Zoznamka recenzia: Zoznámenie Mirka a Lucky
Po niekoľkých neúspešných "klasických" pokusoch o zoznámenie som sa donútil vyskúšať internetové zoznamky. Začal som na neplatených serveroch, kde som bohužiaľ s mojimi požiadavkami neuspel. Zistil som, že ak človek hľadá kvalitného partnera, musí dať na overené zoznamovacie agentúry. Preto som si po podrobnej rešerš vybral práve agentúru Elitedate.cz.
Napísal som úplne náhodne prvým desiatim ženám, nezajímajúc sa o vzhľad ani vzdelanie. Ako milo som bol prekvapený, keď jedna odpísala úplne zvláštne ... Slovo dalo slovo a začali sme si písať ... A ako to všetci poznáte, písanie prestalo stačiť. Vymenili sme si čísla. Náš prvý rozhovor bol pre mňa nezvyčajne dlhý. Rozprávali sme sa do noci ... Ďalší deň sme išli na večeru. Cítil som sa celkom prirodzene. Jediná chyba bola, že prehliadla v mojom profile fakt, že mám deti :-) Na to som ju mierne upozornil, až keď sme sa rozprávali pred jej bytom ...
Teraz ležíme v našom kráľovstve a píšeme Vám tento krásny zoznamovací príbeh ...
PS: Ak by vedela, že mám deti, na schôdzku by vôbec neprišla. Preto odporúčam deti vymazať z profilov :-), pretože predsudky robia 80% zla vo vnímaní potenciálnych partnerov.
So srdečným pozdravom Mirek a Lucka
Titulná fotografia je ilustračná z dôvodu zachovania súkromia zoznámeného páru.
Skúsenosti so zoznamkami
Zoznámenie Tomáša - Máme spoločné plány
Po týždni sme sa stretli boli sme spolu v kine a na dlhej prechádzke. Bolo nám krásne a úžasne. Na prechádzke sme si dali vášnivú pusu. Teraz sme spolu, užívame si lásku a je nám nádherne. Stretávame sa a máme spoločné plány.
Referencie Lucie a Pavla: 30.7.2016 sme si povedali svoje ÁNO
Milá zoznamka. Ďakujeme. Vďaka Vám sme mali 25.2.2015 prvé rande a ako to dopadlo?
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Juraja
Vašu zoznamku všade chválim a všade vrelo odporúčam. Chce to však byť aktívny a nebáť sa oslovovať, potom to ide skoro samo.
Aleny skúsenosť: Našla som tu svoju chýbajúcu polovičku
Vďaka Vašej profesionalite som sa vo svojich sedemdesiatich šiestich rokoch zoznámila s milým mužom. Bolo to tak trochu ako zásah úchvatnou energiou. Ako zázrak!
Zoznamka recenzia: Zoznámenie Blanky
No a naše prve stretnutie v parku bolo ako blesk z čisteho neba. Od prvej chvile sme sa zalubili a hned od prvej chvile sme zostali spolu aj byvat. Citim sa velmi štastna tak isto aj moj partner. Konečne možem žit svoj život s partnerom o akom som snivala.
Sme ako reklama na romantickú drámu so šťastným koncom
Znovu sma sa zišli. A potom znova. A znova. A znova. Nasledovali dva najkrajšie víkendy v našich životoch. Po štrnástich dňoch bolo jasné, že sme našli takú zhodu, akú sme si ani vo sne nemohli predstaviť.