Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote
Dobrý deň Veronika,
rád by som Vám napísal poďakovanie za pomoc pri hľadaní spriaznenej duší, ale v v mojej 72 je to na mňa zložité a neviem sa preklikať..a mal by som čo povedať..mal som o 35r mladšiu manželku..20r manželstvo 2 synov 6 a 9 a opustila ma..
Nechcelo sa mi žiť..a v vďaka vám som si našiel priateĺku..ktorá kvôli 30r rozdielu ma nechcela za živ. partnera, ale ma podržala keď som bol na dne..ozajstná priateĺka..aj vďaka nej som sa zoznámil s Aničkou..ktorá je úžastný človek..zbožňujem ju..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..
A tak vám ďakujem za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote a za poslednú ženu v mojom živote, ktorú ĺúbim najviac ako dokážem.
Plánujem tieto 2 ženy na káve zoznámiť..ďakujem za obe..
..ak to viete urobiť..kľudne to zverejnite..dakujem Michal
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Daniela
A na druhej schôdzke som vedel, že je to ona. Začali sme sa stretávať a nakoniec sme sa dohodli, že pôjdeme do hôr zalyžovať si. Oslava nového roku bola nielen veľmi romantická. Bola aj plná nádeje a očakávania toho, čo nás stretne.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky
Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . .
Členstvo si nepredlžujem, našiel som tú Marcelu
Po dvoch mesiacoch som si tu našiel partnerku s ktorou si skvele rozumiem a podľa všetkého je to aj obrátene.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Petra
Dobrý deň. Posielam Vám správu o zoznámenie s pánom Petrom P. Odsťahovala som sa od druha, pretože tam bolo domáce násilie. Keď som sa usadila, zaregistrovala som sa do zoznamky Elite. Ozvalo sa mi niekoľko záujemcov az toho som si vybrala jedného, čo je z Bardubic. Zatiaľ si len píšeme, ale ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja a Zdenky
Mily Tyme Elitedate, zvlast Veronicu Aj kolegyne. Ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z diaľky od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! Bol som v sobotu vo Vrannem / Vltavou, odkiaľ je Zdenička, ktora mi odpovedala z vasu zoznamky. Jeste som sa tak dlho nepobavil, nezasmial! ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Zdravím. Naše zoznámenie prebehlo veľmi rychle.Jediným problémom zo začiatku bolo to, že som nemala vip členstvo a teda som nevidela fotky ostatných ani im nemohla odepsat.Zaujala som veľa ľudí, ale ozvala sa len jednému a to len na základe informácií z jeho profilu.Ten človiečik bol tak duchaplný, že mi napísal svoj mail, keby som sa náhodou chcela ozvat.No a ja sa ozvala, potom už to išlo ráz na ráz ......