Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany
Dobrý deň,
chcem sa vám touto cestou poďakoať, prostredníctvom Elite som sa stretla s mojou druhou polovičkou a životným partnerom. Bolo by nemožné sa v bežnom živote stretnúť, pretože nás delila vzdalenost 250km.
Po tom, čo som po niekoľko ročnom vzťahu bola asi rok sama a absolvovala niekoľko stretnutí, stretávanie sa s mužmi, ktorí mi na 100% nevyhovovali, som sa rozhodla založiť si zoznamku, ako moznosť nájsť si toho vysnívaného muža (som celkom náročná), veľmi som tomu neverila a po predošlých skúsenostiach som už bola dokonca zmierená s tým. že ak ho nenájdem, budem sama. V dnešnej hektickej dobe som zistila, že je naozaj problém niekoho nájsť.
Teraz viem, že všetko je to zrejme aj o náhode. Hneď v deň mojej registrácie ma oslovil Martin. Páčil sa mi, ale ja som sa tomu zoznámeniu celkom bránila, hovorila som si, predsa len, tá vzdialenost (250km), chcem si život uľahčiť, nie ešte skomplikovať, tak som odolávala a snažila sa zoznamovať skôr s mužmi z okolia môjho bydliska. Ale stále som udržiavala kontakt s Martinom. Krásne sme si písali, bolo výrazné, ze sme naozaj naladení na rovnakej vlne.
Tak sme sa dohodli asi po mesiaci na schôdzke, on prišiel za mnou. Vtedy preskočila iskra a zamilovali sme sa do seba. Teraz, po skúsenostiach z bývalých vzťahov si dovolím povedať, že s ním je to iné. Je to proste ten pravý. A nikoho iného už nechcem. Je fajn, že to cíti rovnako. Stretávme sa pomerne často, podnikáme veľa vecí spoločne. Ani vzdialenosť nie je prekážkou, vždy sa to dá nejako urobiť. Ako sa hovorí - láska hory prenáša. :) Aktuálne plánujeme spoločné bývanie, vízia našej budúcnosti, aj ďalšie dôležité kroky, ako je svadba a dieťa.
Veľmi Vám teda ďakujem touto cestou za to, že mi zoznamka EliteDate zmenila život k lepšiemu a pomohla mi nájsť lásku. Prajem všetkým úspešné zoznámenie a aspoň to skúste, veľa šťastia!!!
Ďakujem.
S prianím pekného dňa
Hana
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky
Prosím o zrušenie zoznamky, bola som tam 2 dni, ale mne sa zapáčil jeden muž a chcem komunikovať iba s ním.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Terezy
Ja odporca zoznamiek si ju založím a o dva dni na to sa stane toto? Iniciatívne som si teda vo štvrtok účet deaktivovala, pretože som citila, že už sa s nikým iným vidiet nechcem ... Odišla som za Tomášom aj na predĺžený víkend ... Vzala som si dovolenku a využila sviatky ... Takže sme spolu boli od piatku až do utorka ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky
Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . .
V stretnutiach a telefonátoch pokračujeme dodnes a som šťastná
Prostredníctvom Vašej zoznamky som nadviazala kontakt s mužom, ktorý mi podľa svojho vyplneneho formulára bol sympatický. Samozrejme zaujala aj fotka. Začali sme si písať, potom telefonovať, až z toho bolo veľmi príjemné stretnutie.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marianny
Zaregistrovala som sa len pred pár dňami. Už po prvej jeho vete som vedela ze je to výnimočný muž. Začali sme si písať a už po pár hodinách sme vedeli ze k sebe patríme. Sme len druhý deň spolu tak je ešte skoro povedať co bude ďalej. No keď príde k nejakej radikálnej zmene vy budete prvý co sa to dozviete.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy
Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor ....