to Vám z celého srdca ďakujem!

A náš príbeh pokračuje ďalej a je čím ďalej krajší. Dokážeme spolu riešiť každý problém, ktorý prichádza, aj užívať nádherné chvíle. Máme podobné životné hodnoty, nastavenia a podobné fungovanie. Obaja máme radi akčnejšie životné tempo, cestovanie, zážitky a máme veľa ďalších podobných spoločných hobby.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny

Dobrý deň, ako to už v živote býva, všetko je jedna veľká náhoda. Odpovedala som na prvému človeku, ktorý mi bol svojím profilom blízky. On to cítil rovnako od samého začiatku. Po dvoch týždňoch dopisovanie si a dlhých telefonátoch sme sa zišli a bolo jasno. V septembri sa k svojmu priateľovi budem sťahovať. Anna

Michal -  ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote

Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote

..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Mala som šťastie a na vašej zoznamke som našla muža, s ktorým by som sa v bežnom živote nemala šancu stretnúť. Zoznámili sme sa 16. augusta a odvtedy trávime aspoň nejaký čas spoločne. Obaja máme pocit, že sme našli toho, na ktorého sme už dlho čakali.