Silvia - Vzájomné sympatie spravili z nášho stretnutia dokonalý začiatok nášho vzťahu
Dobrý večer,
posielam náš síce ešte krátky, ale zato intenzívny príbeh a rada vás budeme informovať o jeho pokračovaní.
S Romanom som sa zoznámila 20.2.25 po tom ako prejavil o mňa záujem. Vyše 2 týždňov sme si intenzivne pisali, spoznavali sa a nakoniec sme sa rozhodli stretnúť sa. Vzájomné sympatie spravili z nášho stretnutia dokonalý začiatok nášho vzťahu. Verime, ze nás čaká spoločný a láskyplný život.
Prajem veľa úspechov v práci pri zoznamovaní.
S pozdravom
Silvia
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Tomáša a Marty
Dobrý deň, neveril by som, že počas takej krátkej chvíle, ako sú dva mesiace, môžem k sebe vďaka zoznamke ELITE Date nájsť takého úžasného človeka, s ktorým by som chcel byť celý život. Ďakujem za to.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať Elite Date. Je to zoznamka na úrovni a aj keď som tu bola krátko (necelé 2 mesiace), našla som tu partnera, priateľa, skrátka muža, ktorý mi imponuje a myslím, že si dobre rozumieme. Chcela by som touto cestou podporiť ženy, ktoré sa cítia byť veľa ublíženej z predchádzajúceho vzťahu a sú presvedčené o tom, že sa to nemôže zmeniť ... Aj ja som bola nedôverčivá ... ale kto nechce ísť šťastie naproti, samo ho nestretne: - ) Prajem veľa šťastia. Jana
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jiřího a Zdenky
Mily Tyme Elitedate, zvlast Veronike Aj kolegyňami, ste uzasny tym a spolahlivy. Dokážete zblížiť ľudí z dal od seba, co je supr. Konecne som nesmierne šťastný. Na treti pokus to vyslo! ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Víta
Vďaka vašej zoznamke som sa stretol s dievčaťom, ktoré som už poznal, ale nevideli sme sa a neboli sme v kontakte osem rokov.
Bola to náhoda alebo osud, to už je jedno. Môj život dostal zmysel.
Za dva roky od zoznámenia sme sa vzali
Po troch mesiacoch sme sa sťahovali, o dva roky, na výročie nášho zoznámenia u Vás, sme sa 23.10. 2023 vzali.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja
ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem... klobúk dole a palec hore :-D ...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek