Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Dobrý deň,

rada sa s Vami podelím o to, ako som sa zoznámila so svojím partnerom ...

Zoznamovať sa na internete som skúšala dlho. Lenže to nejako nevychádzalo. Zakaždým ma to na nejaký čas prešlo a potom som sa k zoznámeniu opäť vrátila.

Teraz som si povedala, že skúsim novo Vašu platenú zoznamku. Hovorila som si, s koľkými mužmi sa budem musieť stretnúť, aby som našla toho jedného, ​​s ktorým si budem rozumieť. Bola som tým znudená..už ma to nebavilo. Po založení profilu mi hneď odpísal Jirka, celkom pohľadný chlap. S Jirkom sme si vymenili zopár správ a asi za týždeň od nášho prvého mailu sme sa stretli.

Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň ... prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro cez 3 hodiny a mi to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre rozpráva, navyše sa mi aj páčil. Dohodli sme sa, že sa uvidíme aj ďalej. Jirka mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť. Bol sklamaný z predchádzajúcich stretnutí. A keď som mu napísala, ako som sľúbila, bol veľa prekvapený.

Vídali sme sa ďalej a zistili, že je nám spolu viac ako príma, že chceme obaja trvalý vzťah a neskôr aj založiť rodinu. Spoločne sme jazdili na výlety a spoznávali tak jeden druhého. Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovania si vážime, že jeden druhého máme.

Teraz sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť si rodinu. Som veľmi rada, že som sa prehovorila a skúsila túto zoznamku. Preto ju vrelo odporúčam všetkým svojim známym, aj ostatným ľuďom. A určite sa čo najskôr stretnite, osobné stretnutie je skrátka osobné stretnutie. To nenahradí žiadny email. Ďakujeme za to, že ste tu.  

Prajeme všetkým veľa šťastia v zoznamovaní.

Evča a Jirka

 

 


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nelly

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nelly

Zoznamku Elitedate.sk môžem vrelo odporučiť !!! Aj ja som tu našla partnera. Vďaka filtru sa mi tam objavil môj pán pravý. Pár týždňov sme si písali a potom sme si dohodli schôdzku, pri ktorej to medzi nami zaiskrilo ...

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nikol a Jaroslava

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Nikol a Jaroslava

Som za neho veľmi vďačná, pretože takého dobrého človeka dnes nájsť je unikum. Viem, že ma má veľmi rád. Chodíme spolu tancovať, na koncerty a do kina. Ďalej spolu jazdíme na výlety a pod. Rozumiem si aj s jeho rodinou.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie nemenovanej užívateľky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie nemenovanej užívateľky

V deň vloženia inzerátu som mala hneď dve zaujímavé ponuky. Odpísala som a na ďalší týždeň sme sa stretlii.Od vtedy sme, pokiaľ to čas dovolí, stále spolu. Prežila som nádherný rok a pol po boku muža, ktorý má rovnaké záujmy a veľmi podobné plány.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanuša

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Hanuša

Nečakal som, že aj v tak neskorom mojom veku / 74 rokov / môžem uspieť, ale vyšlo to. Mám partnerku podľa mojich predstáv a je nám spolu fajn.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Martiny

Prvá schôdzka dopadla dobre, preskočila tam tá povestná iskra, my sa schádzame ďalej a je nám spolu pekne. Ten prvý krok sme urobili tu, s pomocou zoznamky, teraz už záleží len na nás, čo bude ďalej. Dôležité je vôbec začať a hneď sa nevzdávať, nám sa to vyplatilo.

Lili - pri pohľade na hviezdy sme so slzami v očiach ďakovali že sa naše cesty stretli

Lili - pri pohľade na hviezdy sme so slzami v očiach ďakovali že sa naše cesty stretli

Keď prišiel a uvidela som ho, hneď som vedela, že je to to čo som hľadala. Silno sme sa objali a dlho nepustili. Obaja sme to cítili a potvrdilo sa to čo sme asi niekde v hĺbke duše vedeli..že sme sa mali stretnúť tu a teraz.