Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu

Pekné popoludnie,

ospravedlňujeme sa za meškanie, pokúsili sme sa to s Martinou spísať. Snáď Vám to bude takto stačiť.

Zaregistrovala som sa. Urobila som dobre? Jasné, že áno, nie som ani prvá a ani posledná, kto sa registroval na zoznamke. Fotka? A sakra, čo keď sa nikto neozve .. Vybrala som fotku s dievčatkom, aby vedeli, že nie som len ja, ale sme dve.
Teda, napísal, fakt napísal... hm, sympaťák ... jé a má tiež dievčatko: o)
Čo keď sa bude chcieť stretnúť ?! No uvidíme ...
Teda, chce sa stretnúť, čo keď si nebudeme mať, čo povedať ... Musím vymyslieť stráženie, kde sa stretneme a sakra- čo si vezmem na seba ?!
Som strašne nervózna ... Teda, to je ON! To je ale krásny muž a tie oči ... Tak nielen oči má úžasné, ten hlas sa strašne dobre sa počúva. A vieš čo? Má široké ramená a hruď, musí byť super sa u ňho schovať do náručia ...
Dúfam, že sme sa nevideli naposledy, je mi s ním veľmi dobre ...
Nebolo to naposledy, je veľmi fajn a plánujeme spoločnú krajšiu budúcnosť ...

Martina

Po registrácii sa mi odfiltrovali ženy v blízkom okolí a pokúšal som sa ich osloviť. S niekoľkými som si začal písať. Martina mala úžasnú fotku na svojom profile. Viac ako týždeň sme si spolu písali niekoľkokrát denne. Snažil som sa ju pozvať na pohárik, na kávu, vôbec na to nereagovala, ako by som to nenapísal. Aj keď som pomerne vytrvalý, došiel som k názoru, že si chce len písať, čo je milé, ale hľadám niečo viac. Z ničoho nič sa všetko obrátilo, stretli sme sa v detskom centre aj s jej dievčatkom. Obe dievčatá sa mi páčili, ale rozhovor bol delený na veľmi krátke úseky, určované doletom naších detí. Myslím si, že som na všeličo zvyknutý, aj tak som bol trochu vydesený. Zostali sme v kontakte cez sms a maily. Maťa ma pozvala na varené víno do Budejovíc. Veľa sme rozprávali, prechádzali sa po námestí a šli sme aj lanovku tam a späť, bol to veľmi pekný večer. Stretávali sme sa častejšie aj s človiečikom, ktorý bol úplne v pohode a celé popoludnie sa bavil rovnako ako my. Pri prvom stretnutí bola rozjarená novými atrakciami po dvojtýždňovom marodovaní.

V tomto čase si zariaďujeme byt k spoločnému bývaniu, plánujeme spoločnú budúcnosť, tešíme sa na lepšie zajtrajšky.

Standa

Ďakujeme Vám, že sme sa u vás mohli zoznámiť.

S pozdravom Martina a Standa

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie

Rada by som zrušila moju registráciu u vás. Bola som s vami veľmi spokojná ako s kontaktom na Vás a aj ako zoznamku robíte. Je to na úrovni a naozaj ste mi hľadali zodpovedajúcich partnerov...

Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme

Zoznamky nie sú pre zúfalcov, už to vieme

Na prelome roku 2021 a 2022 sme si založili oba zoznamky. 1.2.2022 sme mali prvé rande, 12.6.2022 sme sa zosťahovali a 9.9.2023 sme sa vzali.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Veroniky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Veroniky

Potom som sa odhlásil z jednej, v televízii často vysielanej zoznamky a zostal len u ELITE DATE. Tam sa totiž nehrajú na to, že Vám každý deň, ako tie z televíznej reklamy, ponúknu hŕbu návrhov, ktoré však len málokedy vyhovujú tým kritériám, ktoré ste si nastavili. Z počiatku je aj tu návrhov samozrejme viac a nové dostanete v okamihu, keď sa niekto nový vhodný prihlási. Zato sa môžete spoľahnúť na to, že nový návrh od ELITE DATE vyhovuje vašim zadaným požiadavkám a zaoberať sa s nimi nie je strata času.

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jaroslava a Mira

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jaroslava a Mira

Registroval som sa už na mnohých gay zoznamkách, takže mám s čím porovnávať. Na väčšine z nich sú bohužiaľ rovnaké tváre. ELITE Date dávam bod za to, že cieli i na inú cieľovú skupinu ako ostatní. A možno práve preto som si tu našiel Mira. Zatiaľ sa pravidelne stretávame a poznávame. Držte nám palce, aby nám to vyšlo.

Michal -  ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote

Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote

..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..