Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote
Dobrý deň Veronika,
rád by som Vám napísal poďakovanie za pomoc pri hľadaní spriaznenej duší, ale v v mojej 72 je to na mňa zložité a neviem sa preklikať..a mal by som čo povedať..mal som o 35r mladšiu manželku..20r manželstvo 2 synov 6 a 9 a opustila ma..
Nechcelo sa mi žiť..a v vďaka vám som si našiel priateĺku..ktorá kvôli 30r rozdielu ma nechcela za živ. partnera, ale ma podržala keď som bol na dne..ozajstná priateĺka..aj vďaka nej som sa zoznámil s Aničkou..ktorá je úžastný človek..zbožňujem ju..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..
A tak vám ďakujem za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote a za poslednú ženu v mojom živote, ktorú ĺúbim najviac ako dokážem.
Plánujem tieto 2 ženy na káve zoznámiť..ďakujem za obe..
..ak to viete urobiť..kľudne to zverejnite..dakujem Michal
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky a Mirka
Prešiel za mnou 8o km, 3 hodiny sme sa spolu smiali a rozprávali pri čaji a bolo to ... To sa stalo 18. februára, za týždeň som ho pozvala k sebe a už nie som sama. Mirek je pohoďák, optimista a moja krvná skupina.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marcely
Teraz sme spolu už 5 mesiacov, už sme začali spolu aj bývať a to sa bavíme už aj o svadbe. Ďakujem vašej zoznamke, že nás dala dokopi.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Prebehlo niekoľko telefonátov a dohodli sme sa na schôdzke. Potom sa už všetko odohrávalo neuveriteľnou rýchlosťou. Za tri mesiace budeme oslavovať ročné výročie krásneho vzťahu, ktorý mne, aj mojim deťom priniesol späť radosť a šťastie, v ktoré som už nedúfala.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlaďky
Ďakujem Vám za služby. Už som si partnera našla a to vďaka Vašej zoznamke. Mnohokrát ďakujem Vášmu tímu a službám, ktoré robíte pre ľudí. Keby do budúcna bolo treba využiť Vašich služieb, tak je rada obnovím. S pozdravom Vlaďka K.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Anny
Obaja máme pocit, že sa poznáme už veľmi dlho a nie iba pár mesiacov. Neverila som, že sa mi môže ešte niečo tak krásne prihodiť. Aj keď vravím, že sme si boli súdení, osudu treba aj trošku pomôcť. A tak môžem len odporučiť túto zoznamku.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Rozprávali sme sa a stále bolo o čom. Pozval ma na kávu a sushi a išli sme sa prejsť. Začalo sa stmievať a bola romantika, tak využil situáciu a dal mi pusu. Jedno z najkrajších rande, aké som mala. A týmto chcem poďakovať Vám za umožnenie zoznámenia.