Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Dobrý deň,
máte úplnú pravdu, že dnešná doba je hektická a nie je veľa času :) a o to menej, keď si užívate spoločné chvíle s priateľom.
Je to niečo viac, ako sedem mesiacov, kedy som mala možnosť vďaka Vašej zoznamke spoznať báječného muža. Ale aj ja som si na toho svojho pána "božského" musela chvíľu počkať :)
Predplatila som si ročné členstvo, pretože som nechcela uponáhľať zoznámenie len kvôli tomu že si predplatím len mesiac. Ale vôbec to nebolo jednoduché, ako si každý predstavuje, že pôjde na jednu dve schôdzku a stretne toho "pravého". Zhruba po pol roku, keď som napísala stovky správ a absolvovala asi dvadsať stretnutí, keď som bola sklamaná a otrávená a hovorila si, prečo nemôžem nájsť niekoho "normálneho", som dokonca natrafila na "podvodníka", ktorý sa zaujímal predovšetkým o výšku môjho účtu a zabezpečenie a po prvej schôdzke mi sľuboval nové auto a bývanie v luxusnej vile a báječnú dovolenku. Ďalšie báječné zoznámenie bolo s mužom, keď som po troch mesiacoch spoločného spolužitia zistila, že sa cez všetky plány ďalej na zoznamke zoznamuje a hľadá tú pravú! Nie všetci sú úprimní, prosím nebuťte rovnako naivné a dôverčivá ako ja.
A keď som už nikomu neverila a zanevrela som na všetkých chlapov, ale tikot biologických hodín ma predsa len donútil opäť prísť k zoznamke a pozrieť sa na nové "odporúčania", bol tam on, hneď ma zaujala jeho profilová fotka, jeho podmanivý pohľad a príjemný úsmev, potom sme si vymenili niekoľko správ a počas týždňa si dohodli schôdzku a teraz už spolu bývame a plánujeme spoločný život a rodinu.
V dnešnej dobe je náročné sa zoznámiť, ale nevzávajte to. Tiež som neverila, že ten pravý príde. Hold neprišiel on, musela som si ho nájsť :) Tak veľa ŠŤASTIA v hľadaní a nestrácajte vieru, keď to nevyšlo teraz, vyjde to nabudúce ...
ivana
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja a Zdenky
Mily Tyme Elitedate, zvlast Veronicu Aj kolegyne. Ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z diaľky od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! Bol som v sobotu vo Vrannem / Vltavou, odkiaľ je Zdenička, ktora mi odpovedala z vasu zoznamky. Jeste som sa tak dlho nepobavil, nezasmial! ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Drahomíry a Rudolfa
Prvá schôdzka prebehla veľmi príjemne a zaujímavo v jej bydlisku. Po 3-hodinovom obede, keď sme sa príjemne porozprávali o živote, sme sa išli prejsť do botanickej záhrady. Nastala prietrž mračien a my, pritlačení k sebe, pod jedným malým dáždnikom, sme dorazili na zastávku električky. K nášmu úžasu sme nastúpili do starej električky, ktorá jazdila pred 50 rokmi.
Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody
Zhruba po mesiaci a pol hľadania som si začala písať s Kamilom, vzdialeným odo mňa 50km. Písanie sme neskôr vymenili za telefonovanie a nakoniec sa aj zišli.
Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu
Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Simony
Prvé stretnutie v kaviarni napovedalo o vzájomných sympatiách ... Následné oťukávanie na našich výletoch, vzájomných návštevách a dovolenkách vyústilo v spoločné bývanie. Každý deň sa teším z prítomnosti spriaznenej duše a užívam si novo nadobudnutý nový život. To všetko vďaka Vám.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie a Zdena
Moja rada znie -dajte si záležať na profile. Dajte si tam naozaj pekné fotografie, na ktorých sa sami sebe páčite a potom tiež zahrňte do tých posledných troch otázok niečo osobnejšie, milé a príjemné. Nebuďte odmeraní a strohí, ale otvorení a pozitívni. Nikto predsa nechce mať vedľa seba nejakého mrzúta! Ja- pretože som trošku ukecaná, som sa v profile trochu viac, ale hlavne úprimne rozpísala. A viete, čo mi na to potom povedal Zdeno? Na tak nádhernémý profil jednoducho nešlo nenapísať ... :-) Tak dievčatá, buďte chytré a zoberte rozum do hrsti :-D