Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky

Vážená seriózna zoznamka,

nie je tomu tak dávno, keď ja profil (Pavel69) som sa prihlásil na Vašu stránku. Áno, je pravda, že tie otázky nemali konca kraja, ale....

Po prístupe na účet sa všetko zmenilo. Je pravda, máte to dobre zmapované a spracované s dlhodobými skúsenosťami. Po zasielaní pár kontaktov na zoznámenie, ma zaujal profil Eva B., ku ktorému som sa častejšie a častejšie vracal. (A ona nič.)

A potom to prišlo.

Začala bežná konverzácia a tým, že máme už každý svoj vek a skúsenosti za sebou, slovo dalo slovo a padol z jej strany návrh o výmenu telefonného kontaktu.  Prvé stretko, prvý dotyk ruka v ruke, prvé vrúcne objatie ako puberťáci. Od začiatku sme cítili vzájomné sympatie a príťažlivosť.  Po krátkom čase (stalo sa) zafungovala chémia a vedeli sme, že sme sa našli. Obidvaja sme citili, ako keby sme sa poznali už večnosť.  Viem mohol (mohli) by sme Vám vypisovať viac,ale náš vzťah je ako kvet bez vody,  už si nedokážeme predstaviť byť  jeden bez druhého. :)

Týmto by sme sa Vám chceli srdečne a úprimne poďakovať.  

Ď A K U J E M E   !!!!!!!!!!!!!!!!

Pavel a drahá Evka

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala a Stanislavy

Prežívame zamilovanosť, ako by nám bolo osemnásť. Sedíme si a obaja si prajeme, aby naše plány na spoločný život vyšli. Už plánujeme ďalšie stretnutie na celý víkend. Obaja sa na seba moc tešíme. Každý deň si telefonujeme a píšeme si nespočítaně zpráv.Nikdy som neveril na zoznamky. Teraz mám opačný názor ....

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miriamy a Milana

A to najlepsie? V den, kedy som sa chcela odhlasit, si moja laska aktivovala ucet na zoznamke, a moj profil sa po nastaveni filtra zobrazil ako prvy 🤣🤣🤣.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Moniky

Ja som mala šťastie v tom, že sme si párkrát napísali pár riadkov, tretí deň sme si už zavolali a volali si každý deň a dohodli sa na schôdzke. Už počas prvého rozhovoru som spoznala, že som stretla niekoho, kto sa ku mne naozaj hodí a ubehlo pár dní a my sa stretli a vďaka našim predošlým rozhovorom sme si vlastne ani na tej prvej schôdzke neboli vôbec cudzí.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy

Dobrý deň, ďakujem za mail a zároveň chcem povedať, že prostredníctvom vás som sa zoznámila s veľmi milým mužom, sme zamilovaní a všetok voľný čas trávime spolu ... Prajem vám plno takto spokojných dvojíc ... Eva

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kataríny

S mojím terajším priateľom sme sa po písomnom zoznámení na druhýkrát stretli, padli sme si do ,,oka,,. Stretnutia sa opakovali, čas plynul vynikajúco, zostali sme spolu...

Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!

Referencie Tatiany: Bola som presvedčená, že toto je ON!

No už v nedeľu ráno som si písala s mužom, ktorý bol pre mňa "iný " a zároveň ten, po akom som už dlllho snívala.  Napokon sme sa aj stretli, išli do kina,  na večeru a ja som bola čoraz viac presvedčená, že toto je ON.