Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ilony
Dobrý deň.
Na zoznamku Elitedate ma upozornila kamarátka - jedného dňa mi jednoducho od nej pristál v schránke odkaz s tým, že to tam mám skúsiť a zaregistrovať sa.
Mala som viac ako 43 rokov, keď ma po sedemročnom vzťahu opustil priateľ. Pretože to prišlo zo dňa na deň, bez akéhokoľvek náznaku, bola som z toho veľmi rozrušená a vôbec som si nedokázala predstaviť, ako sa vo svojom veku budem zoznamovať, keď nikam nechodím, kamarátky sú zadané a ja okrem cesty do práce nič iné nepoznám. A že som nechcela zostať sama, to bolo viac než jasné, deti už mám dospelé a nepotrebujú ma toľko.
Preto pre mňa internetová zoznamka bola riešením. Síce mi pár ľudí nahováralo, že nikto normálny sa takto nezoznamuje, ale chcela som to skúsiť. Zaregistrovala som sa na Elitedate necelý mesiac pred Vianocami a na Vianoce som už nebola sama. Oslovilo ma niekoľko mužov, ale najviac ma zaujal jeden, ktorý býval neďaleko. V parametroch hľadania som si vtedy objednala svoj kraj, nestála som o lásku na diaľku. Chcela som niekoho, kto bude vedľa mňa večer zaspávať a ráno sa vedľa mňa prebúdzať. Postupne sme si vymenili zopár správ a zistili sme, že sa teoreticky môžeme poznať už dávno, z detstva. O to zvedavejší sme boli na osobné stretnutie. To sa uskutočnilo asi 14 dní pred Vianocami. Ešte v ten týždeň mal priateľ narodeniny, tak som ho pozvala do divadla a už to išlo. Veci vzali rýchly spád, stretali sme sa denne a na Vianoce už býval u mňa. V našom veku nie je čas strácať čas.
Bezchybne zapadol do rodiny, hrozne si rozumie s mojím bratom. Aj keď sme zistili hneď na začiatku, že veľa spoločných záujmov nemáme, priateľ rýchlo podľahol tým mojim - práca na záhrade (skôr býval v byte), cykloturistika, prechádzky, vodáctvo. Okrem tancovania sa zatiaľ pustil do všetkého, čo som mu ponúkla a ako rád hovorí, so mnou sa mu páčia všetky aktivity, ktoré už roky nerobil.
Len pre zaujímavosť - priateľovi predpovedala zoznámenie veštica, ktorú navštívil asi mesiac pred registráciu na Elitedate. Vyslovene mu povedala, že sa zoznámi na Vašej zoznamke, že si nájde pani s domom, pretože žiť v byte v centre mesta sa mu nepáčilo.
Po pol roku sme stále šťastní a plní života. Vďaka Vám máme obaja zase pocit, že život stojí za to, keď má človek po boku niekoho, o koho sa môže vždy oprieť.
Ilona V.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Chceli sme od života lásku a parťáka do nepohody
Zhruba po mesiaci a pol hľadania som si začala písať s Kamilom, vzdialeným odo mňa 50km. Písanie sme neskôr vymenili za telefonovanie a nakoniec sa aj zišli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja
Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny
Dobrý večer, chcela by som Vám veľmi poďakovať, lebo som sa vďaka Vašej zoznamke zoznámila s úžasným mužom - presne takým, o ktorom som celý život snívala, ale neverila som, že by mohol existovať aj v skutočnosti. Takže už dva mesiace prežívame čarovný vzťah. Už pri prvom stretnutí sme vedeli, že spolu chceme byť - sympatie boli obojstranné. Obaja sme si v živote prežili náročná obdobia, takže si vieme všetkého pekného vážiť. Od začiatku si na nič nehráme, je nám spolu krásne a všetky voľné chvíle trávime spoločne. Máme sa veľmi radi a veríme, že to tak bude navždy. Nebyť Vašej zoznamky, určite by sme sa nepoznali. Moc ďakujem a prajem všetkým veľa šťastia. Helena
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka
Môj, náš príbeh bol priamo učebnicový, zoznámili sme sa hneď zo začiatku svojho členstva, vymenili sme si pár listov v réžii Elitedate, potom som prešli na súkromné adresy.Setkali sme sa a zdá sa že sa všetko dobre vyvíjí.Minulý týždeň sme spolu boli na krátkom pobyte v kúpeľoch. Vidíme sa najmä cez víkendy, ale aj v týdnu.Nechci to zakríknuť, ale myslím že sme sa vďaka vám našli.Děkujeme Mirek a Jana
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja
Vašu zoznamku všade chválim a všade vrelo odporúčam. Chce to však byť aktívny a nebáť sa oslovovať, potom to ide skoro samo.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny
Vážení, pýtate sa na môj príbeh. Za tie dva mesiace, ktoré som si zaplatila, som sa neoboznámila s nikým Vlastne áno, boli to dva prípady, ktoré boli veľmi perspektívny, ale delila nás od seba pomerne veľká vzdialenosť, takže som to radšej ukončila. Chcela by som Vám touto cestou poďakovať, zachovali ste sa k moji osobe veľmi pekne a prajem Vám do ďalšieho podnikania veľa zdaru a ešte viac spokojných klientov. Míla. Ďakujem !!