Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky
Niekedy pred Vianocami som sa prihlásila na Vašu zoznamku, pretože je platená a teda možno predpokladať, že sú tu tí, čo sa chcú naozaj zoznámiť. Po niekoľkých pokusoch v komunikácii som pomaly prestala na túto zoznamku chodiť, až ma tu zaujal profil jedného, čo ešte nemal na profile fotku. Každý deň som od neho mala upozornenie, že som ho zaujala, tak som ho požiadala o foto. Dal si ho tam a tak nejako vznikol dôvod si vymeniť mobilné čísla.
Deň pred Veľkou nocou sme spolu protelefonovali 5 hodín v kuse a rozprávali si o všetkom možnom. Ráno na Veľkonočný pondelok opäť volal. Stál na benzínke v meste, kde bývam a pýtal sa, či prijmem jedného zblúdilého koledníkov. Išiel skoro 100 km, aby videl, s kým zvládol protelefonovat toľko hodín za jeden večer. Myslím si o sebe, že som celkom flegmatická, ale vzhľadom k tomu, že som ešte len vstávala, prehradenia ma dosť slušná panika.
Prvé rande v nočnej košeli? Smial sa :-), vraj mu to nevadí. Pri vysvetľovaní cesty ku ma, som panicky otvorila skriňu a zistila, že "nemám čo na seba", účes "ranné prebudenie" tiež nevystihoval žiadny módny trend, takže som si povedala o pol hodinku strpenie. Namaľovať sa, učesať sa, niečo v skrini nájsť a volal, že navigácia sklamala. Vyšla som teda na ulici. Našli sme sa.
Z auta vystúpil sympaťák s korbáčom, koledu ukončil bozkom ........ chvíľu sme si doma rozprávali, potom sme odišli do športového centra, zahrali si bowling, bozkávali sa pri prechádzke vo veľkonočnej fujavici a vo 14h odišiel. Od tej doby sa vídame pravidelne, on jazdí na mňa a ja k nemu a každý deň je krásny.
Veľké poďakovanie tímu Elite Date. Laďka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Za dva roky od zoznámenia sme sa vzali
Po troch mesiacoch sme sa sťahovali, o dva roky, na výročie nášho zoznámenia u Vás, sme sa 23.10. 2023 vzali.
Anka - Hlavne aby sa tu stretli spriaznené duše ako ja a môj Michal
...vďaka vašej zoznamke a mojej odvahe prihlasiť sa som v mojich 72 rokoch stretla muža v mojich rokoch...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli sa na schôdzke. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Prosím o zrušenie zoznamky, bola som tam 2 dni, ale mne sa zapáčil jeden muž a chcem komunikovať iba s ním.
Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova
Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.
Dobrý deň, rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercia ......