Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Pavla a Evky

Vážená seriózna zoznamka,

nie je tomu tak dávno, keď ja profil (Pavel69) som sa prihlásil na Vašu stránku. Áno, je pravda, že tie otázky nemali konca kraja, ale....

Po prístupe na účet sa všetko zmenilo. Je pravda, máte to dobre zmapované a spracované s dlhodobými skúsenosťami. Po zasielaní pár kontaktov na zoznámenie, ma zaujal profil Eva B., ku ktorému som sa častejšie a častejšie vracal. (A ona nič.)

A potom to prišlo.

Začala bežná konverzácia a tým, že máme už každý svoj vek a skúsenosti za sebou, slovo dalo slovo a padol z jej strany návrh o výmenu telefonného kontaktu.  Prvé stretko, prvý dotyk ruka v ruke, prvé vrúcne objatie ako puberťáci. Od začiatku sme cítili vzájomné sympatie a príťažlivosť.  Po krátkom čase (stalo sa) zafungovala chémia a vedeli sme, že sme sa našli. Obidvaja sme citili, ako keby sme sa poznali už večnosť.  Viem mohol (mohli) by sme Vám vypisovať viac,ale náš vzťah je ako kvet bez vody,  už si nedokážeme predstaviť byť  jeden bez druhého. :)

Týmto by sme sa Vám chceli srdečne a úprimne poďakovať.  

Ď A K U J E M E   !!!!!!!!!!!!!!!!

Pavel a drahá Evka

Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.


Skúsenosti so zoznamkami

Michaela - Naše stretnutie nás len ubezpečilo, že sme si súdení

Michaela - Naše stretnutie nás len ubezpečilo, že sme si súdení

Napriek mnohým záujemcom o zoznámenie, vynikal iba jeden. Iba s ním som rozvinula komunikáciu a za dva dni sme si stihli vymeniť nespočetné množstvo správ. Už nám to nestačilo a museli sme sa stretnúť. 

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava

... po zodpovedaní tých troch otázok, na ktoré som partnerke odpovedal, sa mi ozvala a dohodli sme si stretnutie v reštaurácii - na káve a tak nejako sme si na prvý pohľad rozumeli. No a potom sme si dohodli ďalšie a ďalšie ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany

Dobrý deň, chcela by som sa poďakovať Elite Date. Je to zoznamka na úrovni a aj keď som tu bola krátko (necelé 2 mesiace), našla som tu partnera, priateľa, skrátka muža, ktorý mi imponuje a myslím, že si dobre rozumieme. Chcela by som touto cestou podporiť ženy, ktoré sa cítia byť veľa ublíženej z predchádzajúceho vzťahu a sú presvedčené o tom, že sa to nemôže zmeniť ... Aj ja som bola nedôverčivá ... ale kto nechce ísť šťastie naproti, samo ho nestretne: - ) Prajem veľa šťastia. Jana

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Zuzany a Pavla

Odvtedy sa pravidelne stretávame a je nám spolu stále veľmi pekne, máme rovnaké názory, pohľad na svet, máme sa o čom rozprávať, máme spoločné záujmy ...... a spolu sme šťastní.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lenky

S priateľom sme na seba narazili viacmenej náhodou. Každopádne sme si začali písať a zhruba po necelých 14 dňoch sme sa stretli osobne... v ten deň sme spolu sedeli 8,5 hodiny v reštaurácii a len a len sa rozprávali .. odvtedy si máme stále čo povedať a trávime spolu aj napriek väčšej vzdialenosti niekoľko dní v týždni.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Heleny

Mala som šťastie a na vašej zoznamke som našla muža, s ktorým by som sa v bežnom živote nemala šancu stretnúť. Zoznámili sme sa 16. augusta a odvtedy trávime aspoň nejaký čas spoločne. Obaja máme pocit, že sme našli toho, na ktorého sme už dlho čakali.