Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marie
Dobrý večer,
na zoznamke Elitedate som sa zaregistrovala na začiatku roka po rozpade 11-ročného manželstva. Zostala som sama s dvoma malými dcérami a bolo mi jasné, že kombinácia zamestnanie, deti a moje pomerne vysoké nároky na partnera mi príliš šancu na zoznámenie v bežnom živote nedávajú. Vyskúšať zoznamku pre mňa teda bola jasná voľba.
Osobne som sa stretla asi so šiestimi mužmi. Stretnutie to bolo príjemné a zaujímavé, ale žiadny ma nezaujal natoľko, že by som sa mala chuť púšťať do vzťahu. Peter sa zaregistroval o 3 mesiace neskôr ako ja a hneď mi ho systém vyhodnotil, ako vhodného partnera. Najprv som váhala, či ho mám osloviť, pretože bol o 13 rokov starší ako ja. Ale jeho profil ma zaujal natoľko, že som to urobila. Hneď sme si začali písať. Od prvej chvíle mi bolo jasné, že je to výnimočný muž s úžasným zmyslom pre humor. Písali sme si veľmi intenzívne a po 5 dňoch si dohodli prvé stretnutie. To bolo samozrejme trochu rozpačité, ale veľmi pekné a bolo nám jasné, že určite nie je naše posledné. Len počas prvého týždňa sme sa videli 3x a s každým ďalším stretnutím naša náklonnosť k sebe veľmi rástla.
Čas spolu trávime aktívne, máme podobné záujmy a dokonca aj podobne staré deti. Väčšinu času trávime s nimi, ale sme veľmi vynaliezaví a vždy si dokážeme nájsť chvíľku len pre seba. Budúci týždeň oslávime prvé 3 mesiace a to na našej prvej spoločnej dovolenke (a bez detí :-D). Zoznamka Elitedate mi určite zmenila život, pretože vďaka nej som sa zoznámila s mužom, ktorý mi rozžiaril svet a ukázal mi, že žiť sa dá aj inak.
PS: Pôvodne som myslela, že náš príbeh nenapíšem, lebo som dosť vyťažená, ale kamarátka, ktorá má záujem o členstvo ma k tomu "donútila" :-). Samozrejme budem tiež rada, ak náš príbeh pomôže niekomu ďalšiemu na zoznámenie.
Prajem krásny večer.
Marie
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Miroslav - našli sme sa a sme obaja radi že máme jeden druhého
Aj keď ide o platenú službu, nikdy nebudem ľutovať investivané peniaze, pretože som spoznal spriaznenú dušu a našiel niekoho kto ma napĺňa pocitom radosti a štastia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivana
A ta spriaznena dusa ktoru som nasiel vo mne vybudovala najskor doveru.. potom som citil ze mi chyba a na koniec z toho je laska. Teraz je cas uzivat si ju uz v reale. Ale nebyt elitedate nikdy by sme k sebe cestu nenasli ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Romana
Muj pribeh je nasledujuce: prezeral som si zoznamku a v mem profile som mal odkaz zo muj profil zaujal. Prislo rande a od te doby sme spolu a stastni. Veľmi si rozumieme a mame sa moc radi. Vsem moc praje veľa šťastia. Roman Z.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Alana
Chceli sme sa aj vidieť, ale bývam v Rakúsku a tak to bolo trochu zložité, ale ona sa nevzdávala. Videli sme sa až po mesiaci písania a padli sme si do oka. Je ale ťažké mať vzťah na diaľku. Takže dúfam, že to vydrží. Keď sa ale dvaja majú radi a dôverujú si, tak to fungovať bude :)
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Viery a Tomáša
Písali sme si asi mesiac a pol kým sme sa zišli osobne. Pôvodne sme stretnutie plánovali až na jar, ale nakoniec nám zvedavosť nedala a Tomáš za mnou prišiel (vzdialenosť 90 km) ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petra
S tými, ktoré som zaujal aj ja, som si dohodol schôdzku a hľadal som tú, pri ktorej preskočí iskra na oboch stranách. Na jednej schôdzke sme po hodine rozprávania v reštaurácii zistili, že sme si vlastne veľa vecí vôbec nestihli povedať a tak sme dohodli hneď ďalšie a ďalšie a ďalšie stretnutie...