Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ilony
Dobrý deň.
Na zoznamku Elitedate ma upozornila kamarátka - jedného dňa mi jednoducho od nej pristál v schránke odkaz s tým, že to tam mám skúsiť a zaregistrovať sa.
Mala som viac ako 43 rokov, keď ma po sedemročnom vzťahu opustil priateľ. Pretože to prišlo zo dňa na deň, bez akéhokoľvek náznaku, bola som z toho veľmi rozrušená a vôbec som si nedokázala predstaviť, ako sa vo svojom veku budem zoznamovať, keď nikam nechodím, kamarátky sú zadané a ja okrem cesty do práce nič iné nepoznám. A že som nechcela zostať sama, to bolo viac než jasné, deti už mám dospelé a nepotrebujú ma toľko.
Preto pre mňa internetová zoznamka bola riešením. Síce mi pár ľudí nahováralo, že nikto normálny sa takto nezoznamuje, ale chcela som to skúsiť. Zaregistrovala som sa na Elitedate necelý mesiac pred Vianocami a na Vianoce som už nebola sama. Oslovilo ma niekoľko mužov, ale najviac ma zaujal jeden, ktorý býval neďaleko. V parametroch hľadania som si vtedy objednala svoj kraj, nestála som o lásku na diaľku. Chcela som niekoho, kto bude vedľa mňa večer zaspávať a ráno sa vedľa mňa prebúdzať. Postupne sme si vymenili zopár správ a zistili sme, že sa teoreticky môžeme poznať už dávno, z detstva. O to zvedavejší sme boli na osobné stretnutie. To sa uskutočnilo asi 14 dní pred Vianocami. Ešte v ten týždeň mal priateľ narodeniny, tak som ho pozvala do divadla a už to išlo. Veci vzali rýchly spád, stretali sme sa denne a na Vianoce už býval u mňa. V našom veku nie je čas strácať čas.
Bezchybne zapadol do rodiny, hrozne si rozumie s mojím bratom. Aj keď sme zistili hneď na začiatku, že veľa spoločných záujmov nemáme, priateľ rýchlo podľahol tým mojim - práca na záhrade (skôr býval v byte), cykloturistika, prechádzky, vodáctvo. Okrem tancovania sa zatiaľ pustil do všetkého, čo som mu ponúkla a ako rád hovorí, so mnou sa mu páčia všetky aktivity, ktoré už roky nerobil.
Len pre zaujímavosť - priateľovi predpovedala zoznámenie veštica, ktorú navštívil asi mesiac pred registráciu na Elitedate. Vyslovene mu povedala, že sa zoznámi na Vašej zoznamke, že si nájde pani s domom, pretože žiť v byte v centre mesta sa mu nepáčilo.
Po pol roku sme stále šťastní a plní života. Vďaka Vám máme obaja zase pocit, že život stojí za to, keď má človek po boku niekoho, o koho sa môže vždy oprieť.
Ilona V.
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať Elite Date. Je to zoznamka na úrovni a aj keď som tu bola krátko (necelé 2 mesiace), našla som tu partnera, priateľa, skrátka muža, ktorý mi imponuje a myslím, že si dobre rozumieme. Chcela by som touto cestou podporiť ženy, ktoré sa cítia byť veľa ublíženej z predchádzajúceho vzťahu a sú presvedčené o tom, že sa to nemôže zmeniť ... Aj ja som bola nedôverčivá ... ale kto nechce ísť šťastie naproti, samo ho nestretne: - ) Prajem veľa šťastia. Jana
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka
Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Stále máme po takmer 2 mesicoch obaja rovnaký pocit, aj keď určite problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Napíšem Vam po roku, či nam to naozaj vydržalo. :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marty
Po výmene 3 informácií na čete, som navrhla stretnutie na pol ceste od našich bydlísk. Prišiel s ružou a hneď ma objal. Neskutočné. Máme veľa spoločných záľub a vieme sa rozprávať o všetkom. Je to začiatok, uvidí sa.
Stala som sa manželkou môjho úžasného manžela
Kto veria na zázraky, tomu sa dejú. A mňa sa jeden práve deje. ON ma tiež jednoducho našiel...a nebál sa ísť za hviezdou... tak sa s vami všetkými lúčim.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Našli sme sa vďaka vašej stránke a po štyroch dňoch písania bolo prvé stretnutie, pretože bolo jasne, že sa musíme vidieť. O tri dni sme sa museli vidieť opäť a sú to už styri mesiace čo sme spolu a už riešime spoločne bývanie. Chceme Vám za to poďakovať. Prežívame najkrajšie obdobie v našich životoch a i keď sme obaja do toho išli s malou dušičkou, oplatilo sa... našli sme sa. Nikdy sme tak šťastní neboli.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry
Rozprávali sme sa a stále bolo o čom. Pozval ma na kávu a sushi a išli sme sa prejsť. Začalo sa stmievať a bola romantika, tak využil situáciu a dal mi pusu. Jedno z najkrajších rande, aké som mala. A týmto chcem poďakovať Vám za umožnenie zoznámenia.