Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky

Niekedy pred Vianocami som sa prihlásila na Vašu zoznamku, pretože je platená a teda možno predpokladať, že sú tu tí, čo sa chcú naozaj zoznámiť. Po niekoľkých pokusoch v komunikácii som pomaly prestala na túto zoznamku chodiť, až ma tu zaujal profil jedného, ​​čo ešte nemal na profile fotku. Každý deň som od neho mala upozornenie, že som ho zaujala, tak som ho požiadala o foto. Dal si ho tam a tak nejako vznikol dôvod si vymeniť mobilné čísla.

Deň pred Veľkou nocou sme spolu protelefonovali 5 hodín v kuse a rozprávali si o všetkom možnom. Ráno na Veľkonočný pondelok opäť volal. Stál na benzínke v meste, kde bývam a pýtal sa, či prijmem jedného zblúdilého koledníkov. Išiel skoro 100 km, aby videl, s kým zvládol protelefonovat toľko hodín za jeden večer. Myslím si o sebe, že som celkom flegmatická, ale vzhľadom k tomu, že som ešte len vstávala, prehradenia ma dosť slušná panika.

Prvé rande v nočnej košeli? Smial sa :-), vraj mu to nevadí. Pri vysvetľovaní cesty ku ma, som panicky otvorila skriňu a zistila, že "nemám čo na seba", účes "ranné prebudenie" tiež nevystihoval žiadny módny trend, takže som si povedala o pol hodinku strpenie. Namaľovať sa, učesať sa, niečo v skrini nájsť a volal, že navigácia sklamala. Vyšla som teda na ulici. Našli sme sa.

Z auta vystúpil sympaťák s korbáčom, koledu ukončil bozkom ........ chvíľu sme si doma rozprávali, potom sme odišli do športového centra, zahrali si bowling, bozkávali sa pri prechádzke vo veľkonočnej fujavici a vo 14h odišiel. Od tej doby sa vídame pravidelne, on jazdí na mňa a ja k nemu a každý deň je krásny.


Veľké poďakovanie tímu Elite Date. Laďka

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra

Odvtedy sme si vymenili niekoľko správ, išli na niekoľko rande a od za necelý mesiac už sme boli spolu. Dnes je to skoro 3 mesiace a nemôžem si vynachváliť. Dokonca to bola jediná, s ktorou som si napísal.

Milan - ja som od prveho momentu vedel ze si rozumieme

Milan - ja som od prveho momentu vedel ze si rozumieme

Dohodli sme si dalsie rande a odvtedy sa stretavame viac menej pravidelne. Mame si co povedat a nielen to. Zalubili sme sa. A tiez sme zacali planovat spolocnu buducnost.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Vážení, pýtate sa na môj príbeh. Za tie dva mesiace, ktoré som si zaplatila, som sa neoboznámila s nikým Vlastne áno, boli to dva prípady, ktoré boli veľmi perspektívny, ale delila nás od seba pomerne veľká vzdialenosť, takže som to radšej ukončila. Chcela by som Vám touto cestou poďakovať, zachovali ste sa k moji osobe veľmi pekne a prajem Vám do ďalšieho podnikania veľa zdaru a ešte viac spokojných klientov. Míla. Ďakujem !!

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romana

Muj pribeh je nasledujuce: prezeral som si zoznamku a v mem profile som mal odkaz zo muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby sme spolu a stastni. Veľmi si rozumieme a mame sa moc radi. Vsem moc praje veľa šťastia. Roman Z.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie K.

TAK som sa zaregistrovala VLASTNE OMYLOM NA VASEJ zoznamke. Vo februári tohto roku MI chodilo VEĽA oznámení o zoznámenie ALE LEN JEDEN MA zaujal natoľko, ŽE SME SI 13 MARCA SPOLU začli telefonovať A 16 MARCA SME MALI Prvé rande. BOLA TO Láska na prvý pohľad.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny

S mojím terajším priateľom sme sa po písomnom zoznámení na druhýkrát stretli, padli sme si do ,,oka,,. Stretnutia sa opakovali, čas plynul vynikajúco, zostali sme spolu...