Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľubomíra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ľubomíra

Dobrý deň,

posielam Vám krátky príbeh nášho zoznámenia.

Po prvom a  po určitom čase neúspešnom zoznámení cez Elite Date zoznamku som ostal trochu skeptický k tomuto spôsobu zoznamovania sa. Avšak s odstupom času a triedení si myšlienok a pocitov som sa opäť odhodlal zaregistrovať sa na Elite Date zoznamke a pokúšať šťastie v hľadaní partnera.

Po určitej dobe a par neúspešných osloveniach a dopisovaniach, ma zaujal profil a fotografie ženy z blízkeho mesta. Oslovil som ju a po veľmi krátkom dopisovani sme sa aj osobne stretli. Ja osobne preferujem radšej osobne stretnutia ako vypisovanie si.

Naše prvé stretnutie, rande bolo netradičné a prebehlo v lese na bajkoch. Bolo to ako by sme sa poznali už roky. Mali sme spoločné záľuby, pohľad na svet... Po tomto stretnutí sme podnikli zopár turistika a výletov, na niektorích sa k nám pridal aj jej syn. Po vzájomnom spoznavani sa naše kamarátstvo prirodzene prerástlo do vzťahu. Ktorí je úžasný, chápavý, podporujúci a naplňuje nás oboch.


Ďakujeme Vám.

Ľubomír

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.

TAK som sa zaregistrovala VLASTNE OMYLOM NA VASEJ zoznamke. Vo februári tohto roku MI chodilo VEĽA oznámení o zoznámenie ALE LEN JEDEN MA zaujal natoľko, ŽE SME SI 13 MARCA SPOLU začli telefonovať A 16 MARCA SME MALI Prvé rande. BOLA TO Láska na prvý pohľad.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Odvtedy sa pravidelne stretávame a je nám spolu stále veľmi pekne, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme sa o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Vážené dievčatá na nedeľu, ospravedlňujem sa Vám, že Vás už nehľadám, lebo som jednu už našiel. Nemyslím si, že je len na nedeľu a dúfam, že aj na všedný deň. Keď má niekto niekoho rád a má šťastie, že ten druhý mu to opláca rovnakým dielom, tak je jedno, aký je deň v kalendári, pretože všetky tieto dni sú sviatočné.

V máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali

V máji sa ku mne nasťahoval a 18.7. sme sa vzali

Nikdy som neverila, že sa na zoznamke dá nájsť slušný partner. Tú Vašu môžem všetkým osamelým len odporučiť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana

Chceli sme sa aj vidieť, ale bývam v Rakúsku a tak to bolo trochu zložité, ale ona sa nevzdávala. Videli sme sa až po mesiaci písania a padli sme si do oka. Je ale ťažké mať vzťah na diaľku. Takže dúfam, že to vydrží. Keď sa ale dvaja majú radi a dôverujú si, tak to fungovať bude :) 

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Nakoniec sa na mňa šťastie usmialo a podarilo sa. Zoznámila som sa s človekom, ktorý mi vyjadruje podporu v mojej súčasnej nepriazni osudu, je ku mne pozorný a dáva mi najavo, že som pre neho dôležitá. To sú pocity, ktoré som už niekoľko rokov nepoznala. O to isté sa snažím aj ja a vážim si to, že som mala to šťastie a prostredníctvom Vašej zoznamky nachádzam to, čo som si myslela, že už nenájdem.