Zoznamka recenzia: Zoznámenie Petry a Františka
Dobrý večer, posielam krátky príbeh o našom zoznámení. Môžem povedať, že som na neplatených zoznamkách bola cca 5.rokov. Krátkodobé zoznámenie párkrát prebehlo, ale na zoznamky som už prestala veriť. Neviem, či to bol osud alebo náhoda, ale naozaj, keď porovnám platenú zoznamku s tými neplatenými, je to veľký rozdiel. Myslím, že ak si to zaplatíte, nechcete strácať čas a naozaj napíšete presne to, čo hľadáte a nemaľujete druhým med okolo úst.
S priateľom z Vašej zoznamky som si začala písať dva dni pred mojími 34.narodeninami a presne v deň mojich narodenín sme si dali schôdzku v Novej Bystrici (asi 150km od Brna kde bývam), kde som trávila predĺžený víkend s mojim sedemročným synom.
Už na začiatku písania mi bolo skoro jasné, že je to ten pravý. Po takmer dvoch mesiacoch máme stále obaja rovnaký pocit, aj keď určité problémy (rozvod atď.) tam sú a budú. Nápíšem Vám po roku, či nám to naozaj vydržalo. :)
Keby mi niekto takto zoznámenie popisoval, ktovie, či by som mu uverila. Naozaj je to tak. Za dva mesice sme mali každý víkend krásne výlety či už sami dvaja, alebo aj s našimi deťmi.
Dúfam, že bude na Vašej zoznamke veľa spokojných párov ako sme my dvaja. :)
Ďakujem a prajem čo najviac úspešných zoznámení.
Petra Konečná a František Sobotka
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Jany
Vážení Eliťáci, držte nám palce, aby sme konečne rozšírili rady tých Vašich šťastne zoznámených. Držím Vám palce do ďalšej práce, nech sa darí zoznamke aj vám. Ako hovorí Vrchlický: Za trochou lásky išiel by som na kraj sveta...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Andrey
Zaujal ma vtipný profil, ozvala som sa, začali sme si písať...a je to zo dňa na deň lepšie, krajšie. Ďakujem. Andrea
Sme spolu už skoro pol roka a plánujeme založiť rodinu
Dokonca sme zistili, že bývame len kúsok od seba, asi 15 minút. Po nejakej dobe som zistila, že už sa nemusím s nikým ďalším zoznamovať, pretože mi na Jirkovi záleží. Bol to fajn pocit - mať konečne druhú polovičku. Po dlhšej dobe hľadania a zoznamovanie si vážime, že jeden druhého máme.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Kvety
Chcem poďakovať Vašej zoznamke, bez zoznamky by som nemala šancu sa s niekým zoznámiť. Našla som parťáka a priateľa, ktorý so mnou bude lyžovať, to som si veľmi priala. Držte palce, aby vzťah vydržal.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Lucie
S Frantiskom sme si najprv len pisali a zoznamovali asi po 3 tyzdnoch sme sa stretli aj osobne. Bol mily a pozorny a ziskal si moju naklonost. A teraz sme spolu uz 2 krasne mesiace a som stastna a spokojna. A som velmy rada ze som navstivila stranku a zoznamku elite date.
Silvia - od prvej chvíle to iskrilo
Od prvej chvíle to iskrilo 🥰 doniesol mi krásne ruže 🌹pozval na večeru a vínko... potom sme išli na prechádzku... už ruka v ruke ☺️ bola zima tak sme sedeli v aute, rozprávali sa, počúvali Playlist a prišlo na prvé pusy 🤗