Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Dobrý deň,

chcem sa vám touto cestou poďakoať, prostredníctvom Elite som sa stretla s mojou druhou polovičkou a životným partnerom. Bolo by nemožné sa v bežnom živote stretnúť, pretože nás delila vzdalenost 250km.

Po tom, čo som po niekoľko ročnom vzťahu bola asi rok sama a absolvovala niekoľko stretnutí, stretávanie sa s mužmi, ktorí mi na 100% nevyhovovali, som sa rozhodla založiť si zoznamku, ako moznosť nájsť si toho vysnívaného muža (som celkom náročná), veľmi som tomu neverila a po predošlých skúsenostiach som už bola dokonca zmierená s tým. že ak ho nenájdem, budem sama. V dnešnej hektickej dobe som zistila, že je naozaj problém niekoho nájsť.

Teraz viem, že všetko je to zrejme aj o náhode. Hneď v deň mojej registrácie ma oslovil Martin. Páčil sa mi, ale ja som sa tomu zoznámeniu celkom bránila, hovorila som si, predsa len, tá vzdialenost (250km), chcem si život uľahčiť, nie ešte skomplikovať, tak som odolávala a snažila sa zoznamovať skôr s mužmi z okolia môjho bydliska. Ale stále som udržiavala kontakt s Martinom. Krásne sme si písali, bolo výrazné, ze sme naozaj naladení na rovnakej vlne.

Tak sme sa dohodli asi po mesiaci na schôdzke, on prišiel za mnou. Vtedy preskočila iskra a zamilovali sme sa do seba. Teraz, po skúsenostiach z bývalých vzťahov si dovolím povedať, že s ním je to iné. Je to proste ten pravý. A nikoho iného už nechcem. Je fajn, že to cíti rovnako. Stretávme sa pomerne často, podnikáme veľa vecí spoločne. Ani vzdialenosť nie je prekážkou, vždy sa to dá nejako urobiť. Ako sa hovorí - láska hory prenáša. :) Aktuálne plánujeme spoločné bývanie, vízia našej budúcnosti, aj ďalšie dôležité kroky, ako je svadba a dieťa.


Veľmi Vám teda ďakujem touto cestou za to, že mi zoznamka EliteDate zmenila život k lepšiemu a pomohla mi nájsť lásku. Prajem všetkým úspešné zoznámenie a aspoň to skúste, veľa šťastia!!!

Ďakujem.

S prianím pekného dňa

Hana

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Stala som sa manželkou môjho úžasného manžela

Stala som sa manželkou môjho úžasného manžela

Kto veria na zázraky, tomu sa dejú. A mňa sa jeden práve deje. ON ma tiež jednoducho našiel...a nebál sa ísť za hviezdou... tak sa s vami všetkými lúčim.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Dobrý deň, ďakujem za mail a zároveň chcem povedať, že prostredníctvom vás som sa zoznámila s veľmi milým mužom, sme zamilovaní a všetok voľný čas trávime spolu ... Prajem vám plno takto spokojných dvojíc ... Eva

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra a Pavla

Vždy sa mi páčili chlapi. Nehanbím sa za to. Len ma mrzí, že Slováci hľadajú väčšinou iba sex. Ja mám sex tiež rád, ale chcem k nemu  i vzťah. Preto som sa registroval na ELITE Date. Bol som tu v kontakte s niekoľkými gaymi. S jedným si naozaj rozumiem, takže to spolu skúsime.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Asi uznáte, že toto naozaj nie je žiarivá reklama na vaše služby ... ale za seba môžem Elite Date len odporučiť, tie dva mesiace, čo som bola prémiovým členom, ma fakt bavili. Systém máte vychytaný a na  žiadnych úchylov som nenarazila ... a či je niečo, čo mi vadilo, tak to si fakt nespomeniem, lebo som tam včera vliezla po dlhých 7 mesiacoch len preto, aby som svoj účet zrušila ...

Aleny skúsenosť: Našla som tu svoju chýbajúcu polovičku

Aleny skúsenosť: Našla som tu svoju chýbajúcu polovičku

Vďaka Vašej profesionalite som sa vo svojich sedemdesiatich šiestich rokoch zoznámila s milým mužom. Bolo to tak trochu ako zásah úchvatnou energiou. Ako zázrak!

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romany

Keďže som tomu dala čas, tak sa po nejakom čase vo mne prebudila náklonnosť tiež a našli sme si k sebe cestu obaja. Odvedy sme nevynechali ani jednu príležitosť stretnúť sa.