Zoznamka recenzia: Zoznámenie Aloisa
Moja cesta za novým vzťahom nebola úplne priamočiara. Pred tou poslednou schôdzkou som absolvoval niekoľko predchádzajúcich, asi päť. Na schôdzku vždy dorazila príjemná žena a bolo viedieť, že úprimne hľadá vzťah a nevyužíva zoznamky len z rozmaru, ako som spoznal na iných zoznamkách, ktoré boli zadarmo a prihlásil sa na ne tak takmer ktokoľvek.
Aj keď ale v princípe som zo schôdzok ako takých nemal zlý pocit, buď som cítil, že som u danej slečny nezabodoval, alebo naopak, ona u mňa nezobudila potrebné sympatie. Navyše celý čas zoznamovania ma sprevádzala otázka, na ktorú som nepoznal odpoveď. Keď si obaja na schôdzke budeme sympatickí, ako spoznám, že je to práve ona, alebo čo keď odmietnem tú pravú len preto, že to v danej chvíli nevycítim? Vybral som si ju tu podľa profilu, ale čo keď tá pravá je presne tá na nasledujúcom profile vedľa, veď pôsobí tiež sympaticky...
Asi na piatej schôdzke som spoznal naozaj milú a sympatickú slečnu, ani v tomto prípade som necítil nejaký pocit lásky na prvý pohľad, ale čo ma trochu "znervózňovalo" bolo, že všeličo som ten večer cítil inak, alebo som registroval veľa drobností, ktoré obyčajne nevnímam. Do teraz som nezabudol, ako som vnímal ľahký príjemný letný vánok, ktorý vial ulicami okolo nás, keď som ju odprevádzal na zastávku. Možno ten vánok nikto iný necítil, možno ani nebol, ale pre mňa to bolo jedno z viacerých nenápadných znamení, vďaka ktorým som s ňou chcel podniknúť ďalšie schôdzky, viac ju poznávať a opäť sa cítiť tak dobre.
Po prvej schôdzke nasledovalo niekoľko sms, po niekoľkých ďalších dňoch opäť ďalšie vydarené stretnutie a potom nasledovala ďalšie a ďalšie ... Teraz sme spolu 5 mesiacov, nie je to veľa, ale je nám krásne a verím, že z mesiacov sa stanú roky.
Alois
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja
ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem... klobúk dole a palec hore :-D ...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jarmily
Dobrý deň, ste jediná seriózne zoznamka a myslím, že finančná čiastka ktorú si necháte účtovať je úmerná poskytovaným službám. Všetky zoznamky, na ktorých je registrácia tzv.zadarmo evidujú väčšinou neseriózny klientmi ktorí, hľadajú iba roztýlení alebo sa im zoznamovanie stalo závislosťou ....
Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.
Som za 8 rokov na 3. zoznamke a táto je výrazne najlepšia. Vo všetkých smeroch a nemám tu pocit, že všetko je len komerčná záležitosť. Je najlepšie prepracovaná, kontakt pre obe strany je nenásilný a slušný. Na predchádzajúcich 2 zoznamkách som skončil po cca 2 mesiacoch, vždy mi tam niečo vadilo. Kontakt s administráciou je kuktivovaný, to oceňujem.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany a Petra
Bola tam iskra a vzájomné sympatie. Niet na čo čakať, treba žiť, láska je krásna. Po siedmich mesiacoch, presne od prvého stretnutia, sa z Ivany S a Petra C. stali manželia.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Radky
A moju neúspešnú snahu neprisudzujem Vašej zoznamke. Nebola tá správna doba a moja netrpezlivosť ma odradila. Prajem všetkým potencionálnym párom veľa šťastia a vzájomnej lásky. :-) Možno ma čaká šťastie v podobe novej lásky inde a za iných okolností. STE VEĽKÁ ZOZNAMKA!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Ivany
Koncom októbra spolu letíme na spoločnú dovolenku do Emirátov. Verím, že nám naša láska vydrží. Som šťastná. Aj vo vyššom veku je možné prežiť niečo krásne.