Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny a Standu

Pekné popoludnie,

ospravedlňujeme sa za meškanie, pokúsili sme sa to s Martinou spísať. Snáď Vám to bude takto stačiť.

Zaregistrovala som sa. Urobila som dobre? Jasné, že áno, nie som ani prvá a ani posledná, kto sa registroval na zoznamke. Fotka? A sakra, čo keď sa nikto neozve .. Vybrala som fotku s dievčatkom, aby vedeli, že nie som len ja, ale sme dve.
Teda, napísal, fakt napísal... hm, sympaťák ... jé a má tiež dievčatko: o)
Čo keď sa bude chcieť stretnúť ?! No uvidíme ...
Teda, chce sa stretnúť, čo keď si nebudeme mať, čo povedať ... Musím vymyslieť stráženie, kde sa stretneme a sakra- čo si vezmem na seba ?!
Som strašne nervózna ... Teda, to je ON! To je ale krásny muž a tie oči ... Tak nielen oči má úžasné, ten hlas sa strašne dobre sa počúva. A vieš čo? Má široké ramená a hruď, musí byť super sa u ňho schovať do náručia ...
Dúfam, že sme sa nevideli naposledy, je mi s ním veľmi dobre ...
Nebolo to naposledy, je veľmi fajn a plánujeme spoločnú krajšiu budúcnosť ...

Martina

Po registrácii sa mi odfiltrovali ženy v blízkom okolí a pokúšal som sa ich osloviť. S niekoľkými som si začal písať. Martina mala úžasnú fotku na svojom profile. Viac ako týždeň sme si spolu písali niekoľkokrát denne. Snažil som sa ju pozvať na pohárik, na kávu, vôbec na to nereagovala, ako by som to nenapísal. Aj keď som pomerne vytrvalý, došiel som k názoru, že si chce len písať, čo je milé, ale hľadám niečo viac. Z ničoho nič sa všetko obrátilo, stretli sme sa v detskom centre aj s jej dievčatkom. Obe dievčatá sa mi páčili, ale rozhovor bol delený na veľmi krátke úseky, určované doletom naších detí. Myslím si, že som na všeličo zvyknutý, aj tak som bol trochu vydesený. Zostali sme v kontakte cez sms a maily. Maťa ma pozvala na varené víno do Budejovíc. Veľa sme rozprávali, prechádzali sa po námestí a šli sme aj lanovku tam a späť, bol to veľmi pekný večer. Stretávali sme sa častejšie aj s človiečikom, ktorý bol úplne v pohode a celé popoludnie sa bavil rovnako ako my. Pri prvom stretnutí bola rozjarená novými atrakciami po dvojtýždňovom marodovaní.

V tomto čase si zariaďujeme byt k spoločnému bývaniu, plánujeme spoločnú budúcnosť, tešíme sa na lepšie zajtrajšky.

Standa

Ďakujeme Vám, že sme sa u vás mohli zoznámiť.

S pozdravom Martina a Standa

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla

Musím ešte na záver povedať, že aj keď som bol registrovaný veľmi krátko, mal som z vášho štýlu zoznamky dobrý dojem. Je to spôsobené otázkami v dotazníku, ktoré vyvolávajú ďalšie otázky. Dáva to  ucelenejčší dojem o partnerovi, ktorého hľadám .....

Tomáš - Do mesiaca som tu našiel svoje dievča

Tomáš - Do mesiaca som tu našiel svoje dievča

Vrelo odporúčam danú zoznamku. Bol som s ňou veľmi spokojný.

Marek a Mirka - Moc vam dakujeme obaja za sancu aby sme sa mohli cez Vas najst

Marek a Mirka - Moc vam dakujeme obaja za sancu aby sme sa mohli cez Vas najst

Uz v ten den sme spolu dlho do noci volali a volali sme sa kazdy den 4 az 5 hod. Po tyzdni smebsa stretli tesne pred Vianocami a odvtedy sme spolu. 2 stretnutie prebehlo na Vianoce na polnocnej omsi. Doteraz sme stastni a prezivame nas spolocny pribeh vdaka Vam.

Už sa nemôžeme dočkať víkendu, keď budeme zase spolu

Už sa nemôžeme dočkať víkendu, keď budeme zase spolu

Keď už som strácal nádej, odpovedal som na profil ženy, kde som ani nedúfal, že by z toho niečo bolo. Ona však odpovedala, došlo k výmene niekoľkých mailov a krátko potom sme sa stretli.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Havla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Havla

Môj nový vzťah nechcem ničím ohroziť - veľmi mi na ňom záleží. Bolo, je a bude nutné rodiacej sa vzťah chrániť. Je málo čistých vzťahov a málo otvorených poctivých ľudí. My sme sa našli a budeme sa chrániť navzájom.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Drahomíry a Rudolfa

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Drahomíry a Rudolfa

Prvá schôdzka prebehla veľmi príjemne a zaujímavo v jej bydlisku. Po 3-hodinovom obede, keď sme sa príjemne porozprávali o živote, sme sa išli prejsť do botanickej záhrady. Nastala prietrž mračien a my, pritlačení k sebe, pod jedným malým dáždnikom, sme dorazili na zastávku električky. K nášmu úžasu sme nastúpili do starej električky, ktorá jazdila pred 50 rokmi.