Zoznamka recenzia: Zoznámenie Marie
Dobrý večer,
na zoznamke Elitedate som sa zaregistrovala na začiatku roka po rozpade 11-ročného manželstva. Zostala som sama s dvoma malými dcérami a bolo mi jasné, že kombinácia zamestnanie, deti a moje pomerne vysoké nároky na partnera mi príliš šancu na zoznámenie v bežnom živote nedávajú. Vyskúšať zoznamku pre mňa teda bola jasná voľba.
Osobne som sa stretla asi so šiestimi mužmi. Stretnutie to bolo príjemné a zaujímavé, ale žiadny ma nezaujal natoľko, že by som sa mala chuť púšťať do vzťahu. Peter sa zaregistroval o 3 mesiace neskôr ako ja a hneď mi ho systém vyhodnotil, ako vhodného partnera. Najprv som váhala, či ho mám osloviť, pretože bol o 13 rokov starší ako ja. Ale jeho profil ma zaujal natoľko, že som to urobila. Hneď sme si začali písať. Od prvej chvíle mi bolo jasné, že je to výnimočný muž s úžasným zmyslom pre humor. Písali sme si veľmi intenzívne a po 5 dňoch si dohodli prvé stretnutie. To bolo samozrejme trochu rozpačité, ale veľmi pekné a bolo nám jasné, že určite nie je naše posledné. Len počas prvého týždňa sme sa videli 3x a s každým ďalším stretnutím naša náklonnosť k sebe veľmi rástla.
Čas spolu trávime aktívne, máme podobné záujmy a dokonca aj podobne staré deti. Väčšinu času trávime s nimi, ale sme veľmi vynaliezaví a vždy si dokážeme nájsť chvíľku len pre seba. Budúci týždeň oslávime prvé 3 mesiace a to na našej prvej spoločnej dovolenke (a bez detí :-D). Zoznamka Elitedate mi určite zmenila život, pretože vďaka nej som sa zoznámila s mužom, ktorý mi rozžiaril svet a ukázal mi, že žiť sa dá aj inak.
PS: Pôvodne som myslela, že náš príbeh nenapíšem, lebo som dosť vyťažená, ale kamarátka, ktorá má záujem o členstvo ma k tomu "donútila" :-). Samozrejme budem tiež rada, ak náš príbeh pomôže niekomu ďalšiemu na zoznámenie.
Prajem krásny večer.
Marie
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Vďaka vašej zoznamke som stretol strašne fajn ženu
Musím Vám odpovedať, že vďaka vašej zoznamke, aj keď som tomu neveril, som stretol strašne fajn ženu aj s dvoma deťmi a je to možno náhoda a tiež šťastie a už sa zoznamujeme navzájom s našimi rodinami a premýšľame, ako spojiť naše dva životy dohromady ... .
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kláry
Sme ešte len na začiatku, ale obaja cítime k sebe to isté a plánujeme spoločnú budúcnosť. Zdá sa nám to obom neuveriteľné, našli sme svoju druhú polovičku. Nikdy nestrácajte nádej a verte, že pre každého na svete existuje ten druhý, napríklad na opačnom konci republiky.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivana
A ta spriaznena dusa ktoru som nasiel vo mne vybudovala najskor doveru.. potom som citil ze mi chyba a na koniec z toho je laska. Teraz je cas uzivat si ju uz v reale. Ale nebyt elitedate nikdy by sme k sebe cestu nenasli ...
Michal - ďakujem vám za ozajstnú priateĺku, ktorú chcem mať vo svojom živote
..nevadí ani vzdialenosť cez 240km..obaja mame 144r a správame sa aj na ulici ako puberťáci..tancujeme v kuchyni..v obývačke a šantíme v spální.. také som doteraz nezažil..ani s 37-u..
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie a Zdena
Moja rada znie -dajte si záležať na profile. Dajte si tam naozaj pekné fotografie, na ktorých sa sami sebe páčite a potom tiež zahrňte do tých posledných troch otázok niečo osobnejšie, milé a príjemné. Nebuďte odmeraní a strohí, ale otvorení a pozitívni. Nikto predsa nechce mať vedľa seba nejakého mrzúta! Ja- pretože som trošku ukecaná, som sa v profile trochu viac, ale hlavne úprimne rozpísala. A viete, čo mi na to potom povedal Zdeno? Na tak nádhernémý profil jednoducho nešlo nenapísať ... :-) Tak dievčatá, buďte chytré a zoberte rozum do hrsti :-D
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Slávky
Zoznámila som sa u vás s báječným chlapom. Popravde, ale bol to zápas s členstvom. Viem, že je to podnikanie, ale verím, že by to išlo vyriešiť potrebné nejakým poplatkom za jednotlivú správu, nie hneď prémiovým členstvom. No napriek tomu vám ďakujem a držte mi palce, nech nám to vyjde. Prosím o zmazanie môjho profilu.