Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote

Michal -  ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote

Dobrý deň Veronika,

rád by som Vám napísal poďakovanie za pomoc pri hľadaní spriaznenej duší, ale v v mojej 72 je to na mňa zložité a neviem sa preklikať..a mal by som čo povedať..mal som o 35r mladšiu  manželku..20r manželstvo 2 synov 6 a 9 a opustila ma..

Nechcelo sa mi žiť..a v vďaka vám som si našiel priateĺku..ktorá kvôli 30r rozdielu ma nechcela za živ. partnera, ale ma podržala keď som bol na dne..ozajstná priateĺka..aj vďaka nej som sa zoznámil s Aničkou..ktorá je úžastný človek..zbožňujem ju..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..

A tak vám ďakujem za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote a za poslednú ženu v mojom živote, ktorú ĺúbim najviac ako dokážem.

Plánujem tieto 2 ženy na káve zoznámiť..ďakujem za obe..

..ak to viete urobiť..kľudne to zverejnite..dakujem Michal

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Dnes spolu bývame a sme šťastní. Preto radím všetkým, ktorí po prvých neúspechoch majú tendenciu to vzdať, aby nehádzali tak zbrklo flintu do žita. Možno sa aj im pošťastí a už nabudúce príde to pravé.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny a Martina

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny a Martina

Pomerne rýchlo sme sa našli, vlastne Martin mi písal, bol mi podľa fotky sympatický, tak  po pár dňoch písania začali volať. Stretnúť sa nám podarilo trikrát, čo tiež bolo veľmi príjemné. Žiaľ kvôli pandémii stretnutia sme museli odložiť, ale si voláme, píšeme si denne.

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky

Obaja sme neverili, že tu stretneme niekoho, s kým nám bude pekne a budeme mať spoločné záujmy, zmysel pre humor atď. Keď to tak hodnotím, tak sme boli v správny čas na správnej zoznamke :-)

Zoznámenie Adély

Zoznámenie Adély

Zoznámenie prebehlo veľmi rýchlo, príjemné posedenie pri kávičke a plánujeme ďaľšie.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľuboslava

Dovoľujem si Vám so cťou oznámiť, že už nebudem predlžovať moje členstvo vo Vašej renomovanej a exkluzívnej zoznamke ED. Dôvodom je nájdenie primeranej partnerky, s ktorou sa mi v tomto mesiaci podarilo úspešne nadviazať kontakt a vyzerá to veľmi nádejne!