Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hany

Dobrý deň,

chcem sa vám touto cestou poďakoať, prostredníctvom Elite som sa stretla s mojou druhou polovičkou a životným partnerom. Bolo by nemožné sa v bežnom živote stretnúť, pretože nás delila vzdalenost 250km.

Po tom, čo som po niekoľko ročnom vzťahu bola asi rok sama a absolvovala niekoľko stretnutí, stretávanie sa s mužmi, ktorí mi na 100% nevyhovovali, som sa rozhodla založiť si zoznamku, ako moznosť nájsť si toho vysnívaného muža (som celkom náročná), veľmi som tomu neverila a po predošlých skúsenostiach som už bola dokonca zmierená s tým. že ak ho nenájdem, budem sama. V dnešnej hektickej dobe som zistila, že je naozaj problém niekoho nájsť.

Teraz viem, že všetko je to zrejme aj o náhode. Hneď v deň mojej registrácie ma oslovil Martin. Páčil sa mi, ale ja som sa tomu zoznámeniu celkom bránila, hovorila som si, predsa len, tá vzdialenost (250km), chcem si život uľahčiť, nie ešte skomplikovať, tak som odolávala a snažila sa zoznamovať skôr s mužmi z okolia môjho bydliska. Ale stále som udržiavala kontakt s Martinom. Krásne sme si písali, bolo výrazné, ze sme naozaj naladení na rovnakej vlne.

Tak sme sa dohodli asi po mesiaci na schôdzke, on prišiel za mnou. Vtedy preskočila iskra a zamilovali sme sa do seba. Teraz, po skúsenostiach z bývalých vzťahov si dovolím povedať, že s ním je to iné. Je to proste ten pravý. A nikoho iného už nechcem. Je fajn, že to cíti rovnako. Stretávme sa pomerne často, podnikáme veľa vecí spoločne. Ani vzdialenosť nie je prekážkou, vždy sa to dá nejako urobiť. Ako sa hovorí - láska hory prenáša. :) Aktuálne plánujeme spoločné bývanie, vízia našej budúcnosti, aj ďalšie dôležité kroky, ako je svadba a dieťa.


Veľmi Vám teda ďakujem touto cestou za to, že mi zoznamka EliteDate zmenila život k lepšiemu a pomohla mi nájsť lásku. Prajem všetkým úspešné zoznámenie a aspoň to skúste, veľa šťastia!!!

Ďakujem.

S prianím pekného dňa

Hana

 

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jitky

Cez vašu zoznamku som sa zoznámila s veľmi príjemným mužom, síce to dopadlo inak, ale muži sú tam naozaj na úrovni a mala som dobré skúsenosti. Veľmi odporúčam túto zoznamku.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja

Chvíľu sme si dopisovali. Potom musela odísť do cudziny a ja už myslel ze sa neozve. Ozvala, dali som si stretnutie v piatok a už pri prvom pohľade z očí do očí sme vedeli ze je to ono. Bola krásna romantická prechádzka, obed, ďalšie prechádzka a stále bolo o čom rozprávať. Pri rozlúčke nádherným bozkom som obaja vedeli zo to nie je posledný ....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Václava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Václava

Vaša zoznamka Elite Date je na kvalitný a vysokej úrovni. Páči sa mi spôsob, ktorým je možné sa stať jej členom a ako je vytvorená. Rovnako tak som spokojný s možnosťou rôznych foriem úhrady Vašich služieb. Som veľmi spokojný. Ďakujem celému pracovnému tímu za profesionálny prístup a hľadanie riešení pre klienta. Václav

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlastimila a Viery

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlastimila a Viery

Prežili sme spolu krásne Vianoce a aj privítali Nový rok. Trávime spolu všetok čas a je nám čím ďalej, tým krajšie. Za tento zázrak, nebojíme sa to tak napísať, ďakujeme ELITE Date.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Timey

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Timey

Možno po piatich mailoch som cítila, že by to mohlo víjsť . Bol milý, múdry, vtipný a  záhadný lebo bol bez fotky. Napriek tomu ma zaujal a vedela som že ho chcem naprv čítať a potom vidieť. A hlavne netlačil na pílu a bol trpezlivý. No a včerajšie stretnutie ma nesklamalo. Sadli sme si aj duševne .

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlaďky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlaďky

Ďakujem Vám za služby. Už som si partnera našla a to vďaka Vašej zoznamke. Mnohokrát ďakujem Vášmu tímu a službám, ktoré robíte pre ľudí. Keby do budúcna bolo treba využiť Vašich služieb, tak je rada obnovím. S pozdravom Vlaďka K.