Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu

Dobrý deň,

rada sa s Vami podelím o to, ako som sa zoznámila so svojím partnerom ...

Zoznamovať sa na internete som skúšala dlho. Lenže to nejako nevychádzalo. Zakaždým ma to na nejaký čas prešlo a potom som sa k zoznámeniu opäť vrátila.

Teraz som si povedala, že skúsim novo Vašu platenú zoznamku. Hovorila som si, s koľkými mužmi sa budem musieť stretnúť, aby som našla toho jedného, ​​s ktorým si budem rozumieť. Bola som tým znudená..už ma to nebavilo. Po založení profilu mi hneď odpísal Jirka, celkom pohľadný chlap. S Jirkom sme si vymenili zopár správ a asi za týždeň od nášho prvého mailu sme sa stretli.

Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň ... prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro cez 3 hodiny a mi to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre rozpráva, navyše sa mi aj páčil. Dohodli sme sa, že sa uvidíme aj ďalej. Jirka mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť. Bol sklamaný z predchádzajúcich stretnutí. A keď som mu napísala, ako som sľúbila, bol veľa prekvapený.

Vídali sme sa ďalej a zistili, že je nám spolu viac ako príma, že chceme obaja trvalý vzťah a neskôr aj založiť rodinu. Spoločne sme jazdili na výlety a spoznávali tak jeden druhého. Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovania si vážime, že jeden druhého máme.

Teraz sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť si rodinu. Som veľmi rada, že som sa prehovorila a skúsila túto zoznamku. Preto ju vrelo odporúčam všetkým svojim známym, aj ostatným ľuďom. A určite sa čo najskôr stretnite, osobné stretnutie je skrátka osobné stretnutie. To nenahradí žiadny email. Ďakujeme za to, že ste tu.  

Prajeme všetkým veľa šťastia v zoznamovaní.

Evča a Jirka

 

 


Skúsenosti so zoznamkami

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlastimila a Viery

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vlastimila a Viery

Prežili sme spolu krásne Vianoce a aj privítali Nový rok. Trávime spolu všetok čas a je nám čím ďalej, tým krajšie. Za tento zázrak, nebojíme sa to tak napísať, ďakujeme ELITE Date.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Gabiky

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Gabiky

Bolo to zoznámenie na poslednú chvíľu, už som nedúfala, že tu nájdem toho pravého. Sme spolu zatiaľ len krátko, ale až neskutočne si rozumieme a je nám spolu pekne ... Jediné mínus je vzdialenosť, ale to sa snáď tiež časom vyrieši.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mileny

Vážení, pýtate sa na môj príbeh. Za tie dva mesiace, ktoré som si zaplatila, som sa neoboznámila s nikým Vlastne áno, boli to dva prípady, ktoré boli veľmi perspektívny, ale delila nás od seba pomerne veľká vzdialenosť, takže som to radšej ukončila. Chcela by som Vám touto cestou poďakovať, zachovali ste sa k moji osobe veľmi pekne a prajem Vám do ďalšieho podnikania veľa zdaru a ešte viac spokojných klientov. Míla. Ďakujem !!

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evky a Juraja

Naše prvé rande bolo veľmi pohodové, bol krásny jarný deň...prešli sme snáď celé mesto a priľahlý park. Boli sme spolu skoro 3 hodiny a mne to neprišlo vôbec divné. Už tu som zistila, že sa mi s ním dobre komunikuje, naviac sa mi i páčil. Dohodli sme sa, že sa znovu uvidíme. Juraj mi ale neveril, že sa s ním chcem vidieť.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka

Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka

Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Stále máme po takmer 2 mesicoch obaja rovnaký pocit, aj keď určite problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Napíšem Vam po roku, či nam to naozaj vydržalo. :)

Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.

Zoznamka recenzia: Zoznámenie V.P.

Som za 8 rokov na 3. zoznamke a táto je výrazne najlepšia. Vo všetkých smeroch a nemám tu pocit, že všetko je len komerčná záležitosť. Je najlepšie prepracovaná, kontakt pre obe strany je nenásilný a slušný. Na predchádzajúcich 2 zoznamkách som skončil po cca 2 mesiacoch, vždy mi tam niečo vadilo. Kontakt s administráciou je kuktivovaný, to oceňujem.