Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Laďky

Niekedy pred Vianocami som sa prihlásila na Vašu zoznamku, pretože je platená a teda možno predpokladať, že sú tu tí, čo sa chcú naozaj zoznámiť. Po niekoľkých pokusoch v komunikácii som pomaly prestala na túto zoznamku chodiť, až ma tu zaujal profil jedného, ​​čo ešte nemal na profile fotku. Každý deň som od neho mala upozornenie, že som ho zaujala, tak som ho požiadala o foto. Dal si ho tam a tak nejako vznikol dôvod si vymeniť mobilné čísla.

Deň pred Veľkou nocou sme spolu protelefonovali 5 hodín v kuse a rozprávali si o všetkom možnom. Ráno na Veľkonočný pondelok opäť volal. Stál na benzínke v meste, kde bývam a pýtal sa, či prijmem jedného zblúdilého koledníkov. Išiel skoro 100 km, aby videl, s kým zvládol protelefonovat toľko hodín za jeden večer. Myslím si o sebe, že som celkom flegmatická, ale vzhľadom k tomu, že som ešte len vstávala, prehradenia ma dosť slušná panika.

Prvé rande v nočnej košeli? Smial sa :-), vraj mu to nevadí. Pri vysvetľovaní cesty ku ma, som panicky otvorila skriňu a zistila, že "nemám čo na seba", účes "ranné prebudenie" tiež nevystihoval žiadny módny trend, takže som si povedala o pol hodinku strpenie. Namaľovať sa, učesať sa, niečo v skrini nájsť a volal, že navigácia sklamala. Vyšla som teda na ulici. Našli sme sa.

Z auta vystúpil sympaťák s korbáčom, koledu ukončil bozkom ........ chvíľu sme si doma rozprávali, potom sme odišli do športového centra, zahrali si bowling, bozkávali sa pri prechádzke vo veľkonočnej fujavici a vo 14h odišiel. Od tej doby sa vídame pravidelne, on jazdí na mňa a ja k nemu a každý deň je krásny.


Veľké poďakovanie tímu Elite Date. Laďka

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Za dva roky od zoznámenia sme sa vzali

Za dva roky od zoznámenia sme sa vzali

Po troch mesiacoch sme sa sťahovali, o dva roky, na výročie nášho zoznámenia u Vás, sme sa 23.10. 2023 vzali.

Anka - Hlavne aby sa tu stretli spriaznené duše ako ja a môj Michal

Anka - Hlavne aby sa tu stretli spriaznené duše ako ja a môj Michal

...vďaka vašej zoznamke a mojej odvahe prihlasiť sa som v mojich 72 rokoch stretla muža v mojich rokoch...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli sa na schôdzke. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Prosím o zrušenie zoznamky, bola som tam 2 dni, ale mne sa zapáčil jeden muž a chcem komunikovať iba s ním.

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Aj keď nás delia desiatky kilometrov, chceme sa stretnúť znova

Prajeme všetkým veľa šťastia pri hľadaní svojej druhej polovičky a nevzdávajte to, :-) aj keď to na prvý pohľad môže vyzerať, že sa líšite ako zima a leto, možno zistíte, že Vám ten druhý ukáže iný pohľad a Vám sa život úplne úžasne obohatí.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie P.B.

Dobrý deň, rád by som sa s Vami podelil o skúsenosť s Vašou firmou. V januári som ukončil dlhoročný vzťah s vydatou partnerkou a zrazu som zostal opustený. Začal som prezerať rôzne "zoznamky". U Vás ma zaujalo "zoznámenie bez rizika". Nedočkavo som otváral poštu a čítal ten som Vami odporúčanej ponuky. Začal som si dopisovať s pani, ktorá mala rovnakú skúsenosť so zadaným partnerom. Dopisovanie sme začali 14 dní pred vypršaním, mnou zaplateným termínom inzercia ......