Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky
Niekedy pred Vianocami som sa prihlásila na Vašu zoznamku, pretože je platená a teda možno predpokladať, že sú tu tí, čo sa chcú naozaj zoznámiť. Po niekoľkých pokusoch v komunikácii som pomaly prestala na túto zoznamku chodiť, až ma tu zaujal profil jedného, čo ešte nemal na profile fotku. Každý deň som od neho mala upozornenie, že som ho zaujala, tak som ho požiadala o foto. Dal si ho tam a tak nejako vznikol dôvod si vymeniť mobilné čísla.
Deň pred Veľkou nocou sme spolu protelefonovali 5 hodín v kuse a rozprávali si o všetkom možnom. Ráno na Veľkonočný pondelok opäť volal. Stál na benzínke v meste, kde bývam a pýtal sa, či prijmem jedného zblúdilého koledníkov. Išiel skoro 100 km, aby videl, s kým zvládol protelefonovat toľko hodín za jeden večer. Myslím si o sebe, že som celkom flegmatická, ale vzhľadom k tomu, že som ešte len vstávala, prehradenia ma dosť slušná panika.
Prvé rande v nočnej košeli? Smial sa :-), vraj mu to nevadí. Pri vysvetľovaní cesty ku ma, som panicky otvorila skriňu a zistila, že "nemám čo na seba", účes "ranné prebudenie" tiež nevystihoval žiadny módny trend, takže som si povedala o pol hodinku strpenie. Namaľovať sa, učesať sa, niečo v skrini nájsť a volal, že navigácia sklamala. Vyšla som teda na ulici. Našli sme sa.
Z auta vystúpil sympaťák s korbáčom, koledu ukončil bozkom ........ chvíľu sme si doma rozprávali, potom sme odišli do športového centra, zahrali si bowling, bozkávali sa pri prechádzke vo veľkonočnej fujavici a vo 14h odišiel. Od tej doby sa vídame pravidelne, on jazdí na mňa a ja k nemu a každý deň je krásny.
Veľké poďakovanie tímu Elite Date. Laďka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřího
Nebudem zabiehať do podrobností, ale bol to víkend z ríše snov, no a obaja veríme, že ďalšie budú nasledovať a že už nás nič nerozdelí a že časom vyriešime aj tú prekliatu vzdialenosť. Zatiaľ je náš vzťah v prvopočiatočnej nádhernosti, asi trošku fungujú ružové okuliare, ale hlavne nás to oboch zbavilo smútku a blbej nálady. Teraz je už len na nás, čo s tým ďalej.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evy
Asi po pol roku som mal šťastie. Začal som si písať s jednou milou, krásnou a múdrou dievčinou. Na druhý deň sme si vymenili telefónne čísla a písali si už teda cez telefón. Za pár dní sme sa stretlii a asi o týždeň znova. Do dievčaťa menom Evička som sa zamiloval. Tešil som sa na každú správu a zavolanie, ale aj na ďalšie stretnutie a na tie krásne bozky. Na jej vôňu a objatie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radka
Moja skúsenosť je pozitívna a hlavne nevzdávať sa a komunikovať. Po nejakej dobe som sa zoznámil s príma kamarátkou a sme spolu spokojní. Sme radi, že sme sa tu zoznámili.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy a Ladislava
Prajem všetkým, ktorí majú skutočný záujem o zoznámenie, aby im to vyšlo a našli si partnera ako ja. Viete, nie je to vždy len o sexe, ako si mnoho ľudí na zoznamke myslí, ale sú aj iné, oveľa lepšie hodnoty a príležitosti na zoznámenie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.
Dobrý deň, rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercia ......
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alex
Napísal mi prvý, 5 dní som ho ,,ignorovala,, až som mu napísala. Začalo denné písanie, stretnutia, vzťah, bývanie a už bude 6 mesiacov čo sme spolu. ĎAKUJEME A VRELO ODPORÚČAME ZOZNAMKU. A💙B