Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Dobrý deň,
máte úplnú pravdu, že dnešná doba je hektická a nie je veľa času :) a o to menej, keď si užívate spoločné chvíle s priateľom.
Je to niečo viac, ako sedem mesiacov, kedy som mala možnosť vďaka Vašej zoznamke spoznať báječného muža. Ale aj ja som si na toho svojho pána "božského" musela chvíľu počkať :)
Predplatila som si ročné členstvo, pretože som nechcela uponáhľať zoznámenie len kvôli tomu že si predplatím len mesiac. Ale vôbec to nebolo jednoduché, ako si každý predstavuje, že pôjde na jednu dve schôdzku a stretne toho "pravého". Zhruba po pol roku, keď som napísala stovky správ a absolvovala asi dvadsať stretnutí, keď som bola sklamaná a otrávená a hovorila si, prečo nemôžem nájsť niekoho "normálneho", som dokonca natrafila na "podvodníka", ktorý sa zaujímal predovšetkým o výšku môjho účtu a zabezpečenie a po prvej schôdzke mi sľuboval nové auto a bývanie v luxusnej vile a báječnú dovolenku. Ďalšie báječné zoznámenie bolo s mužom, keď som po troch mesiacoch spoločného spolužitia zistila, že sa cez všetky plány ďalej na zoznamke zoznamuje a hľadá tú pravú! Nie všetci sú úprimní, prosím nebuťte rovnako naivné a dôverčivá ako ja.
A keď som už nikomu neverila a zanevrela som na všetkých chlapov, ale tikot biologických hodín ma predsa len donútil opäť prísť k zoznamke a pozrieť sa na nové "odporúčania", bol tam on, hneď ma zaujala jeho profilová fotka, jeho podmanivý pohľad a príjemný úsmev, potom sme si vymenili niekoľko správ a počas týždňa si dohodli schôdzku a teraz už spolu bývame a plánujeme spoločný život a rodinu.
V dnešnej dobe je náročné sa zoznámiť, ale nevzávajte to. Tiež som neverila, že ten pravý príde. Hold neprišiel on, musela som si ho nájsť :) Tak veľa ŠŤASTIA v hľadaní a nestrácajte vieru, keď to nevyšlo teraz, vyjde to nabudúce ...
ivana
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nikol a Jaroslava
Som za neho veľmi vďačná, pretože takého dobrého človeka dnes nájsť je unikum. Viem, že ma má veľmi rád. Chodíme spolu tancovať, na koncerty a do kina. Ďalej spolu jazdíme na výlety a pod. Rozumiem si aj s jeho rodinou.
Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu
Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Františka a Vlasty
Prežili sme spolu štyri úžasné dni a zistili sme, že si vo všetkých ohľadoch neuveriteľne rozumieme. Potom ďalšie telefonovanie a Vlasta sa niekoľkokrát vrátila do môjho profilu na zoznamke. Dnes sme sa dohodli, že sa vezmeme v závere tohto roka. Obaja sa vzájomne milujeme a dôverujeme si.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřího a Zdenky
Mily Tyme Elitedate, zvlast Veronike Aj kolegyňami, ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z dal od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michaely
Hneď po štyroch dňoch sme si dohodli prvé rande ... zaiskrilo to medzi nami a zbližovanie, poznávanie sa pokračuje a obaja sme za to vďační a prežívame pekné spoločné chvíle.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Barbory
Za to vďačím práve týmto stránkam, nerada hovorím "zoznamka", pretože to je výraz, ktorý v ľuďoch vyvoláva pochybnosti, možno úsmev, možno aj opovrhnutie. Nazvala by som to skôr miestom, kde hľadajú ľudia, ktorí to myslia vážne. Trebárs my si už po troch mesiacoch známosti spolu zariaďujeme byt, čo keby mi niekto pred tými tromi mesiacmi povedal, tak by som si akurát poklopkala na čelo.