Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka a Lucky
Po niekoľkých neúspešných "klasických" pokusoch o zoznámenie som sa donútil vyskúšať internetové zoznamky. Začal som na neplatených serveroch, kde som bohužiaľ s mojimi požiadavkami neuspel. Zistil som, že ak človek hľadá kvalitného partnera, musí dať na overené zoznamovacie agentúry. Preto som si po podrobnej rešerš vybral práve agentúru Elitedate.cz.
Napísal som úplne náhodne prvým desiatim ženám, nezajímajúc sa o vzhľad ani vzdelanie. Ako milo som bol prekvapený, keď jedna odpísala úplne zvláštne ... Slovo dalo slovo a začali sme si písať ... A ako to všetci poznáte, písanie prestalo stačiť. Vymenili sme si čísla. Náš prvý rozhovor bol pre mňa nezvyčajne dlhý. Rozprávali sme sa do noci ... Ďalší deň sme išli na večeru. Cítil som sa celkom prirodzene. Jediná chyba bola, že prehliadla v mojom profile fakt, že mám deti :-) Na to som ju mierne upozornil, až keď sme sa rozprávali pred jej bytom ...
Teraz ležíme v našom kráľovstve a píšeme Vám tento krásny zoznamovací príbeh ...
PS: Ak by vedela, že mám deti, na schôdzku by vôbec neprišla. Preto odporúčam deti vymazať z profilov :-), pretože predsudky robia 80% zla vo vnímaní potenciálnych partnerov.
So srdečným pozdravom Mirek a Lucka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Evy
Dobrý deň, ďakujem za mail a zároveň chcem povedať, že prostredníctvom vás som sa zoznámila s veľmi milým mužom, sme zamilovaní a všetok voľný čas trávime spolu ... Prajem vám plno takto spokojných dvojíc ... Eva
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Vladimíra a Lenky
Na internete som narazil na Vašu zoznamku a nejakým riadením osudu mi pripadalo úplne logické, že si zadám profil práve tam. Podotýkam, že som niečo podobné urobil prvýkrát v živote. Nastalo úplné zemetrasenie. Prvé dva dni som písal a odpisoval. Do "užšieho" finále prešli tri partnerky. Písali sme si a musím povedať, že hlavne z dôvodu vzdialenosti som sa stretol s tou najbližšie bývajúcich. Bolo to po týždni. A zišiel blesk. Ako by sme sa poznali sto rokov. Okamžite sme si padli do oka. Povahou, záujmy, pohľadom na budúcnosť,. . .
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mariky
Písalí, písali sme až sme sa stretli o dva týždne a bolo to ako v rozprávke. Ja som to zažila až teraz vo svojích 50-tych rokoch. Motýle v bruchu. A mám ich do dnes pri stretnutí s ním.
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Miroslava
... po zodpovedaní tých troch otázok, na ktoré som partnerke odpovedal, sa mi ozvala a dohodli sme si stretnutie v reštaurácii - na káve a tak nejako sme si na prvý pohľad rozumeli. No a potom sme si dohodli ďalšie a ďalšie ...
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mateja
ps: poskúšal som z nudy za svoj život hodne zoznamiek a četovacích aplikácii ale tá vaša urobila na mňa zatial največší dojem... klobúk dole a palec hore :-D ...zaslúžite si pozitívne ohlasy a nech ľudia vedia,že ste jedna z top zoznamiek
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Michala
Najprv som jej neveril ale po nejakom čase som spoznal skvelé dievča. Sme spolu, rozumieme si a sme štastný a to všetko vďaka Elite Date. Samozrejme zoznamku odporúčam, ale chce to čas vytrvať a nevzdať to. Výsledok stojí za to.